-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
nie znalam Zuzki :( ale oczywiście [*]-masz rację Bacia dobrzy ludzie sstanowczo za szybko odchodzą:( funiu dzięki za fotki -kochany smutasek wydobrzeje i znów pokaze się nam usmichnięta,na tych fotkach z koszyczka to aż serducho ściska -ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło ,pięknie się zagoi brzusio i nie będzie śladu:) Agucha a znasz kogoś do wizyty pad.ze Śródmieścia ulica Chmielna?
-
tak jak funia napisała Patka bardzo dzielnie zniosła zabieg,byla bardzo grzeczna -dziękuję dr.Kulikowi że przeprowadził zabieg który może faktycznie otwiera jej bramy domku. teraz jeszcze trochę bidulka pocierpi ale będzie dobrze-MUSI (ja to powtarzam dzisiaj jak mantrę ) za zabieg założyłam ale Patka już od dawna jest wciągnięta w kolejkę na akcji sterylkowej to będzie zwrot-oczywiście bardzo tam podziękujęmy :) mam jeszcze do was wszsytkich pytanie bo jesteście długo na dogo-jeżeli są dwa domki to jakimi kryteriami tzreba się sugerować?kto pierwszy zgłasza się po psa? czy przeprowadza się wizyty we wszystkich domkach a potem wybieracie ten z lepszymi dla psa warunkami?-sama nie wiem jak to zrobić żeby wyszło dobrze dla Patki.
-
agucha ja nie kumata jak się "obsługuje" ludzkie dziewczynki ;)u mnie jeno pełnoletni męski szkrab,a taka jedna psia dziewczynka tak mną zawladnęła że nijak nie mozna mnie podzielić :) lubię to Twoje :oj tam ,oj tam ....
-
dzięki dziewczyny że jesteście u Patynki,Agucha funia ma rację :D funiu ja bedę po pracy u weta zalatwić papierkową robotę,wierzcie lub nie ale z pleców mi zleciał dzisiaj ogromny głaz,przytłaczający mnie coraz bardziej ku ziemi,już prawie chodzilam zawadzając okularami o beton :( ,jeszcze przed nami kilka dni wielkiego strachu o Patynkę a potem do domu!!!!!!MAM NADZIEJĘ.
-
Becia -dzięki:D, mam krociutkie info-już po zabiegu ,na razie wszsytko ok, BEDZIE DOBRZE-MUSI BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
TRZYMAJĄC[IMG]http://i.pinger.pl/pgr237/1ed90a41001fa2114d8230f9/kciuki.jpg[/IMG] klikam że jeden domek z FB z drugi z allego :)
-
niestety Agucha -Patka to taka"puchowa"dziewczynka:placz: [B][I][SIZE=3][COLOR=red]dzisiaj po 9-tej Patka ma zabieg sterylizacji-BŁAGAM TRZYMAJMY WSZYSCY KCIUKI ZA ZDROWKO SUNI[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [SIZE=3][COLOR=red][B][/B][COLOR=#000000][IMG]http://i.pinger.pl/pgr237/1ed90a41001fa2114d8230f9/kciuki.jpg[/IMG][/QUOTE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=indigo]wpłata i wypłata za konta Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:Joodith 40zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.ubranko posterylkowe -27zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082][/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082][/COLOR][/B] [COLOR=black]mamy tez 2 domki zainteresowane Patynką,oba z Warszawy:[/COLOR] 1.Pani mieszka sama w bloku i sunia zostawałaby sama w czasie pracy 2.Pan mieszkajacy z emerytami rodzicami w swoim domu z ogrodem
-
i Patynka na początek :)może ktoś tu jeszcze wpadnie:)
-
opisałam ci konkrety o sytuacji Patki a ponieważ wszsytko jest na wątku to poszło na PW. Agucha :)jeszcze raz dziękuję za wszystko w imieniu Patki:)
-
