-
Posts
1803 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by moana
-
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
moana replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
[quote name='aisaK']A na allegro były?[/quote] Mogę wystawić, tylko proszę kogoś kompetentnego o napisanie tekstu wraz z namiarami... :roll: -
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
moana replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Słodkie Kremówki... Są cudne! Domy się napewno znajdą :kciuki::kciuki::kciuki: -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiagk']Gdyby były plakaty to moge porozwieszac! No problem!!![/quote] Na stronie 29 tego wątku w poście paulusa, [SIZE=4]plakat do pobrania![/SIZE] Trzeba tylko pewnie namiary zmienić i info o aktualnym miejscu przebywania suni. :roll: -
Phiii, żadnych zachwytów nad Frodkiem!? :watpliwy::mad:
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Ojej, a tu nadal niic... :look3: -
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
moana replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aquirre']Dzwonię , dzwonię i nie mogę się dodzwonić .[/quote] Kremówki, odbierać telefooony!:evil_lol: A dlaczego domki się jeszcze nie ustawiają w kolejce po Kremówki? :look3: -
[quote name='Anashar']A może "Nienawidzę Poniedziałków?" :cool3: Swoją drogą dobry film[/quote] "Nie lubię poniedziałku" ... no taak, Anashar z tego samego, co Jagienka pokolenia ;):eviltong:... Ale tego to my nie oglądamy bo mamy uczulenie (no dobra, nie zwalam na Rudka, to ja mam) na Łazukę :diabloti:.
-
[quote name='Jagienka']:megagrin: :megagrin: :megagrin: jakimi filmami Rudka raczysz... :cool3: ładnie sobie tam poczynacie widze, pałąszując sałate :eviltong:[/quote] Filmy doobre... ale co Ty tam Jaga możesz o takich wiedzieć, Ty z innego pokolenia jesteś :eviltong::evil_lol: A Rudek uwielbia wspólne ogladanie filmów... Może się powtulać i pochrapać do woli :cool3:
-
[quote name='Magda - Zamość']Ostatnio w miesięczniku Mój pies znalazłam psiaki do których jest bardzo podobna Pepsi. Te psy to są Rosyjskie Toye - IX grupa FCI psy do towarzystwa i ozdobne, też takie małe i z dużymi uszami. W artykule pisze że w Polsce nie można kupić takich szczeniąt, pochodzą z Rosji, więc może Pepsi ma jakieś wschodnie pochodzenie...? W sumie z Zamościa do wschodniej granicy prawie rzut beretem[/quote] Mówiłam o tym Pani Izie, która czytała potem na temat tej rasy i wszystko jej pasuje... :lol: No bo to jest taka Zabaweczka. :loveu:
-
Widziałam się dziś z Panią Izą... Udało mi się wyciągnąć kilka zdjęć :multi: Pepsi ma się świetnie. Nie urosła już za bardzo choć wydłużyły się jej nóżki. Gubi pierwsze zęby. Jest zaszczepiona. Zdrowa. Strasznie towarzyska przylepka z niej. Rodzinny aniołek. Zresztą zobaczcie sami na zdjęciach: Tu Pepsi wygrzewa się w listopadowym slońcu :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/20/90de810a4df86e76.jpg[/IMG][/URL] Tu z Rodzinką (z lewej Pani Iza, po prawej jej córka Karolina) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/20/8c8a8206b9a77f9c.jpg[/IMG][/URL] I bonus. Zdjęcie sylwestrowe :cool3: z Panią [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/38/404655f39129a8b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/20/07c65a4cc2b98d10.jpg[/IMG][/URL]
-
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
moana replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
co u Kremówek? :roll: -
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
moana replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']przepraszam bardzo... ja tez się na niej wyleguje czasem i na jej posłaniu, "wyżeram" jej z miski (symulacja) przed podaniem jej, olewam po przyjściu do domu... na łózku może zostać tylko wtedy kiedy sie na nią ze świergoleniem rzuce, jak nie, to złazi.... a nawet jeżeli pomimo tego uważa się za szefa to i tak nie mam z tym problemu... w sensie, że mnie nie dominuje... "everything is under control" :eviltong:[/quote] Aa to zwracam honor. :cool3: ...Czyli dwie Alfy w stadzie :eviltong:. -
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
moana replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']chciałabś?? jak siedze na ziemi przed kompem to sie ładuje między mnie a komputer... rano jak wstaje ide do kuchni, wracam Moria już na łóżku, patrzy czy ją wyrzuce, jak nie to sie ładuje, niemalże na mnie się kładzie, żeby ją przytulać... jak się przebudzi i zauwazy, ze na nia patrze to obowiązkowo musze ją wycałować po brzuchu, nie mówiąc o tym, że gdzie nie usiąde to od razu mam jej łeb na nodze, ręce, stopie, brzuchu, przedramieniu, twarzy... itd i itp[/quote] no to widać kto dominuje w stadzie, widać... :p