-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
[quote name='aisaK']Maciek, a jak mają wyglądać opisy? Bo te co są w tej chwili na stronie sie wam nie podobaja. Czy maja mieć jakis format? Jak będziemy dzielic psy? Tak samo jak teraz? Zdjęcia mogę ci przesłać, ty je podzielisz? Jak to ma wyglądać?[/quote] Ja mam taki pomysl. Imie Wiek Miasto Link do watku, strony Status(szuka domu, potrzebne pieniadze etc.) I dokladniejszy opis. No i podzial na w nowym domu, do adopcji, odeszly. I w danym dziale jeszcze osobno psy i suki. Jesli mozesz, to podziel zdjecia(w nowym domu, adopcje, odeszly) i podpisz imiennie, zebym nie pomieszal dobkow ;) Najlepiej po 3 zdjecia, jakies ladne i chwytajace za serce :)
-
Ja poprosze zdjecia dobkow w duzej rozdzielczosci wraz z opisami do strony :) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Przy okazji zapraszam tu :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61246[/URL] Czesc dochodu na dobki.
-
SUwałki/ Max ok roczny onek!/już w nowym domku!!
Anashar replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Wspaniale :laola: -
Hop hop, mam maila w sprawie adopcji. Komu przekazac?
-
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
Anashar replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
[quote name='yewcia1']Czekamy niecierpliwie na fotki:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] Oj taaaaaaaaaaaaaaaaaaak :multi: -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
Anashar replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Dajcie im pospać :cool3: Taka podróż napewno obu wykończyła :lol: -
Tu sa bardzo dobre umowy adopcyjne ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25135[/URL]
-
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
Anashar replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
[quote name='gigi-44']Właśnie dotarliśmy do Bielska powiem wam że jestem w szoku Kiler grzeczny całą drogę prowadził a ja spałem z tylu hi hi robiliśmy przerwy na spacerek a więc kraków się kilerowi podobał napisze więcej jak wstaniemy krótko chyba w dwójkę jesteśmy happy :)[/quote] Super :) To z samego ranka czekamy na relacje :) A jak malzonce sie spodobal? :cool3: -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
Anashar replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
[quote name='yewcia1']Myśl mi ucieło - nie czepiać się:evil_lol: Poprawione[/quote] Kazdemu sia zdarza :evil_lol: Ja juz prawie tydzien spie po 3-4 godziny na dobe, i jedynie w nocy potrafie trzexwo myslec :evil_lol: A w dzien jak nieraz cos palne, to idzie zapasc sie pod ziemie :evil_lol: -
[quote name='beka']A jak z jego ogonkiem.? JAk długo będzie leczony??[/quote] Od tego zalezy ile mamy czasu...
-
SUwałki/ Max ok roczny onek!/już w nowym domku!!
Anashar replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='emdziolek']Anashar nie mam zdjęć o większej rozdzielczości:([/quote] Prosze, ktos musi miec... Kto mu robil zdjecie? W ostatecznosci wrzuce te, ale na strone pasowalaby wieksza rozdzilczosc... -
Ja tez :modla:
-
[quote name='Klementynkaa']owszem, zgodnie z ustaleniami z Oleną (prosiła mnie już dawno i obiecałam, że to zrobię :) )mam przejąć opiekę nad stroną jak tylko aktualny ulubiony webmaster przestanie się "wyrabiać czasowo". jest już zaplanowana wizja kosmetycznych poprawek i usprawnień :)[/quote] A bo wlasnie przedwczoraj rozmiawialem i z Olena i z aktualnym webmasterem i mialem sie zajac strona na dniach ;) A Ty chcialas robic w jakiej technice? :cool3:
-
[quote name='Klementynkaa']właśnie to :multi: jeśli chodzi o stronę i zmiany na bannerkach to: mam pewne pomysły i wizję strony i dpiero kiedy wcielę ją w życie zacznę zmieniać banerki, nie mam ochoty fundować sobie podwójnej pracy :razz: czekam tylko na informacje stosowne od Oleny.[/quote] Ty masz zamiar zrobic strone? :razz: