Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. dzisiaj znow zrobilam jej ogłoszenie w kronice zamojskiej-bez zdjecia ale za to wyrożnione -może to dzisiaj jest ten dzień ;)
  2. piegusek na słoneczko :)
  3. to ja tylko w miedzyczasie wyprowadzę Hunterka na spacerek :)
  4. tylko gdzie ja je rozwieszę bo u nas w zamościu to nikt na to nie patrzy ,zwracałam uwagę już wcześniej czy ludzie czytają ,u zadry cały czas i to długo wiszą plakaciki twaoich podopiecznych i nic z tego ...:(
  5. Patyśka-nowy tydzień ,nowe nadzieje....może jakiś domek ...albo co ;)
  6. zapraszam na bazarek-może uda się choć ciutkę podgonić deklaracje :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/208247-baleriny-ciuchy-wszystko-od-5zł-wywoław.DLA-PATI-do-31.05?p=16927891#post16927891[/url]
  7. cicho sza! z ogłoszeń :( wobec tego Patka bierz koleżanki i dalej dziewczyny do sadu wdychać poranne świeże powietrze -korzystajcie bo jak się domki trafią to niekoniecznie będą miały zielone sadki ;)
  8. Pesteczka dołączaj do Tayuśki i na słoneczko!
  9. takie decyzje są bardzo trudne ale funia ma rację jak się nie spróbuję to nigdy nie będzie widomo .
  10. plameczki ,kropeczki -to Pesteczki znaki do domku chce mala -gdzie znajduje się taki!!!
  11. Tayuśka korzysta z chłodnej rosy w sadzie i biega i cieszy się,.... a zapewne i kładzie :)
  12. a cudo Hunterek pewnie nie wie że szykuję mu się taki spacerek :)
  13. szykują się pluski dla ślicznej mordeczki by oczarować domek-prosim o foteczki !
  14. funiu a może by wykorzystasz słoneczko i wykąpiesz Patkę w tym szamponie -fotki mile widzine ;)
  15. Ula -wszystko doszło i już dostalam zwrot -dlatego mam wklejony banerek ,ktory kończy akcję sterylki :)
  16. dzięki paros-przy najbliższej okazji przekażę Pani a i pewnie mojej Sońce też zafunduje :) a teraz i tutaj podziękowanie za sterylkę Polci :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL]
  17. a w zielonym sadzie ma Patyśka gania a wygląda jak kto?-no, jak BOSKA ŁANIA! :)
  18. hebanowa księżniczka dzisiaj pewnie będzie sobie szukała cienia bo ma być gorąco!
  19. Pesteczka pewnie już wystawia na słoneczko swe kropeczki :)
  20. pani sprawdzi się w ankiecie Hunter bedzie miał dom!-WIECIE!?
  21. [quote name='sonia71'][B][SIZE=3][COLOR=black]***może ktoś ma możliwość przeniesienia deklaracji z Polly na Pati- praktycznie zero wpłat :shake:-proszę:-(***[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] no to chyba można przenieść wątek do działu -Już w domu :) dzisiaj kontrola u wetki ,oby oczka i problem z długim trzymaniem moczu się już rozwiązał , i na spokojnie wetka poprzegląda ksiażeczkę Polci :)
×
×
  • Create New...