Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. Świetne zdjęcia! Tzn menażeria cudna :) Najbardziej zwrócił moją uwagę Moryc, ale to chyba przez to, ulubione przeze mnie, umaszczenie... :razz:
  2. [quote name='Morgan:-)'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/44/2fa9790657b1d236.jpg[/IMG][/URL] I kto teraz powie, że ja nie jestem jedną z najkochańszych suniek na świecie?? No kto?? :loveu: :loveu:[/quote] Ojeeeejku, ja tak nie powiem. Oczęta niesamowite. Cudo! :loveu: A Ty Morgan nie zamierzasz sobie przypadkiem porządnego aparatu kupić :razz::evil_lol: Takie cudo, a nie można sobie np tapety w komputerze zrobić przy takiej jakości zdjęcia :eviltong:
  3. [quote name='Jagienka']Widze ze wyraz skupienia pozostał mu na czas spaceru nawet :turn-l:[/quote] Aaaa no tak, tyle że tym razem skupiał się na pięknej małej rudej, z którą chwilę potem biegał... :lol:
  4. [quote name='black_sheep']Piękne zdjęcia moano:) Świetna ta Kizia, ona naprawde tam była, pod tym kocykiem?:) Kochana:)[/quote] A dziękuję :) Tak pod kocykiem siedzi kicia. Wydaje się jej, ze jak zakryta cała to nie do ruszenia ;) i w sumie ma rację, bo Rudek jej nie rusza. Jak tylko Kizia wyściubi nos, Rudek się rzuca do wyrażania swoich uczuć.... :evil_lol: W tej chwili Rudek śpi na poduchach a Kizia tuż za nim pod kapką na koszu wiklinowym (patrz 1 zdjęcie powyżej). :)
  5. Wspólne zdjęcia Kizi i Rudka wyglądają tymczasem tak: No gdzieś tam kicia siedzi... [U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/23/218f919c9ed66472.jpg[/IMG][/URL] [/U] A może z tej stony ją dojrzę... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/23/b04f645a6589b68a.jpg[/IMG][/URL] Może kiedyś wyjdzie i się ze mną pobawi... (to zgrubienie pod kocykiem to właśnie Kizia...) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/47/3c46ebaafb40b7dd.jpg[/IMG][/URL] Wzrok utkwiony w jednym punkcie, radarki nastawione... Czekam... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/23/f07a9adbea34a5ae.jpg[/IMG][/URL] I czekam... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/40/baa98ae954aba604.jpg[/IMG][/URL] :) Usilne starania Rudka tymczasem nie zostały uwieńczone sukcesem. Kizia nadal go unika... I jeszcze dwa zdjęcia z pleneru. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/40/8d0c147b234d05c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/23/dc1928d8fb54f295.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='jotpeg']pewnie Kizia się nieco brzydzi :evil_lol:[/quote] :cool3: Pewnie tak. Z Kizi taka higieniczna poukładana panna, a Rudek taki wylewny lekko nieokrzesany radośnik... Ale dogadaaają się. :p A tymczasem Kizia śpi na kaloryferze a Rudeczek chrapie na fotelu.
  7. Taka oto zielonooka piekność zamieszkala z nami na 8 dni... Tymczasem nie bylo jeszcze wspólnej sesji zdjęciowej z Rudkiem, bo Kizia go unika zamieszkując głównie parapety, komodę i ... stół kuchenny. Rudek z Kizią widzieli się już nie raz, ale jeszcze nigdy mój kochany pies tak entuzjastycznie nie reagował na kocie towarzystwo... Po tym jak na powitanie wylizał jej radośnie cały pyszczek Kizia się nieco spięła... Czekam na przełamanie lodów. :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/39/a3dc9876917242d3.jpg[/IMG][/URL]
  8. Witam, czy obecni opiekunowie rozpatrują możliwość wyjazdu suni (suniek) do domu np w Krakowie? Szukam szczeniaka dla znajomej osoby. Pies mieszkałby w budzie, ale w dobrych warunkach - wszystko opisane tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39132[/url] Ludzie godni zaufania, kochający zwierzęta. I strasznie już wyczekują na psinę...
