Jump to content
Dogomania

Ola&Kora

Members
  • Posts

    1921
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola&Kora

  1. Dzieńdoberek!!! Oj Usia, wybaczysz mi moją długą nieobecność? :modla: Sama rozumiesz, była biba u Luizy, troszkę się popiło itp... :eviltong: :eviltong: :eviltong: Więc już nie ten wzrok i się literki na klawiaturze myliły... :eviltong: :eviltong: :eviltong: A foteczki laskowe przepiękne :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  2. Dzieńdoberek :p Hrabia Lachsula buahahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dobre, dobre :D:D:D Oj cioteczki niesamowite jesteście :p
  3. Śliczne fotki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Hehe nie ma to, jak zmęczony pies :eviltong: [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/listopad%202006/z%20Kajem%20na%20frisbee%20w%20woof/IMG_3229.jpg[/IMG]
  4. [quote=eria;]eeee, coś tu nie gra... Ola i Haska chyba myślą że Constancja ma jednego psa - Desi,a przecież jest jeszcze Lady i staruszek Max , o którego w galerii się nie dba za bardzo ... A WIĘC CONSTANCJA, ZLITUJ SIĘ NAD NAMI I WKLEJ NOWE FOTY CAŁEJ TRÓJKI.[/quote] Ups, ale wpadka :oops: :oops: :oops: To prawda, galerię przeglądałam bardzo chaotycznie i widocznie nie zauważyłam że są dwa czekoladowe husky... :oops: :oops: :oops: No ale teraz już się nie pomylę :p A Maksio naprawdę przypomina belga :p
  5. "Pańcia, no dajże wreszcie tego patyka!" :eviltong: :eviltong: :eviltong: [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/32/9ix0.jpg[/IMG]
  6. Czeeeeść! No to ja też siem zgłaszam, bo blondyna jestem, tylko troszkę ciemniejsza... :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  7. Noto teraz ja, cioteczki!!!:cool3: Normalnie pidżampreza się rozwija na całego :eviltong: Luiza aż musiała pójść się wykąpać, bo się tak spociła :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: No a teraz czas do waszych galerii, bo jak Luiza wyjdzie to nie bede miała czasu...:cool3:
  8. Mmmm, nowy banerek widzę :p :p :p Bardzo ładny :loveu: :loveu:
  9. Oj, biedactwo :glaszcze: Naprawdę masz ciężko...
  10. No to życzę miłego spacerku pełnego fotek :eviltong:
  11. [quote=furciaczek;]nio tak ale zanim zrobie prawko minie kuuupa czasu :( chyba dopada mnie jesienna chandra:shake:[/quote] Gosia, głowa do góry!!!;) Jak nie możesz samochodem to może rowerkiem :cool3: Albo gdzieś bliżej, jeśli masz gdzie. Grunt to nie siedzieć w domu i rozmyślać, tylko wyszumieć się, zwłaszcza z takimi potfforkami, jak Prezesio i Furcia :eviltong:
  12. Heloł! Czekam na jakieś słodkie foteczki Tinusi ;)
  13. [quote=:: FiGa ::;]No dobra [B]Ola, [/B]podnoszę ten leniwy tyłek z ciepłego fotela i idę robić na polko foteczki, słoneczko wyszło :multi:[/quote] Huraaaaa!!!! :Cool!: :Cool!: :Cool!:
  14. [quote=:: FiGa ::;]Wszystko ładnie brzmi dla tej przystojniaczki :evil_lol:[/quote] Aż się Kora zarumieniła :oops: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [quote=:: FiGa ::;]A ja zrozumiałam że na naszą Korkowatą Irenka wołacie :evil_lol: Jaki beton... :D[/quote] Irenka też ładnie brzmi dla Kory :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote=:: FiGa ::;]Irena w ogóle jest śliczna :evil_lol: A Figa mi sie wycwaniła i przy takich zbbliżeniach zamyka oczy :evil_lol:[/quote] Ja specjalnie wtedy lampę błyskową wyłączyłam, bo też by mi ślepka zamknęła :eviltong: A z tą Ireną to jest niezły meges, bo nasza sorka od biol ma na imię Irena. Jest postrachem całej szkoły, wszyscy się jej boją, szacunek i autortet ma wielki. No i pewnego dnia, w różnych miejscach szkoły pojawiły się takie śmieszne naklejki z wielkim okiem i napisem "irena patrzy"... :evil_lol:
  17. [quote=furciaczek;]dopiero teraz zauwazylam jakie ona ma sliczne oczka:loveu: taki fajny kolorek:loveu:[/quote] Kora ci dziekuje i przesyła buziaczka :eviltong:
  18. [quote=:: FiGa ::;]A jak nie dam to co :evil_lol: Musiałabym najpierw je zrobić a wiecie jaki to wysiłek :lol:[/quote] A gdzie tam wysiłek, toż to sama przyjemność jest :D:D:D
  19. Dzieńdoberek, Gosia :multi: Oj, to co ty w nocy wyprawiałaś, że siem nie wyspałaś? :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  20. Ojej, citeczki, dziękujem wam bardzo :*:*:*:* No to jeszcze jedna fotka w stylu "Kora patrzy" (irena patrzy - Martuś, ty chyba wiesz o co chodzi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ) [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3135/sta60082jn2.jpg[/IMG]
  21. [quote=:: FiGa ::;]Jesteście wstrętne, wredne i rozpuszczone :evil_lol: Tylko byście foteczki chciały :evil_lol: A ja mam lenia i buntowniczy nastrój, NIE DAM! [leń przeważa, nie chce mi się pomniejszać i wrzucać tego wszyskiego na fotosika :lol:][/quote] Ja ci dam lenia :mad: Zaraz mi tu foteczki krówki dawać, bo jak nie... :eviltong:
  22. [quote=Usia;]Cerber masz ognika :multi: :multi: :multi: Wstawie zdjecia jak bede miała tylko troche czasu bo teraz zostałam sama z moimi siostrzencami a oni mi nie dadza posiedziec przy kompie;)[/quote] Eh, skąd ja to znam :roll: Normalnie we wakacje to mam urwanie głowy jak przyjeżdżają do mnie na kilka dni... a właściwie nie do mnie tylko do komputera i do internetu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [SIZE=1]mleczko mniam, mniam :eviltong: [/SIZE]
  23. [quote=Cerber;]hehehe ojej juz sie dczekac nie moge... :multi: :multi: :multi: imo wszystko jak se o tym pomysle co bedzie sie dzialo to mi sie sprzatac nie chce... :roll: :roll: :roll: :roll:[/quote] Jak dla mnie, to jutro po twoim sprzątaniu śladu nie będzie... :eviltong: [B]Milena [/B]gdybym nie poznała Luizy to też nie miałabym nikogo z kim mogłabym z Korą na noc iść ;) Być może poznasz kogoś, kto również bardzo lubi psy. Takie znajomości zawsze zawiera się przypadkowo ;)
  24. Tą fotkę dedykuję wszystkim moim kochanym dziewczynkom - pamiętajcie Kora zawsze patrzy na was... :diabloti: [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/5856/sta60081xr3.jpg[/IMG]
  25. :loveu: :loveu: :loveu: Śliczności :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5926/pb180006dy3.jpg[/IMG] Może chcesz się wymienić Daisy na mojego cielaczka? :eviltong: Ona taka cudowna jest, że szok :loveu:
×
×
  • Create New...