-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
[quote name='Behemot']Wiesz, jak by to ująć... psy tej samej rasy to właściwie same sobowtóry :cool3: Oczywiście każdy jest niepowtarzalny i wyjątkowy ;)[/quote] A ja się nie zgodze :cool3: Mój pies nie ma sobowtóra! Widziałem nieraz podobne koorystycznie, czy wielkościowo. Ale takiego ciapowatego łowczarka nikt mi nie znajdzie :evil_lol: [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/zdjecia/dogo/rock2/10.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/11.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/12.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/13.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/14.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/15.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/16.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/17.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/18.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/19.jpg[/IMG]
-
No to w końcu się doczekaliście zdjęć :) [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/zdjecia/dogo/rock2/6.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/1.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/2.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/3.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/4.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/5.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/7.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/9.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/rock2/10.jpg[/IMG]
-
Co do wypowiedzi Raymonki - nie zgodze się. Niektore ONki niestety są do zdarcia :( Mój choć młody (1,5 roku) od szczniaka ma chore serducho. Teraz doszła choroba układu kostnego i nerek. On bardzo szybko się męczy, nie może dużo biegać, w upały często ledwo oddycha. NA codzień także ciężko oddycha, ale nie jest to aż w takim nasileniu jak w lecie keidy nawet wstać nie może :( Ale niestety, choroba nie wybiera. A ja i tak go kocham :) Choć grzeczny to on nie jest ;)
-
Smutka - chora na raka rottka, jest z nią źle ;(, ale ma dom :)
Anashar replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Nutki? Dawno wieści nowych nie było :( -
W tygodniu raczej mam malo czasu na dluzsze wypady :(
-
[quote name='black_sheep']Proszę, żeby tyle nie dawała, to ciągle mu coś kupuje, karmy nie karmy, wątróbeczki, kosteczki i inne badziewia. Zwariować z nią można. To samo ja, jak byłam mała, też mnie tuczyła. I jak mnie nie ma, świnki tuczy:roll:[/quote] Witaj w klubie :roll: U mnie jest dokladnie tak samo.
-
[B]asik89 - [/B]W jakich schroniskach przebywają psy które wkleiłaś? Możesz napisać coś więcej o Staszku? Czy psiaki mają swoje wątki? Czy jesteś w stanie dowiedzieć się o wiek psiaków? To są bardzo potrzebne informacje [B]Gajowa -[/B] dziękuje :) Jeśli chcesz skasować posta wejdź w edycja -> idź do zaawansowanych -> i na samej górze zaznacz "Kasuj Wiadomość" Będe wdzięczny za to :smile: [B]I prośba do reszty[/B] - jak już przekleje zdjęcia do pierwszych postów, to chociaż usuwajcie zdjęcia i opisy, zostawiając same linki. Będzie przejżyście, a o to chodzi, prawda? :smile: [B]I dziękuje wszystkim za zainteresowanie i pomoc[/B]:loveu: Myślę także o stworzeniu strony poświęconej Owczarkom w potrzebie, byłby ktoś zainteresowany pomocą? :smile: