Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Anuleq, gdzie jestescie?:razz:
  2. Jak go takiego zobaczylem, nie moglem sie oprzec zeby mu tych zdjec nie zrobic :) Bawil sie jak szczeniak
  3. Gdyby nie to rozgłożnienie sprawy Ozzy'ego wielee osób dalej żyłoby w słodkiej nieświadomości dotczącej prawa w stosunku do zwierząt...
  4. Kiwi, jakby coś trzeba było jeszcze zrobić przy psiakach, to służę pomocą :) Tylko daj znać na tel, bo będzie szybciej ;)
  5. Ja też na ile mogę, pomogę ;) Ale jeśli chodzi o pieniądze, to chyba nie jest tak źle :) Kiwi - a kiedy trzebaby jechać?
  6. to ja chyba pojade z Wami jutro Perfi ;)
  7. Szkoda, że dopiero teraz odczytałem bo mógłbym pomóc :(
  8. Najwyzej sie powtorze, ale dalem sunke na owczarka: [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=10292&PN=1[/URL]
  9. Wybacz, ja na dogo z doskoku bo sam mam klopotliwego onka, ale kocham ta rase i mnie roznosi jak widze takie bidy... SuperGoga a na owczarkowe forum dawal ktos? Bo jak nie, to w tym momencie wrzucam ;)
  10. Jaka sliczna onka. I jaka biedna :( Rybcia, mozesz sie jak najwiecej o niej dowiedziec? To wystawilbym jej allegro...
  11. A co Ty myslalas? :lol: Ze niekochany bedzie :cool3:
  12. Szczawnica? Ja tam w kazde wolne jezdze ze znajomymi :D Fajnie tam jest :)
  13. Magdina, jak tylko dam radę to pomogę ;) Tylko daj mi konkretne info na priv
  14. Anashar

    Liczymy podpisy!

    Tweety - Wyjelas mi to z ust. Dali byle co na "odwal sie" i mysla, ze po sprawie :mad: Przeciez Emir nie pytala o to co oni robia w tej sprawie tylko poprosila o termin audiencji. W jakim kraju my zyjemy...
  15. Pozapadali wszyscy w sen zimowy :cool3:
  16. Nie no widze, ze Krakersik juz sie zadomowil i wie kto rzadzi :evil_lol: Nabral chlopak pewnosci siebie :lol:
  17. A probowalas sobie sama podklejac uszy? :evil_lol:
×
×
  • Create New...