Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16966
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. A to z zalecenia Toli te kurczaki.A Co podawać zamiast kurczaka i skąd myśl,że podaję wieprzowinę?Do 21 lipcaa karmiłam tym co przywieżli z Zea.Potem po dietetykach uznanych na forach grzebałam.
  2. Gucio je gotowne kurczaki zmieszane z makaronem,ryżu niestety nie toleruje{mam możliwość konsultacji)Animonda zamówiona przez Tola i Hepatic Epato 1500.Wszystko finansowane przez ZEA.Zrobię badania w terminie wskazanym przez lekarza wet.O wynikach nic nie wiem chociaż sama osobiście byłam z Guciem.
  3. Nie widzę związku pomiędzy adopcją a diagnozowaniem psiaka.Badania krwi,biochemię mogę wykonać na miejscu,Pies nie musi jeżdzić do Lublina i być narażanym na stresy.
  4. Witamy wszystkich.Gucio ma kolejny spokojny dzień za sobą.Apetyt mu dopisuje,na spacery wyrusza szczęśliwy i pełen energii.
  5. Gucio ma wielu wspaniałych ludzi koło siebie.Takiego odzewu nie spodziewałam się.Z wielkim ukłonem w stronę wszystkich-człowiek Gucia.
  6. Zdecydowałam się na adopcję Gucia.Ten kochany piesek jest u nas prawie 4 miesiące.Wymaga ciągłej obserwacji i czujności ale razem dobrze sobie radzimy,Ma racje Poker,To stan Gucia pokaże co mu jest.Kropelki od Poker to duża ulga dla Gucia.Liczę na dalszy kontakt.
  7. Nochalka grzecznie daję.Leijej się oddycha.Dziękuję.
  8. Jak zawsze.Jedzonko,spacerki,mizianka,drapanka.Pozdrawiam wraz z moimi 0piekunami.
  9. To my wyślemy fanty,tylko do kogo?I prosimy o konto Gucia,jutro wyślemy też pieniądze jakieś,
  10. WSZYSTKIM bardzo dziękuję za WIELKIE SERCA,mizianka.Z Waszym wsparciem psie życie jest piękne.
  11. My też chcemy coś dać na bazarek.Jak to zrobić?I co to może być?
  12. My też chcemy coś dać na bazarek.Jak to zrobić?I co to może być?
  13. My z Olinką trochę niżej i mniej gorąco.Kochani nasi duzi przyjaciele ochłodzenia Wam życzymy.
  14. To Tobie gorzej bo ja sobie leżę w chłodnym kąciku.
  15. Ja też muszę na chwilę, wtedy,oj jak gorąco!Moja też mówi młodszym lepiej.
  16. Macham łapką,uśmiecham się,Dziękuję za kciuki.
  17. Też Cię witam,łapką macham i posyłam uśmiech .
  18. Dobranoc wszystkim moim kochanym,wrażliwym na psi los ludziom.I Wam życzę trochę chłodu.
  19. I ciągle coś zapominam, tylu dobrych dużych mam.Ewa,którą pewnie znacie też mnie ratowała.I też do mnie przyjeżdża i przywozi mi smaczki i dobre jedzonko.Jej też bardzo dziękuję.
  20. Chciałem jeszcze napisać,że byli u mnie ci duzi co mnie uratowali,od nich zaczęło się moje psie, dobre życie.Mój człowiek mówi,że to Tola i TZ Toli.
  21. Teraz wiem,że ręka krzywdy nie robi tylko mizia ale kiedyś bałem się,Teraz ręka daje mi jedzonko,zakłada szeleczki i na spacerek.Tylko do noska nie lubię ale też wytrzymuję bo potem smaczki.
×
×
  • Create New...