-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
tak wychodzi :( , :( , :(
-
[quote name='Ewanka']Megi czuje się znacznie lepiej :multi: ... merda ogonkiem i zaczęła 'ustawiać' Lenkę , a ta bardzo źle to znosi ... dzisiaj je trochę izoluję, żeby mała doszła do siebbie, ale przewiduję walkę o przywództwo :evil_lol: [SIZE=1]Kasa przydatna jest ... ale pośpiechu nie ma[/SIZE] ;) cioteczki, czy ona mogłaby się nazywać Molly? ... jakoś lepiej na to reaguje ;)[/QUOTE] bardzo się cieszę że mała wraca do zdrówka:loveu: Lilek :loveu::loveu: za transport małej do klinki. ok.może być Molly :lol: lady Swallow -dziękujemy za przeznaczenie z bazarku kwoty na pokrycie części weta :loveu: PODSUMOWANIE KASOWE: -transport z Otwocka do Ewanki (czekam na odzew pati-c)~ok.150zł. -połowa ja /reszta brak! -piątkowe leczenie Megi/Molly ~ 135zł. -ok 70złladyS. 65zł. brak! -gotowane jedzenie przez kilka dni ~ 50-100zł. -brak! to kwota wolna-około -DT wrzesień 7 dni /10 zł. ~ 70zł -brak! -DT październik 31 dni /10 zł. ~ 310zł.-mamy 110zł./200zł brak! -karma sucha brit -jeszcze wstrzymana ~ ok. 100zł-50zł.ja/50zł.brak!
-
to ja z samiutkiego rana mocno przytulam Meguśkę :loveu::loveu: nie pytam jak minęła nocka bo ,Ewanka wszysko i tak nam napisze jak będzie mogła nie będziemy jej popnaglać bo i tak tej nocy przeszła chrzest bojowy :shake: Megusia i Ewanko-trzymajcie się ciplutko obie :loveu:
-
Megusia- trzymasz się ?pewnie opatulona kocykiem leżysz ...
-
Megusia- jak to dobrze że wracasz .... kruszynko nie daj się...teraz jesteś wśród ludzi dla których jesteś bardzo ważna.... ewanko- z perspektywy czasu uważam że człoweik zrobi wszystko... jak musi....
-
Megusia bardzo przytulam cię do serducha...:(
-
ewanko- trzeba być dobrej myśli ....ale czasem bardzo ciężko to przychodzi...:(
-
ja nawet nie wiem co pisać......:( ...tylko czekanie.....:( . :(, :(
-
Ewanko - masz serce do naszej malutkiej :) ,zaraz piszę ci PW
-
Ewanko ,ja mam taki sposob na tabsy że rozkruszam je i zawijam w plasterek wedliny ,mała nie wyczuje twardej tabletki i zje wedlinkę :) ***megi prosi o pomoc -potrzeba na transport,karmę ,szczepienia i deklaracje stałe***
-
malutka ...nie rób nam tego ..:( ewanko ona się boi gwałotwnych ruchow ja na spokojnie kucałam i mowiłam do niej cicho i wszystko na spokojnie to sie bardzo przytulała ,jeśli możesz to przytulaj ją ona właśnie może odreagowuje drogę i teraz jest zagubiona .... i za radą ladyS jak coś to leć do weta :(
-
[quote name='Ewanka'][B]Megi wita cioteczki o poranku :loveu:[/B] Noc spędziła jak królowa w gościnnym pokoju :) spała ślicznie, nie płakała nie szczekała, zresztą odkąd u nas jest nie wydała jeszcze żadnego głosu. Rano okazało się, że sunia zwymiotowała w czterech miejscach na swój materacyk i kilka razy na podłogę, ma też wodnisto śluzowe rozwolnienie, nie chce nic jeść tylko pije wodę. Na porannym spacerku wcinała trawkę aż jej się uszka trzęsły ... tylko dwa razy leciutko zamachała ogonkiem, jest słabiutka i osowiała ... bardzo boję się o nią, czy w schronie nie złapała parwo albo jakiejś innej choroby :( Po powrocie do pokoju od razu zwymiotowała tą trawę :( Rozważam dzisiaj wizytę u weta ... jak sądzicie, troszkę odczekać, czy od razu jechać??? ... a może to tylko stres i trudy podróży ???[/QUOTE] i co z małą -przeszło trochę? ja jestem tak uczulona jak coś się dzieje z Sonką że zaraz lecę do weta i niejednokrotnie okazuję się że przesadzam -ale taka już jestem- ewanko ty jesteś bardziej uodporniona i nie panikujesz bez potrzeby ale jak coś żle z nią to może faktycznie trzeba do weta :-(
-
to ja z rana witam Meguśkę :) i niestety ale: ***megi prosi o pomoc -potrzeba na transport,karmę ,szczepienia i deklaracje stałe***
-
**********no to koniec szczęliwego dnia -Meguśka :loveu:u Ewanki:loveu:********** wszyscy spać ,ja padam ale przynajmniej z jednym ciężarem na serduchu mniej :shake:
-
***megi prosi o pomoc -potrzeba na transport,karmę ,szczepienia i deklaracje stałe***
-
[quote name='Tola']Śliczna dziewczynka:loveu: Będzie przebierała w domkach:cool3:[/QUOTE] Tolu czy Jo37 wie o rozsyłaniu konta ,ja chyba dzisiaj rano już do niej pisałam ale pewnie mocno zajęta.
