Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. [quote name='Behemot']Wiesz, jak by to ująć... psy tej samej rasy to właściwie same sobowtóry :cool3: Oczywiście każdy jest niepowtarzalny i wyjątkowy ;)[/quote] A ja się nie zgodze :cool3: Mój pies nie ma sobowtóra! Widziałem nieraz podobne koorystycznie, czy wielkościowo. Ale takiego ciapowatego łowczarka nikt mi nie znajdzie :evil_lol: [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/zdjecia/dogo/rock2/10.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/11.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/12.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/13.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/14.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/15.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/16.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/17.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/18.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/19.jpg[/IMG]
  3. No to w końcu się doczekaliście zdjęć :) [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/zdjecia/dogo/rock2/6.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/1.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/2.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/3.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/4.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/5.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/7.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/9.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/10.jpg[/IMG]
  4. Do rączki dostane z bankomatu :evil_lol: Właśnie zrobiłem bezpośrednio na konto mamy, bo nie ma sensu przez AFN wszystkiego ciągać jak jesteśmy na miejscu :) No i z miłą chęcią odwiedzę Wodniczka :)
  5. No ładne laurki :) Niedługo dostanę pieniądze na WOdnika z bazarków, Kiwi mam je Tobie przekazać?;)
  6. Czyli Shila będzie miała domek? Wspaniale :loveu:
  7. Kciuki trzymam. Ale nie chce sobie znów tak wielkiej nadzieji robić jak przy ostatnim podejściu do jej adopcji... Wolę się nie cieszyć za wczasu.
  8. Co do wypowiedzi Raymonki - nie zgodze się. Niektore ONki niestety są do zdarcia :( Mój choć młody (1,5 roku) od szczniaka ma chore serducho. Teraz doszła choroba układu kostnego i nerek. On bardzo szybko się męczy, nie może dużo biegać, w upały często ledwo oddycha. NA codzień także ciężko oddycha, ale nie jest to aż w takim nasileniu jak w lecie keidy nawet wstać nie może :( Ale niestety, choroba nie wybiera. A ja i tak go kocham :) Choć grzeczny to on nie jest ;)
  9. Brutusku, proszę, niech Cie ktoś w końcu zauważy...
  10. Co słychać u Nutki? Dawno wieści nowych nie było :(
  11. A ja ciągle wierzyłem, że Karinka znajdzie domek... A tu taki cios mnie spotkał :( Karinko (*) będziemy o Tobie pamiętać. Biegaj szczęśliwie za TM z naszymi innymi zwierzęcymi przyjaciółmi... Już nic złego Cie tam nie spotka...
  12. [quote name='kiwi']o rany zaraz bede musiala autobus wynajac :D[/quote] Ale dla Ciebie to chyba nie problem :cool3:
  13. Musisz kiedyś to nagrać :cool3: I nie przejmuj się :evil_lol: Mój na komende szukaj patyczka, zamiast poszukać na ziemi pędzi właśnie do żywopłotu czy jakiegoś drzewa i wyrywa sobie taki patyczek, wracając oczywiście jest bardzo umny z siebie :lol:
  14. Ja mógłbym jechać, ale jedynie jako pasażer, nie kierowca :evil_lol:
  15. W tygodniu raczej mam malo czasu na dluzsze wypady :(
  16. [quote name='black_sheep']Proszę, żeby tyle nie dawała, to ciągle mu coś kupuje, karmy nie karmy, wątróbeczki, kosteczki i inne badziewia. Zwariować z nią można. To samo ja, jak byłam mała, też mnie tuczyła. I jak mnie nie ma, świnki tuczy:roll:[/quote] Witaj w klubie :roll: U mnie jest dokladnie tak samo.
  17. Dzięki, jest przejżysciej na wątku :) Finka już dodaje :)
  18. Ja mu malo daje. Ale on jest taki zebrak, ze od kazdego potrafi pelno zarcia wyludzic :evil_lol: A to od innych domownikow, a to od gosci. A moje prosby o nie dokarmianie niestety sa komentowane jako "bo ty glodzisz psa" :roll:
  19. [B]asik89 - [/B]W jakich schroniskach przebywają psy które wkleiłaś? Możesz napisać coś więcej o Staszku? Czy psiaki mają swoje wątki? Czy jesteś w stanie dowiedzieć się o wiek psiaków? To są bardzo potrzebne informacje [B]Gajowa -[/B] dziękuje :) Jeśli chcesz skasować posta wejdź w edycja -> idź do zaawansowanych -> i na samej górze zaznacz "Kasuj Wiadomość" Będe wdzięczny za to :smile: [B]I prośba do reszty[/B] - jak już przekleje zdjęcia do pierwszych postów, to chociaż usuwajcie zdjęcia i opisy, zostawiając same linki. Będzie przejżyście, a o to chodzi, prawda? :smile: [B]I dziękuje wszystkim za zainteresowanie i pomoc[/B]:loveu: Myślę także o stworzeniu strony poświęconej Owczarkom w potrzebie, byłby ktoś zainteresowany pomocą? :smile:
  20. Gdyby nie ta szyjka, to idę o zakład, że już dawno znalazłaby dom... Niestety takie mamy społeczeństwo, jak ładne to biorą, jak już jest coś nie tak to dowidzenia...
  21. Widzę kolejną amatorkę butelek, a myślałem, że tylko mój tak ma :evil_lol:
×
×
  • Create New...