bo....sterylka Patki ciągnie się już bardzo długo i ...kilka razy robiliśmy podejście i Patka miała iść do adopcji bez zabiegu ale z punktem w umowie o szczególnym zabezpieczeniu ...i teraz we wtorek okaze się czy już można robić jednak:)
-
może ktoś jeszcze wdepnie do Patyśki :)
-
[quote name='Agucha']oj tam, oj tam ;) A, że tak zapytam - Patka jest wyciachana?[/QUOTE] Agucha -a poczekasz jeszcze kilka dni ?to wtedy odpowiem. [B][I][COLOR=darkorange]bardzo dziękuję że jesteście u Patki-ona tak bardzo zasługuje by po 3 latach w schronie i 10 miesiącach w hoteliku trafić do swojego domu-aż serce cierpnie gdy pomyśleć że tak trudną ma sytuację i nie wiadomo co będzie :( [/COLOR][/I][/B]
-
dziękuję w imieniu Patki :)
-
[B][I][COLOR="#800080"][SIZE="4"]zapraszam WSZYSTKICH na bazarek dzięki którym sarenka- Patysia opłaci wrześniowy hotelik![/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214711-Sarenka-w-zagrożeniu!-Pomóż-przepędzić-Myśliwych!-16.09-30.09-22-00[/url] [/COLOR][/I][/B]
-
qrcze-Agucha:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
a tak sobie tylko przyszłam do Patki :)
-
[B][SIZE=4][I][COLOR=royalblue][FONT=Arial]GDYBY KTOŚ RZUCAŁ FAJKI a przechodzi koło kiosku LUB CHCE ZGUBIĆ NA WADZE a przechodzi koło cukierni TO-może te kuszące grosiki [COLOR=red]WRZUCIĆ DO SKARPETY PATKI[/COLOR] na wrześniowy hotelik! potrzebujemy jeszcze 220zł. [COLOR=red]a Patka tak podziękuje[/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=red] :):loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/I][/SIZE][/B] [URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=202515749814290&set=o.114613011963236&type=1&ref=nf"][IMG]http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/320060_202515749814290_100001675998176_512743_831970002_s.jpg[/IMG][/URL]
-
Agucha Ty wstydliwa:crazyeye:to jaka ja jestem:-odo tej pory uwazana właśnie za taką,choc ciut nie adekwatne do wieku:evil_lol: ha -czyli mimo naszych slabości:cool1:ale z waszą ogromną pomocą moze uda się Patce znaleść to jej jedyne miejsce-DZIĘKI ŻE JESTEŚCIE:loveu:
-
jestem jak najbardziej za Prezydentem-Aguchą!!!!:loveu: zawsze musi być ktoś kto będzie dyrektorował:mad:i jakiś robol :oops:ja akurat z tych drugich :cool1:
-
ja tam nie widze:crazyeye::razz: Agucha -gdybyś stanęła na drodze Patki wcześniej już dawno pewnie grzała by dooopinkę w swoim domku:loveu:a tak biedulka trafiła na taką ofermę jak ja:diabloti:co nijak nie może jej znaleść domu:mad:
-
AAAAAAAAAAAA!CUDO-chociaż pewnie ja widzę nie cale(monitoerk przedpotopowy)szkoda że Zamość nie reaguje na plakaty,takich tablic jest mało a i tak jeszcze nie zdarzyło się żeby poszedl u nas psiak z plakatu :(
-
a widzisz -cale życie się człowiek uczy :)
-
allegro,gumtreee,alegratka
-
Agucha:loveu::loveu::loveu:a nie chcesz się przenieść do Zamościa:razz:może byś pomogła jakoś zebrać nas w kupkie:roll:mamy schron ale jakoś nam babom nie po drodze ,każdy na swoich wątkach (a zresztą...mało mi,znow wieszak jestem... )....albo dawaj swego klona:cool3:szkoda że dzisaij rano puścilam znow ogłoszenia płatne ,trza mi było na cibie poczekać,no nic ...
-
Agucha -Pati jest ogłaszana z tekstem z pierwszego postu co jakiś czas ciutkę modyfikowanym ale fakt faktem że już sporo miesiecy .