-
Posts
1803 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by moana
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='Morgan:-)'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/44/2fa9790657b1d236.jpg[/IMG][/URL] I kto teraz powie, że ja nie jestem jedną z najkochańszych suniek na świecie?? No kto?? :loveu: :loveu:[/quote] Ojeeeejku, ja tak nie powiem. Oczęta niesamowite. Cudo! :loveu: A Ty Morgan nie zamierzasz sobie przypadkiem porządnego aparatu kupić :razz::evil_lol: Takie cudo, a nie można sobie np tapety w komputerze zrobić przy takiej jakości zdjęcia :eviltong: -
[quote name='black_sheep']Piękne zdjęcia moano:) Świetna ta Kizia, ona naprawde tam była, pod tym kocykiem?:) Kochana:)[/quote] A dziękuję :) Tak pod kocykiem siedzi kicia. Wydaje się jej, ze jak zakryta cała to nie do ruszenia ;) i w sumie ma rację, bo Rudek jej nie rusza. Jak tylko Kizia wyściubi nos, Rudek się rzuca do wyrażania swoich uczuć.... :evil_lol: W tej chwili Rudek śpi na poduchach a Kizia tuż za nim pod kapką na koszu wiklinowym (patrz 1 zdjęcie powyżej). :)
-
Wspólne zdjęcia Kizi i Rudka wyglądają tymczasem tak: No gdzieś tam kicia siedzi... [U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/23/218f919c9ed66472.jpg[/IMG][/URL] [/U] A może z tej stony ją dojrzę... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/23/b04f645a6589b68a.jpg[/IMG][/URL] Może kiedyś wyjdzie i się ze mną pobawi... (to zgrubienie pod kocykiem to właśnie Kizia...) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/47/3c46ebaafb40b7dd.jpg[/IMG][/URL] Wzrok utkwiony w jednym punkcie, radarki nastawione... Czekam... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/23/f07a9adbea34a5ae.jpg[/IMG][/URL] I czekam... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/40/baa98ae954aba604.jpg[/IMG][/URL] :) Usilne starania Rudka tymczasem nie zostały uwieńczone sukcesem. Kizia nadal go unika... I jeszcze dwa zdjęcia z pleneru. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/40/8d0c147b234d05c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/23/dc1928d8fb54f295.jpg[/IMG][/URL]
-
Taka oto zielonooka piekność zamieszkala z nami na 8 dni... Tymczasem nie bylo jeszcze wspólnej sesji zdjęciowej z Rudkiem, bo Kizia go unika zamieszkując głównie parapety, komodę i ... stół kuchenny. Rudek z Kizią widzieli się już nie raz, ale jeszcze nigdy mój kochany pies tak entuzjastycznie nie reagował na kocie towarzystwo... Po tym jak na powitanie wylizał jej radośnie cały pyszczek Kizia się nieco spięła... Czekam na przełamanie lodów. :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/39/a3dc9876917242d3.jpg[/IMG][/URL]
-
SANA i Jaśminka Znalezione Na Poligonie mają wspaniałe domy
moana replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Witam, czy obecni opiekunowie rozpatrują możliwość wyjazdu suni (suniek) do domu np w Krakowie? Szukam szczeniaka dla znajomej osoby. Pies mieszkałby w budzie, ale w dobrych warunkach - wszystko opisane tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39132[/url] Ludzie godni zaufania, kochający zwierzęta. I strasznie już wyczekują na psinę... -
Takie cudo i bez domu!? :crazyeye:
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='Morgan:-)']A tu u nas na wątku taka leniwa cisza... Może jutro będą jakieś zdjątka??? :p :eviltong:[/quote] Tak, tak, ciszę najlepiej przerwać dawką zdjęć. Najlepiej dużą! :cool3: -
Proszę mi się tu nie kłócić o ... intymne szczegóły mojego psa ;). Jaga, rozważam. Jak przy okazji następnych cieczek Rudek będzie cierpiał jak ostatnio, zrobimy to. A tymczasem jakoś się jeszcze nie przyzwyczaiłam do tej myśli, ciągle mi się wydaje, że przesadzam... Ale wiem, wiem, same dobre rzeczy mogą z tego wyniknąć. :roll:
-
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
moana replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Najlepszych domków życzę Kremówkom z okazji skończenia 10 tygodnia zycia! :kciuki::kciuki::kciuki: -
[quote name='Anashar']Co tam u Rudka? :razz:[/quote] A u Rudka doobrze. Chyba już ustaliliśmy hierarchię w stadzie :p. Jest coraz grzeczniejszy. Dziś biegał luzem po plantach... Pozwala sobie zaufać, że nie zrobi jakiejś głupoty typu zadzieranie z wielgachnymi owczarkami, albo wybieganie na ulicę :). Jedynym problemem jest to, że w związku z tym, że nie ma biedaczek na co dzień podwładnego, stara się dominować każdego gościa w domu... Od samego progu "ustawia" delikwenta a potem napawa się władzą... :evil_lol: A w ogóle to najkochańszy pies na świecie! O! :razz:
-
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
moana replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
[quote name='pajunia']A wiec pierwsza dziewczynka - Malinka ma domek.:lol:[/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Malince życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :lol: -
Hihih, widzę, że pozostajemy w temacie ziewania... jak u Rudka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3091761#post3091761[/URL] ;). Drugie zdjęcie świetne... Idzie sobie psiur i ziewa jak najęty... Nuuudy na tym podwórku muszą być straszne ;).
-
[quote name='Jagienka']pewnie go tym karmi... :shake: P.S. Zdjęcie bomba :loveu: Kocham Was... :eviltong:[/quote] A my Ciebie! :loveu::razz: [quote][B]black_sheep: [/B] A może tak długo na piłeczke szczekał, że się znudził i zaczoł na nią ziewać;-)[/quote] Prawie zgadłaś, black_sheep... bawił się piłką, podrzucał ją i łapał, nagle się chwilę zadumał i strzelił takiego szerokopaszczowego ziewa, że się popłakałam ze śmiechu... [quote] [B] wtatara:[/B] Jestes wspaniały psiaczku a co najważniejsze bardzo, bardzo szczęśliwy:oops::lol:[/quote] Ciotka wtatara, dziękujemy za odwiedzanie Rudka! :)
-
Rocky (*) Przyjacielu, czekaj na mnie za Tęczowym Mostem...
moana replied to Anashar's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
No no no... :) Ale ogromniasty psiur! -
Romek-Zamość, jestem zachwycona zdjęciami! Jaka Czaka opiekuńcza... :loveu: A ja dostałam kolejne zdjęcia od Pani Izy (już czas jakiś temu:oops:)... Kąpanko było :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/93/482703b9e74d0d58.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/32/2d2a12423fe8f79d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/32/6b3fdf5472609152.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/38/26071979ff6364db.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/32/0666c52ad643d447.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/93/18e4d672462ed7cf.jpg[/IMG][/URL] :razz:
-
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
moana replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Aukcja na allegro się skończyła... Nawet pytania żadnego... nic... :shake: Zgodnie z umową nie wznawiałam.... A co u słodziaków?