  9. Takie cudo i bez domu!? :crazyeye:
  10. :lying: Ja nie mogę... Piękna żeńska kopia Rudeczka. Nawet charaktery mają podobne. I takie cudo w schronisku?! :cry::cry::cry:
  11. [quote name='Morgan:-)']A tu u nas na wątku taka leniwa cisza... Może jutro będą jakieś zdjątka??? :p :eviltong:[/quote] Tak, tak, ciszę najlepiej przerwać dawką zdjęć. Najlepiej dużą! :cool3:
  12. Proszę mi się tu nie kłócić o ... intymne szczegóły mojego psa ;). Jaga, rozważam. Jak przy okazji następnych cieczek Rudek będzie cierpiał jak ostatnio, zrobimy to. A tymczasem jakoś się jeszcze nie przyzwyczaiłam do tej myśli, ciągle mi się wydaje, że przesadzam... Ale wiem, wiem, same dobre rzeczy mogą z tego wyniknąć. :roll:
  13. [quote name='kiwi']koniecznie, koniecznie potzrebny delikwent do ustawiania na codzien :)[/quote] Ale myślisz o dwunożnym, kiwi? :diabloti: A tymczasem za dwa dni przyjeżdża do nas kicia Kizia na przeszło tydzień. Kiepski z niej podwładny, ale do wspólnych zabaw się nadaje :).
  14. Najlepszych domków życzę Kremówkom z okazji skończenia 10 tygodnia zycia! :kciuki::kciuki::kciuki:
  15. Ale mu antyreklamę na banerkach robicie... ;) Misio ani brzydki ani stary (ewentualnie niemłody :cool3:)... I domu szuka!
  16. [quote name='JoSi'] Tusia po spacerze [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/41/2fb369ef58114cfa.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/quote] Tusia urocza... :) Nonszalancko zakasane nogawki, sportowy styl... Cudo :loveu:.
  17. [quote name='Anashar']Co tam u Rudka? :razz:[/quote] A u Rudka doobrze. Chyba już ustaliliśmy hierarchię w stadzie :p. Jest coraz grzeczniejszy. Dziś biegał luzem po plantach... Pozwala sobie zaufać, że nie zrobi jakiejś głupoty typu zadzieranie z wielgachnymi owczarkami, albo wybieganie na ulicę :). Jedynym problemem jest to, że w związku z tym, że nie ma biedaczek na co dzień podwładnego, stara się dominować każdego gościa w domu... Od samego progu "ustawia" delikwenta a potem napawa się władzą... :evil_lol: A w ogóle to najkochańszy pies na świecie! O! :razz:
  18. [quote name='pajunia']A wiec pierwsza dziewczynka - Malinka ma domek.:lol:[/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Malince życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :lol:
  19. Hihih, widzę, że pozostajemy w temacie ziewania... jak u Rudka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3091761#post3091761[/URL] ;). Drugie zdjęcie świetne... Idzie sobie psiur i ziewa jak najęty... Nuuudy na tym podwórku muszą być straszne ;).
  20. [quote name='Jagienka']pewnie go tym karmi... :shake: P.S. Zdjęcie bomba :loveu: Kocham Was... :eviltong:[/quote] A my Ciebie! :loveu::razz: [quote][B]black_sheep: [/B] A może tak długo na piłeczke szczekał, że się znudził i zaczoł na nią ziewać;-)[/quote] Prawie zgadłaś, black_sheep... bawił się piłką, podrzucał ją i łapał, nagle się chwilę zadumał i strzelił takiego szerokopaszczowego ziewa, że się popłakałam ze śmiechu... [quote] [B] wtatara:[/B] Jestes wspaniały psiaczku a co najważniejsze bardzo, bardzo szczęśliwy:oops::lol:[/quote] Ciotka wtatara, dziękujemy za odwiedzanie Rudka! :)
  21. No no no... :) Ale ogromniasty psiur!
  22. :roflt: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/97/69f058da2b56472f.jpg[/IMG][/URL]
  23. Romek-Zamość, jestem zachwycona zdjęciami! Jaka Czaka opiekuńcza... :loveu: A ja dostałam kolejne zdjęcia od Pani Izy (już czas jakiś temu:oops:)... Kąpanko było :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/93/482703b9e74d0d58.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/32/2d2a12423fe8f79d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/32/6b3fdf5472609152.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/38/26071979ff6364db.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/32/0666c52ad643d447.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/93/18e4d672462ed7cf.jpg[/IMG][/URL] :razz:
  24. Aukcja na allegro się skończyła... Nawet pytania żadnego... nic... :shake: Zgodnie z umową nie wznawiałam.... A co u słodziaków?
  25. [quote name='black_sheep']Jejku, Rudek i panienka naprawde tego bałwana lepili!!! Och, jaki on mądry!;)[/quote] Mowa, pewnie że mądry! :razz:
×
×
  • Create New...