A to z zalecenia Toli te kurczaki.A Co podawać zamiast kurczaka i skąd myśl,że podaję wieprzowinę?Do 21 lipcaa karmiłam tym co przywieżli z Zea.Potem po dietetykach uznanych na forach grzebałam.
Gucio je gotowne kurczaki zmieszane z makaronem,ryżu niestety nie toleruje{mam możliwość konsultacji)Animonda zamówiona przez Tola i Hepatic Epato 1500.Wszystko finansowane przez ZEA.Zrobię badania w terminie wskazanym przez lekarza wet.O wynikach nic nie wiem chociaż sama osobiście byłam z Guciem.
Nie widzę związku pomiędzy adopcją a diagnozowaniem psiaka.Badania krwi,biochemię mogę wykonać na miejscu,Pies nie musi jeżdzić do Lublina i być narażanym na stresy.
Zdecydowałam się na adopcję Gucia.Ten kochany piesek jest u nas prawie 4 miesiące.Wymaga ciągłej obserwacji i czujności ale razem dobrze sobie radzimy,Ma racje Poker,To stan Gucia pokaże co mu jest.Kropelki od Poker to duża ulga dla Gucia.Liczę na dalszy kontakt.
I ciągle coś zapominam, tylu dobrych dużych mam.Ewa,którą pewnie znacie też mnie ratowała.I też do mnie przyjeżdża i przywozi mi smaczki i dobre jedzonko.Jej też bardzo dziękuję.
Teraz wiem,że ręka krzywdy nie robi tylko mizia ale kiedyś bałem się,Teraz ręka daje mi jedzonko,zakłada szeleczki i na spacerek.Tylko do noska nie lubię ale też wytrzymuję bo potem smaczki.