Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Tak jak napisała agat-piekne słowa.Od początku śledzę losy Lindy.Ona wprost kwitnie, wygląda na super szczęśliwą!
  2. Bywają takie.Moje psy na dworze kotu nie odpuszczą a w domu z moimi własnymi buzi,buzi i wspólne spanie.
  3. Tosia robi takie postępy,że już można ogłaszać.Jest tylko problem za zdjęciami.Kociarnia jest bardzo ruchliwa.Mnie kojarzą z jedzonkiem.Jak wchodzę zaczyna się taniec radości.Nie siedzą tylko mizianka,baranki. Próbowałam z nimi siedzieć długo.Nic z tego.Koci taniec trwa cały czas.Syn mnie woła bo kotki spokojne-wchodze i po spokoju. A syn zdjęcia nie zrobi-ma sprawna tylko lewą rękę. Próbuje cały czas.
  4. Na to wygląda.Dzisiaj na rękach długo posiedziala.Zostalam nawet "barankami" zaszczycona.
  5. Dziękuję. Mam też dobre wiadomości o Tosi. Przyglądała się kocurkom,ich zachowaniom i wczoraj razem z nimi podeszła do mnie i zaczęła ocierać się o nogi. Jeszcze tak niepewnie ale powtórka była.
  6. Po 25-tym przeleję za styczeń i luty deklarację Amika.Od marca mogę te 10 zł przenieść na Łatkę.
  7. Oby z dnia na dzień było coraz lepiej.
  8. Strasznie ruchliwy.Lolek zresztą też.Bardzo dziękuję.
  9. Też o to samo zapytam.
  10. Kciuki dalej zaciśnięte.Oby jutro lepsze wieści.
  11. Z dnia na dzień kotka mniej płochliwa.Siedzi czasami i jest bardzo zainteresowana co też Bolek i Lolek wyrabiają tzn obserwuje jak się ocierają,garną do głaskania.
  12. Kciuki trzymamy.Biedna mordka.Co tu więcej powiedzieć...
  13. Koteczka Tosia przeprosiła się z braćmi.Jest jakby mniej płochliwa. Tak jak pisałaś-trzeba czekać.
  14. Długo jeszcze do badania?
  15. Dzień dobry.Przyszlam do kocurka z zaproszenia.Jest śliczny.Sama jestem na etapie sterylizowana/kastrowania,karmienia siódemki kotków z naszego podwórza więc nie mam możliwości pomocy. Zostaję u przystojniaka.Bede kibicować i trzymać mocno kciuki za zdrówko i znalezienie domku.
×
×
  • Create New...