Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Tak chyba będzie najlepiej. Ale napisz, że są zsocjalizowane z ludźmi
  2. Anusia powinnas spac o tej godzinie :lol:
  3. Hakito - Allegro możesz jak najbardziej wystawić. A co do hotelu - jeśli znalazłby się ktoś na opłacenie nie byłoby problemu. Ale ja teraz też nic bym nie wyskrobał...
  4. Ola - przecież Ty mi nie kazałaś tych plakatów rozdawać:-? Podzieliłem się z nimi w schronisku, reszte rozwiesiłem. Kilka sztuk mi zostało jeszcze.
  5. Tak więc jestem, ale nie wiem czy dałbym rade pomóc. Andzia - poleciłaś im bardzo dobrego tresera, który jest specjalistą i ma wiedzę na temat różnych zachowań psów. Sam wolę się nie mieszać, bo ja fachowcem nie jestem. Przynajmniej na dzień dzisiejszy. Ja ze swoim psem w miarę sobie poradziłem, ale dziś znów był atak choć szybko doprowadziłem psa do porządku. Trzeba się liczyć z tym, że 100% pewności, że pies nigdy nie zaatakuje się nie dostanie. Ale wszyscy muszą chcieć z psem pracować. I przede wszystkim muszą mu pokazać gdzie jest jego miejsce.
  6. Bo mój kochany serwer padł :angryy:
  7. Asior, a moze jak ktos bedzie na wystawie to podrzuci? Czy musi byc jutro?
  8. Aska co ze zdjeciami i opisem Morda? Czwartek jest juz jutro...
  9. Aresik tak bardzo chciałby mieć swój własny domek...
  10. Asior jak chcesz plakat - 3-4 zdjęcia na maila razem z ładnym opisem(bo w tym dobry nei jestem) i dawaj mi na maila, to zrobie plakacik ;)
  11. Ja nie moglem jechac w ta niedziele do schronu :(Czekajmy na relacje Asior
  12. Psiaki caly czas sa w Markach, chodza pomiedzy ul Pomnikową, Zakole i Grunwaldzką
  13. Asik - tylko wklej ja w takiej formie jak prosilem w 2 poscie, ok?
  14. Ja bym pomógł, chociaż dokarmiając, ale jestem z zupełnie inej cześci Polski :(
  15. Może Jacol123? To bardzo dobry szkoleniowiec. Jest zarejestrowany na dogo.
  16. A ja nie dojechałem dzisiaj do schroniska, a tak chciałem zobaczyć Krystianka zaraz przed wyjazdem :( Ale nic, najwazniejsze, że już jest SZCZĘLISWY!!! :loveu::loveu::loveu:
  17. Niestety, psiaki wyglądają coraz gorzej a dotychczasowa osoba która się nimi w miarę opiekowała nie ma teraz jak dalej tego robić bo wypadły pewne okoliczności w których poprostu nie da rady...
  18. Dobrze Fiono ;) Zapraszam tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73407[/URL]
  19. Nie pisała do mnie, ale zaraz umieszczę suńke na stronie.
  20. [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/1.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/2.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/3.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/4.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/5.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/6.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/7.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/8.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/9.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/10.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/11.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/12.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/13.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/14.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/15.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/16.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/17.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/18.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/19.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/20.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/21.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Asior'][B][SIZE=5][COLOR=red]Krystian W Niedziele Jedzie Do Domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/quote] :multi: :multi: :multi: :iloveyou: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :cunao:
  22. A jest szansa na lepsze zdjęcia???
×
×
  • Create New...