Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16966
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Wyzdrowieć nie wyzdrowieje ale postęp choroby być może można kontrolować. Tak u ludzi jak i u naszych pupili. Może przypadek Arusia nie jest z tych najgorszych. Za to mocno trzymam kciuki.
  2. Tak.To był całkiem inny pies w zachowaniu.To było 8 lat temu.Kikou zauważy zmiany. Być może przy takiej opiece Arus bez bólu pocieszy nas jeszcze dość długo swoją obecnością.
  3. Mój pies jak miał poziom mocznika powodujący bóle to wet.mi powiedział,że nie ma sensu przedłużać jego cierpienia.przed uśpieniem podaliśmy kroplówki przeciwbólowe.Usypial na moich rękach spokojny,bez bólu.
  4. Nie mam jak pomóc poza bazarkami.Do mnie daleko.W sprawie operacji tylko Lublin a to prawie 150 km od mojego miejsca zamieszkania.
  5. Bezik jedzie do Krakowa.Pan chciał rozmawiać z dt.Ma dzwonić dzisiaj.Rodzina bardzo czeka na Bezika.
  6. Jej uroda przed czy po...cudo.
  7. A "moja" siódemka podwórkowa ma cieplutko.Zaakceptowaly budki.Wchodza do jednej nawet cztery.Widocznie tak im jeszcze ciepłej.
  8. Podejrzewam,wręcz jestem pewna,że Ty w dzień odespać nie możesz.Szacunek dla Ciebie.Za wszystko co robisz dla naszych braci mniejszych.
  9. Tyle zmian w tak krótkim czasie...Po około 2 tygodniach w jednym miejscu Krecik powinien ciut się wyciszyć.Trzymam mocno za to kciuki.
  10. Pamiętacie Maciusia? Przywiozłam go z Izbicy prawie rok temu. Ten czarny to Czarek,też z Izbicy. Pamiętam jak żegnała się z nimi pani weterynarz:"cześć chłopaki". Chłopaki pozdrawiają.
×
×
  • Create New...