[quote name='GrubbaRybba']
[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i660393.jpg[/IMG][/quote]
Oczywiście zaraz wstawię linki do ogłoszeń (które właśnie robię) dla Kena. Ale powiedzcie mi Ciotki co to za towarzysz? On wygląda prawie identycznie jak moja suczka (mam ją w domu nie zginęła). Pytam z ciekawości.
PS:a o to linki:
[URL]http://www.psy.mgt.pl/new/viewtopic.php?t=6909[/URL]
[URL]http://www.pieskiswiat.fora.pl/psy-w-potrzebie,22/ken-piekny-uczuciowy-psiak-w-typie-border-collie,3353.html[/URL]
[url]http://www.eoferty.com.pl/id69253.html[/url]