-
Posts
1921 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ola&Kora
-
[quote=Tina.Sara;][SIZE=5]OLKA NIE ŻYJESZ!!! :angryy: :angryy: :angryy: :snipersm: :madgo: :stormy-sad: :2gunfire: :zly7: :mad: :lmaa: [/SIZE][/quote] I tak wiem, że mnie kochasz :D:D:D
-
A propo tego programiku do zmniejszania zdjęć Tu możesz go ściągnąć [URL]http://www.instalki.pl/programy/download/tworzenie_stron_www/JAlbum.php[/URL] W sumie to on ma zupełnie inną funkcję, bo służy do generowania albumów, ale wystarczy w rozmiarach zdjęć wpisać ineresujące cię wielkości (najlepiej w obydwóch), potem podać katalog w którym są fotki do zmniejszenia, następnie katalog w którym bedą zapisane pomniejszone zdjęcia i kliknąć generuj album. Potem, po zmniejszeniu fotek wystarczy zostawić tylko folder "thumbs" i to wszystko ;) W razie kłopotów zawsze służę pomocą ;)
-
Cześć, Luiza :p Śliczne foteczki, zwłaszcza Cerbuś w pozie wystawowej :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/3153/pooop9yg.jpg[/IMG] Eh, jak ja bym chciała, żeby już spadł śnieg...
-
[quote=wiq;][B]Ola[/B]!! Ty mi tutaj nie tutaj! Ziolka Ci sie skonczly...?:evil_lol:[/quote] Skończyły, ale już kupiłam nowe... tylko ni wiem na jak długo mi starczą... :cool3: [quote=wiq;] I Ty [B]Tina.Sara[/B] przeciwko mnie?!... Sawera lepiej sobie pilnuj, bo go Ola uprowadzi:evil_lol: [/quote] Ja już go uprowadziłam, trzymam go w szafie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Tylko, cicho... nic nie mów Karolinie...:cool3: :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
Hehe Tina taka duża jak twój synek :eviltong: :eviltong: :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/244/7f514bfa22eaedea.jpg[/IMG][/URL]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Ola&Kora replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dzieńdobrywieczorek :cool3: Widzę tu bardzo ładną foteczkę :loveu: :loveu: :loveu: Czyżby Negro wypatrywał czegoś? :razz: [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/8234/187xb8.jpg[/IMG] -
Ale śliczne fotki :loveu: :loveu: :loveu: Nie no, jak ja szaleję za cc :eviltong: No i miały psiaki niezłą zabawę w lasku :p P.S. Jeśli chcesz szybko zmniejszyć dużą ilość zdjęć to polecam porgram JAlbum. W sumie to on jest do robienia internetowych albumów ale można w nim zmniejszyć sporą ilość zdjęć za jednym razem, utworzyć nowy katalog, a potem powyrzucać wszystko co powstało oprócz zmniejszonych fotek :eviltong:
-
[B]Oleg [/B]czasem trzeba kogoś troszku przycisnąć :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Tina.Sara']to mnie też pobijesz jak nie wstawie fotek?? :cool3:[/quote] Jak będzie trzeba... :cool3:
-
[quote=Tina.Sara;]Tak takie obsmarkane:cool3:[/quote] No wiesz, smarki dodają uroku i są miłą ozdobą... chyba... :eviltong: :eviltong:
-
[B][SIZE=5]Karolina!!!!!!!!! szykuj się na śmierć!!!!!!! :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :mad: :mad: :mad: :lmaa: :lmaa: :snipersm: :snipersm: :grab: :grab: :olympic: :olympic: :chainsaw: :chainsaw: :bad-word: :-x :comp26: :krach: :2gunfire: :2gunfire: :boom: :plzdie: :zly7: [/SIZE][/B]
-
[quote=Cerber;]będziecie miały ochotę na niego popatrzeć... :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] Na Cerberka zawsze i wszędzie :p
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ola&Kora replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote=Marta_Ares;]hehe tak a pani o to aby je kupowac:evil_lol:[/quote] Ludzie, a do czego innego jesteście psom potrzebne?! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Normalnie ludze to służący psów - dają żryć, wyprowadzają na spacery, muszą je miziać i pieścić, ustępować miejsce w wyrku lub fotelu, muszą rzucać patyczki, piłeczki, kupować piękne kreacje... i jeszcze wiele innych rzeczy :evil_lol: -
Świetne fotki i opisy!!! A ja powiem, że gdzieś widziałam tego zamaskowanego przestępcę... czasami przewija się przez moją galerię, wchodzi na fotki, pisze posty i do tego czasem widuję go w realu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[B]Karola[/B], ty mój chamie kochany zdradzający najbardziej pikantne momenty Lostów, chyba masz rację :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B]Martuś [/B]nie ma za co - przecież to nasz szkolny obowiązek :p Tylko czekaj, aż ja do ciebie bede latać po pytania:diabloti: [B]bellatriks [/B]dziemkujem :p
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Ola&Kora replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
Hmmm, ciekawe co to za impreza :p Już siem doczekać nie moge :multi: Dawaj foty, bo jak nie...:mad: :eviltong: -
Ale Tinusia ma słodki głosik :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote=Tina.Sara;]kurde kupcie se sztuczne kinolki i powieście nad łóżkiem :P[/quote] Ale sztuczne to nie to samo co prawdziwe :cool3: Naturalne jest piękne :loveu:
