Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16964
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Bardzo mi szkoda tej kotki.Widac,że jest przerażona.
  2. Dziękuję. Zaczęłam już wstawiać fanty na nowy bazarek.Bedzie na dług u Murki i "moją"kociarnie.
  3. Zazwyczaj po sterylkach/kaatracjach koty wyciszają się chociaż trochę.Ta koteczka jest inna.
  4. Przez mój dt przewinęło się dziesiątki kotów ale takiego zaciekłego nie spotkałam.Na swoje rodzeństwo (kocurki) też bardzo źle reaguje.
  5. Na dzień dzisiejszy koteczka nadal syczy,pluje i warczy jak tylko coś się ruszymy w pokoju.
  6. Teraz muszę zrobić przerwę aż nie zwolni się miejsce.
  7. Na to wygląda.Jeszcze jak ją do kenela po przekladalam to mnie dziabnela.W pokoju jak się ruszę to warczy.Wet do usypiania startował w rękawicach do spawania .Do tej pory śmiać mi się chce z tej akcji.
  8. Nie złapana.wet.mial rację.Przez noc w kenelu nieźle się wkurzyła.Przy podawaniu zastrzyku,żeby ją uspokoić, nieźle nam dała popolic.Tym razem nie pomogły rękawice.Gryzow zebrałam sporo.Ale najważniejsze,że się udało i dzieci już nie będzie.
  9. Tysia! Uzupełniając tekst stworzyłaś poemat.
  10. Przyda im się.Nue ma mowy o wypuszczaniu tutaj bo grasuje wredny lis.
  11. Dziękuję bardzo.Swietnie kocurki opisalas .
  12. Sue zaproponowała mi kolejną pomoc.Bedzie na FB szukać domów tymczasowych.Byloby fajnie.Ja dwa mogę przetrzymać aż do adopcji u siebie.Wiecej trochę nie bardzo.Mam jeszcze przecież swoje dwa psy i dwa koty. Dzięki Sue.
  13. To jest człowiek z bardzo dużym poczuciem humoru
  14. Syczy,pluje-wet.sie śmieje,że to pewnie baba.
  15. Jeden jest! Bronił się zębami i pazurami.Jakos mnie nie dosięgnął,inna sprawa fest rękawice miałam na rękach.
×
×
  • Create New...