moj nowy bazarek na Cyganka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5712792#post5712792[/URL]
kosmetyki Avon i Oriflame (bazarek trwa od dawna, ale cel bazarku co jakis czas zmieniam, teraz bedzie to Cyganek i Uciechow ! )
aktualne zdjecia !
[IMG]http://images34.fotosik.pl/55/03b26cf085c79f31med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images34.fotosik.pl/55/14c3ce423e1613edmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images34.fotosik.pl/55/8b2469e3a3b03f0cmed.jpg[/IMG]
to byly trzy suczki, zaraz chlopczykow wkleje