Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Ja reż jestem dobrej myśli.Z tego co nowy domek pisze-nawet na rękach posiedzi i z ręki zje.
  2. No w szoku jestem.Milosc od pierwszego wejrzenia? Pierwsze chwile w nowym domku.
  3. Tak trzymać z przysmaczkami.Ciekawe kto bardziej poszkodowany?
  4. Dachowe mają.Wizytatorka oceniła,że kot tam się nie dostanie.
  5. Pojechał po 20-tej.Ludzie bardzo fajni,otwarci.
  6. Jutro Saszka pojedzie na swoje.Dzisiaj państwo robili "kocie" zakupy.Dzwonili,pytali co takiemu małemu potrzeba.
  7. Łzy z oczu mi pociekły.... MASZA po dwóch miesiącach wita synka SASZE.
  8. MASZA mama Saszy.Dwa miesiące kot widmo. Wczoraj wyszła na dłużej ale warczała,syczała. Dzisiaj dała podejść i zrobić fotkę.
  9. U mnie dwa psy mniej więcej takiej samej wielkości.Jeden wagowa norma a drugi nadwagą.Jednakowo karmione.
  10. Wstępnie-niedziela. Dzięki za kciuki.
  11. Wizyta na TAK.Saszka ma domek. Państwo przyjadą po kocurka.
  12. W tym tygodniu drugie szczepienie Saszki.
  13. Kolejny krok do przodu dzikuski Maszy. Wyszła dzisiaj na dłużej.Fakt-warczy na wszystkich ale już nie czmycha od razu po mebel. Synio Saszka to jej mała kopia.
  14. Wszystko na dobrej drodze.Wizyta prawdopodobnie jutro.
  15. Oj aż mi się wierzyć nie chce!Bardzo konkretny telefon w sprawie Saszki!Mam namiary,teraz tylko wizyta PA-Rzeszow.
  16. Dzień dobry wierna Kamilo! No aż wstyd.Zbieram się popisać trochę o przygodach czasami śmiesznymi z "kociarnia" i zebrać nie mogę. A zdjęcie zrobić to loteria.Energia rozpiera te moje biedy.
×
×
  • Create New...