-
[quote name='agada']Akcja sterylizacja dała odpowiedź, sterylkę zrefundują w 100% :multi::multi:, tylko musimy, a właściwie to Ewanka musi :cool3: ludzką lecznicę znaleźć :evil_lol:. Reszta szczegółów, jak juz się mała zaaklimatyzuje itp. :lol::lol:[/QUOTE] agada suuuper:loveu: jak zadra wróci to zapytam czy te jej można przeznacyć to coś innego ***Ewanka ...to dobrze że już zaraz będą ***:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Ewanka'].... jadą ....jadą....jadą.... :) czekamy ... czekamy .................. ;)[/QUOTE] i dalej czekamy...
-
a to Megi po wyściu ze schronu ,czekająca na transport :) [URL=http://img710.imageshack.us/i/obraz001small.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/546/obraz001small.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img688.imageshack.us/i/obraz005small.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/7568/obraz005small.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img843.imageshack.us/i/obraz003small.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4631/obraz003small.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img825.imageshack.us/i/obraz002small.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/7043/obraz002small.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img842.imageshack.us/i/obraz004small.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2421/obraz004small.jpg[/IMG][/URL]
-
-otóż MEGI NIE MA KSIĄŻECZKI ZE SCHRONU ...ona była tylko tydzień i to na kwaranntanie więc nic z nią nie robiili....nie ma żadnych szczepień i odrobaczeń....i nie wiemy czy kiedykolweik miała .. -książeczkę dostała dzisiaj od weta i jest nowa ,zapisane tylko odpchlenie a może i nie , już sama nie wiem ale kropelka była dzisiaj i dostała dodatkowo obróżkę -tabletkę od robakow dostała w wyprawce na jutro -ewanka wpisz datę sama kiedy podasz -czyli czeka ją wizyta u weta za jakiś czas na szczepienia ***Megi już za Otwockiem,powinna niedługo być u Ewanki*** czekam z niecierpliwością*** zamawiam purinę w krakvecie ,oby szybko przyszła i małej smakowała
-
[quote name='IVV']Super ,ze sie udalo !!!!! a szczescie jeszcze wieksze ,ze sunia bedzie u Ewanki!!!!![/QUOTE] tak to wszystko działo sie bardzo szybko i na szczeście zakończone szczęśliwie....tylko jak zwykle -finanse :(.... pojawię się wieczorem bo teraz życie dla mojej rodziny nie jest zbyt łaskawe i chwile radości tłamszone są przez bardzo trudne sprawy...:(
-
hm.mała sięga tak do pół łydki ale ma długie nóżki ,nie mam pojęcia czy urosnie jeszcze przypomniałam sobie że ja swojej Soni prawie 9 lat temu też kupowalam Purinę to zamówię ją jeszcze dziś. ***MEGI JUŻ ZA LUBLINEM ,ŚPI WTULONA W NOWĄ CHWILOWĄ PAŃCIĘ***
-
dziewczyny jaką karmę polecacie dla 5-miesięcznika i gdzie zamawiacie ? wysłałam małą bez jedzenia ...ale narobilam:(
-
Ewanka-to wiesz wytrzymaj 2 dni smrodek ;) *******zbieramy na DT dla Megi ********pomóż jeśli możesz********** dla młodziutkiej suni to ważne*********
-
będą ,będą ..ale póżnym wieczorem jak wrócę... kto odpowie.......ILE PO FRIREXIE MOŻNA KĄPAĆ??????