Setti Niech to będą ostatnie Święta w samotności...Oby kolejne były juz w nowym, ciepłym, kochającym domku!!!
A Wam wszystkim: zdrowych, spokojnych, słonecznych Świąt Wielkanocnych!!!
Kochany Cyranku!
Niech to będą ostatnie Święta w strachu i samotności...Oby zdrowie ci dopisywało i o ironio okazało się, że mimo trudności znajdziesz domek!
A Wam wszystkim: zdrowych, spokojnych, słonecznych Świąt Wielkanoncych!!!
Co za........
Prezent....:( Oby w te Święta znalazł sie dla Ciebie domek, niech jedzenia ci juz nigdy nie zabraknie ani miłości, radosnych spacerków i Wam wszystkim, którzy tak wspaniale ratujecie zwierzęta!!!
Spokojnych, Słonecznych i Zdrowych Świąt Wielkanocnych!!!
Wszystkim Dobermaniakom i nie tylko: Spokojnych, Zdrowych, Slonecznych Świąt Wielkanocnych!!!
Oby dla tych wszystkich dobermanów były to ostatnie święta w samotności, bez rodziny...
Oj, u Dagusi to wróci wszystko: psychika, zdrowie, forma fizyczna, o to jestem spokojna! Żeby tylko teraz się mocno trzymała i wierzyła, że będzie lepiej!!!
Amelka...nie poddawaj się!!!
Beatko, bardzo serdecznie dziekuję ci za te piekne foty, zaraz zmieniam na naszej stronie i jeszcze raz wysyłam do Niemiec...Trzymam za nią kciuki! To piekna dobermanka, nie rozumiem dlaczego tyle tam siedzi :(