-
[quote=Tina.Sara;]wiq pobije cie jak nie wstawisz tych fotek :cool3:[/quote] No to ja ci pomogę :diabloti: Pora zacząć używać przemocy wobec niekompetentnych galerowiczów :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti:
-
A tak wogóle to muszę się pochwalić że niedawno na nowo odkryłam cudowną rzecz jaką jest klakier (dla niewtajemniczonych - kliker :eviltong: ) Na nowo, gdyż już wcześniej troszkę się nim bawiłam, ale raczej nie widziałam u Kory większych efektów w szkoleniu. Ale ostatnio się zmobilizowałam i jestem bardzo zadowolona... bardzo(reklama lotu się kłania :eviltong: ) W ciągu trzech dni nauczyłam Korę w miarę chodzenia przy nodze, po trochu uczymy się kroku hiszpańskiego, oraz idealnie dopracowałam szybkie warowanie :multi: Normalnie jestem taka dumna! :p A wszystko za sprawą zmiany nagody... ze smakołyku na piłeczkę :evil_lol: I tu pojawia się moje pytanie - czy taka nagroda może być? W każej książce, na każdej stronie internetowej jest zawsze w postaci nagrody jakiś smakołyk, coś do jedzenia. Nie chcę mącić psu w głowie, ale jeżeli efekty są niesamowite, to chyba nie popełniam błędu. Zaznaczę jeszcze, że piłeczki nie trzymam w dłoni, leży sobie ona spokojnie na ziemi, a cała uwaga Kory skupiona jest na mnie. Nawet podczas przymierzania się do rzutu czy kopnięcia piłeczki Kora cały czas patrzy na mnie. Więc myślę, że to nie jest zły sposób, ale chciałabym się was jeszcze spytać o radę. Co o tym sądzicie?
-
Wszystkim cioteczkom, które są lekko "zacofane" w mojej galerii życzem jak najszybszego odrobienia strat :cool3: [B]Luiza[/B], być może mogłybyśmy kiedyś spróbować [B]Gonia [/B]Kora uwielbia tę piłeczkę - jak widzi że mam piłeczkę, to nawet się nie wysika ani nie wykupka :roll: chce tylko biegać i biegać... :eviltong: [B]Karola [/B]ja cię kiedyś uduszę!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Nie zdradzaj mi proszę, bo ja tu zaraz wykituję!!!! :eviltong: :eviltong: :eviltong: Ja chcę trzecią serię!!!! :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Ola&Kora replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Witaj gonia! A skąd ta smutna minka w twoim poście? -
[quote=Cerber;]no nie wiem CeR JAK ZOBACZY KOTA TO ZE WŚCIEKŁOŚCIĄ DO NIEGO LECI JAK DO bUFFIEGO... jeszcze nigdy nie dogonił kota (Bogu dzięki) więc nie wiem co by zrobił jeśliby go dorwał. Lepiej, zeby tego nie zrobił...[/quote] A może byś kiedyś na próbę wykombinowała jakiegoś kota, który by się psów nie bał i zapoznałabyś go z Cerberem? Cer byłby na smyczy i ewentualnie w kagańcu ;) [quote name='Tina.Sara']Ja zawsze umiałam pocieszyć:evil_lol: [COLOR=lemonchiffon]Ale nie martw się, nie zabiją go...Ale zastanawiam się czy Kate nie będzie z nim w ciąży.....................:cool3: [/COLOR] [COLOR=black]A foteczki jak zawsze super[/COLOR][/quote] O w mordę.... ALE SUPER!!!! :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: [quote=Dobcia;]Cześć:) Negro niby też kotów nie lubi, dlatego mruczke, tą kotke, która się przyplątała, oddaliśmy babci (nawiasem nieżle się z niż porobiło:evil_lol:), ale jak dopadł kota cioci, to zaczął go natrętnie lizać i wąchać po brzuchu:p Powiedzialam "zostaw", i dał mu spokój, ale w końcu wychował się z królikiem:cool3::lol: Fotki super!!![/quote] No to może czas na powiększenie zwierzyńca o kotka? :cool3: Sokoro Negro polubił kota cioci, to kto wie... :p [quote=Agushka;]Świetna historyjka :) Wymamlana "kula przeznaczenia" trafiła wreszcie tam, gdzie miała trafić? Dwóch takich strażników to jest coś! :) A co do kotów.. Tina też je gania z poświęceniem godnym lepszej sprawy. Ale jest jeden wyjątek, kot naszych kuzynów Kacper jest jedynym który nic sobie z tego nie robi. Nawet uciekać mu sie nie chce. Wystarczy, że się najeży, fuknie i machnie łapą a Tina spiernicza gdzie pieprz rośnie...[/quote] Ciąg dalszy historyjki wieczorem :cool3: Kora też ma swojego jedynego ulubieńca. Resztę kotów olewa, no chyba że zaczynają biegać :roll: [quote=Tina.Sara;]Olu kochana nie lubi Kate tylko kocha:cool3:[/quote] No fakt, jak mogłam zapomnieć, przecież wyznał to przed Jackiem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote=Carolcia;]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale to i tak nie zmienia tego ze jest sliczn[B]A :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] Kora dziękuje za komplement i przekazuje lizka swoim jęzorkiem :eviltong: [quote=furciaczek;][LEFT]witam cioteczki, bozhe ile stron do nadrobienia:shake: wiecj juz was niezostawie bo chyba niedalabym rady tego wszystkiego przeczytac[/LEFT] [/quote] Witaj Masz rację, już nigdy nas nie opuszczaj :p