[quote name='carolinascotties']
[B][SIZE=4][COLOR=red]WAŻNE PYTANIE !!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=black]Kattarina z Wizażu napisała do mnie z pytaniem, czy ktoś myślał o skonstruowaniu dla Oskarka swego rodzaju "wspornika", który mógłby odciążyć jego łapki ? chodzi o coś na wzór HAMAKA.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]Myślę, że to jest dobra myśl - co Wy na to? [/B]
[B]czy możecie proszę skonsultować ten pomysł z PAnem Doktorem?[/B][/quote]
Masz na mysli wozek?