Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. [quote name='aisaK']A na allegro były?[/quote] Mogę wystawić, tylko proszę kogoś kompetentnego o napisanie tekstu wraz z namiarami... :roll:
  2. Słodkie Kremówki... Są cudne! Domy się napewno znajdą :kciuki::kciuki::kciuki:
  3. Zdarza się, niestety :shake: Moja rada - pisać w mniejszych krótszych dawkach... czyli poszatkować tekst... :)
  4. [quote name='kiwi']:modla: :modla: :modla: WYBACZ O WIELKI RUDOSŁAWIE :modla: :modla: :modla: jestes wspaniały, wielki i cudowny :lol: :lol: :lol: a ja nienormalna :lol: :lol:[/quote] Rano mu pokażę tego posta... :diabloti:
  5. [quote name='Anashar']Kiwi - ale co jak co miej się na baczności, bo nie wyraziłaś zachwytu nad Rudikiem. Ja bym się bał na Twoim miejscu :evil_lol:[/quote] A Ty coo? Myślisz, że jak się do Ciebie Rudek łasił to już nie trzeba?! :evil_lol:
  6. [quote name='kiwi']moano, alez ja sie chetnie wyspie :) tylko jakos czasu brak :([/quote] Noo, mnie chyba dziś też czasu braknie na sen... A Rudek juz dawno chrapie... :)
  7. [quote name='basiagk']Gdyby były plakaty to moge porozwieszac! No problem!!![/quote] Na stronie 29 tego wątku w poście paulusa, [SIZE=4]plakat do pobrania![/SIZE] Trzeba tylko pewnie namiary zmienić i info o aktualnym miejscu przebywania suni. :roll:
  8. [quote name='kiwi']ja tez nie lubie szczegolnie takich jak dzisiejszy ... aa rudek jest wspaniały :)[/quote] Następna, ktora spać nie może... ;) Chyba Was żaden Rudek nie budzi o 6.30... :razz:
  9. [quote name='Anashar']Przekrecilem tytul bo ja nienawidze poniedzialkow. A poza tym ja w dzien jestem zazwyczaj nie kumaty, lepiej mi sie po nocach mysli :razz: [/quote] widać widać... 03.13...
  10. :evil_lol: Się nam zrobił klub miłośników kina... zamiast Klubu Miłośników Rudka... :razz:
  11. Phiii, żadnych zachwytów nad Frodkiem!? :watpliwy::mad:
  12. Przeczytałam cały wątek i ... stałam się fanką JoSi i jej gromadki! :lol::lol::lol: Cudnie tu :loveu:
  13. [quote name='Aquirre']Dzwonię , dzwonię i nie mogę się dodzwonić .[/quote] Kremówki, odbierać telefooony!:evil_lol: A dlaczego domki się jeszcze nie ustawiają w kolejce po Kremówki? :look3:
  14. [quote name='Anashar']A może "Nienawidzę Poniedziałków?" :cool3: Swoją drogą dobry film[/quote] "Nie lubię poniedziałku" ... no taak, Anashar z tego samego, co Jagienka pokolenia ;):eviltong:... Ale tego to my nie oglądamy bo mamy uczulenie (no dobra, nie zwalam na Rudka, to ja mam) na Łazukę :diabloti:.
  15. Jagienka i dla Ciebie wielkie brawa, Ty go przecież wypatrzyłaś w schronisku... Pamiętam jak mi o nim z przejęciem opowiadałaś jak jechałyśmy z Rudolfem... :Rose: :bigcool:
  16. [quote name='Jagienka']:megagrin: :megagrin: :megagrin: jakimi filmami Rudka raczysz... :cool3: ładnie sobie tam poczynacie widze, pałąszując sałate :eviltong:[/quote] Filmy doobre... ale co Ty tam Jaga możesz o takich wiedzieć, Ty z innego pokolenia jesteś :eviltong::evil_lol: A Rudek uwielbia wspólne ogladanie filmów... Może się powtulać i pochrapać do woli :cool3:
  17. [quote name='Magda - Zamość']Ostatnio w miesięczniku Mój pies znalazłam psiaki do których jest bardzo podobna Pepsi. Te psy to są Rosyjskie Toye - IX grupa FCI psy do towarzystwa i ozdobne, też takie małe i z dużymi uszami. W artykule pisze że w Polsce nie można kupić takich szczeniąt, pochodzą z Rosji, więc może Pepsi ma jakieś wschodnie pochodzenie...? W sumie z Zamościa do wschodniej granicy prawie rzut beretem[/quote] Mówiłam o tym Pani Izie, która czytała potem na temat tej rasy i wszystko jej pasuje... :lol: No bo to jest taka Zabaweczka. :loveu:
  18. Widziałam się dziś z Panią Izą... Udało mi się wyciągnąć kilka zdjęć :multi: Pepsi ma się świetnie. Nie urosła już za bardzo choć wydłużyły się jej nóżki. Gubi pierwsze zęby. Jest zaszczepiona. Zdrowa. Strasznie towarzyska przylepka z niej. Rodzinny aniołek. Zresztą zobaczcie sami na zdjęciach: Tu Pepsi wygrzewa się w listopadowym slońcu :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/20/90de810a4df86e76.jpg[/IMG][/URL] Tu z Rodzinką (z lewej Pani Iza, po prawej jej córka Karolina) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/20/8c8a8206b9a77f9c.jpg[/IMG][/URL] I bonus. Zdjęcie sylwestrowe :cool3: z Panią [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/38/404655f39129a8b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/20/07c65a4cc2b98d10.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='black_sheep']Rudek pięknym psem był (i jest rzecz jasna)[/quote] ... to mówiłem ja, Jarząbek Wacław :grin::grin::grin:
  20. [quote name='Jagienka']przepraszam bardzo... ja tez się na niej wyleguje czasem i na jej posłaniu, "wyżeram" jej z miski (symulacja) przed podaniem jej, olewam po przyjściu do domu... na łózku może zostać tylko wtedy kiedy sie na nią ze świergoleniem rzuce, jak nie, to złazi.... a nawet jeżeli pomimo tego uważa się za szefa to i tak nie mam z tym problemu... w sensie, że mnie nie dominuje... "everything is under control" :eviltong:[/quote] Aa to zwracam honor. :cool3: ...Czyli dwie Alfy w stadzie :eviltong:.
  21. [quote name='Jagienka']chciałabś?? jak siedze na ziemi przed kompem to sie ładuje między mnie a komputer... rano jak wstaje ide do kuchni, wracam Moria już na łóżku, patrzy czy ją wyrzuce, jak nie to sie ładuje, niemalże na mnie się kładzie, żeby ją przytulać... jak się przebudzi i zauwazy, ze na nia patrze to obowiązkowo musze ją wycałować po brzuchu, nie mówiąc o tym, że gdzie nie usiąde to od razu mam jej łeb na nodze, ręce, stopie, brzuchu, przedramieniu, twarzy... itd i itp[/quote] no to widać kto dominuje w stadzie, widać... :p
  22. [quote name='karusiap']jak sie czuje piekny Bodzio??[/quote] no jak? :roll:
×
×
  • Create New...