[quote name='Fela']Esperanza, skoro tyle wiemy o Brysi-Meli, może założyć jej wątek?
I allegro...
Niestety, mamy nową podopieczną. Nie trafiła do schroniska (jeszcze nie). Na stacji benzynowej pomiędzy Ostrowią a Wyszkowem ktoś wyrzucił z samochodu maleńką suczkę. Niestety, to staruszka :-(.
Jest zrozpaczona i bardzo ufna, podchodzi do każdego samochodu, który zatrzymuje się na stacji. Zwłaszcza do mężczyzn. Zagląda im w oczy z nadzieją, że może znajdzie swojego właściciela. Pracownik stacji cichcem ją dokarmiał, ale właściciel kategorycznie kazał mu pozbyć się suki.
Oto ona:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6273/img2041bv7.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6019/img2042if2.jpg[/IMG][/URL][/quote]
:placz::placz:
taka staruszke wyrzucic.....