Poogłaszam, niewiele bo niewiele tych informacji ale jak się komuś spodoba to zawsze się dopyta :)
a u dla porównania psiak od Was i moja suczka:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8505/i652153lo9.jpg[/IMG][/URL]
linki do ogłoszeń puchacza:
[URL]http://www.eoferty.com.pl/id69402.html[/URL]
[url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=1491123&cid=47[/url]
[url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=33753&id_kat=11[/url]