Jump to content
Dogomania

Ola&Kora

Members
  • Posts

    1921
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola&Kora

  1. Ale śliczny pyszczorek :loveu: :loveu: :loveu: A te jego uszki - po prostu bomba!!! :p
  2. [B]:roflt: :roflt: :roflt: Agushka[/B] genialny komentarz!!!!!
  3. [quote=Tina.Sara;]a chcesz w jape:cool3: :mad: ???????[/quote] No co? :eviltong: Na wyspie jest jeszcze z trzydziestu chłopa - wybierz sobie jakiegoś :D:D:D
  4. Ale koffaniutki :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/205/03e4f0ca6b5a8f3b.jpg[/IMG][/URL] A tu wygląda jak jaguar po polowaniu :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/241/112f8fd9ff8ac03b.jpg[/IMG][/URL] Czyżby te rury były ciepłe? Jak ja miałam kota, to uwielbiał się tak na kaloryferze kłaść :eviltong:
  5. Zwykle oblewa się stronkę 100, ale co tam. Jak jest okazja to piję :evil_lol: :evil_lol: :drink1: :drink1: :knajpa: :cunao: :beerchug:
  6. [quote=haska_12;] Jak oni do siebie pasują ... ;) :p ;)[/quote] Oj tak, Kora świetnie dogaduje się z Cerberem. Ostatnio jest to jedyny pies, z którym chce się bawić dłużej niż 10 min :eviltong: Nie licząc Aresa oczywiście, ale jak on przyjedzie to Korek jest na niego skazana :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote=:: FiGa ::;]Witajcie czekoladki :multi: Co tam u Was?? :cool3: Foteczki jakie piekne porobiłyście :loveu: :klacz:[/quote] Cześć Figusiowa! Dziękujemy za komplement :p [quote=Tina.Sara;]Cześć kochanie :cool3: Świetne foteczki.[/quote] Cześć, skarbie :loveu: Dziękujem i mam nadzieję, że u ciebie też jakieś fotki będą, bo ostatnio coś mnie zaniedbujesz :razz: [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]A Sawyer jest mój!!! :P:P:P[/COLOR][/SIZE]
  7. [quote=Tina.Sara;]Dobra ludzie zaraz wam cokolwiek dam :P ale sie nie czepiać że z zeszłego roku :P[/quote] No nareszcie jesteś :mad: :eviltong: :eviltong: :eviltong: To ja czekam na fotki, mogą być nawet zeszłoroczne :cool3: Byleby cosik było do patrzenia :p
  8. Heloł!!! :multi: :multi: :multi: Śliczne foteczki, uwielbiam śnieg :p :p :p :p Ciekawe, czy tobie by się podobało, gdyby ktoś ci na kibelku zdjęcia robił :D:D:D:D:D:D [IMG]http://images4.fotosik.pl/196/d810c3e718737b37.jpg[/IMG]
  9. Wow :crazyeye: To u ciebie wiewióry dają się tak blisko podejść?! Ale masz zajefajnie :p :p :p Śliczne fotki! :loveu:
  10. A może foteczki? :cool3: Ja stosuję na pchły jaikeś smarowidło, które trzyma przez trzy miechy. Skuteczne jest :eviltong:
  11. Heloł! Ale żeś Cerberka pozniekształcała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. Dopiero.... :eviltong: No ale jestem cierpliwa, poczekam :eviltong:
  13. :new-bday: Wszystkiego naj naj i kolejnych 100 latek razem!!:new-bday: :BIG: :laola: :BIG: :bigcool: :bigcool:
  14. Ays, ty moja miłości!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fb3f37b6aa5de1e7.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/250/fb3f37b6aa5de1e7med.jpg[/IMG][/URL]
  15. Twój aparat nadawał by się do filmu "Faceci w czerni", bo wykrywa i demaskuje ufoki - po świecących oczach i nosie oraz po dziwnym kolorze otoczenia... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/10-1.jpg[/url]
  16. Dzień doberek! Ja myślałam że sobie od rana foteczki małpiszonków pooglądam a tu cisza... :mad: :mad: :mad: Asiu, ja ci dam tak nas zaniedbywać! :lmaa: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. PIĘKNE!!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7288/ffffffffcp4.png[/IMG][/URL]
  18. [quote=Agushka;]Z dziką rozkoszą ale jak ją znajdziemy? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No jak to jak?! :eviltong: Damy fotki Tiny do powąchania naszym "tropowcom" i one ją wtedy znajdą... oj, marny jej los... :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. Ale fajna reklama! Już lecę kupić 10 kilo :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/250/5b0725c5ef274054.jpg[/IMG][/URL]
  20. Świetna!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Nie wiedziałam, że psy też lubią bawić się w pociąg :eviltong: :eviltong: :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a879906540b045f2.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/240/a879906540b045f2med.jpg[/IMG][/URL]
  21. [B]Luiza, Marta, Agushka [/B]dziękujem :p [B]Usia[/B] no coś ty, nasza święta trójca włocławska miałaby się rozpaść? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Po prostu Marta nie mogła wtedy przyjechać, a poza tym to wtedy tak właściwie "pożyczyłam" Cerberka od Luizy, bo ona miała korki z angola :eviltong:
  22. [quote=Agushka;]Strajk to zrobiła chyba _ChiQuiTa_ :mad::mad:[/quote] No to trzeba by ją odstrajkować :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. Dobrywieczorek ;) Coś ty nas zaniedbujesz :cool3: Oj trzeba będzie ci dać maluteńką nauczkę...:eviltong:
  24. [LEFT]Śliczne fotaski :loveu: Ale Czaruś naprawdę był chudy,,, całe szczęście, że trafił do ciebie ;) [/LEFT]
  25. No to strajkujemy przeciw brakowi fotek!!!!! :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...