Jump to content
Dogomania

Seaside

Members
  • Posts

    6239
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Seaside

  1. Ty się kochana kuzynko tak tu nie mądruj ;) Murka od 2 miesięcy odstawia takie akcje widząc Igora, że mi kapcie z nóg spadają. Nie wiedziałam, że moja wiekowa skąd inąd kocica umie warczeć :crazyeye: A ten głupol jak tylko ją widzi zaraz chce się bawić :lol: Owszem jest mała poprawa, przestała go lać po pysku... no chyba, że już wyjątkowo blisko podejdzie :diabloti: Tylko Sarunia ma do niego cierpliwość. Biedna psica schorowana, ledwo chodzi i jakoś totalnie nie przeszkadza jej czarny diabeł wiszący na jej ogonie :loveu: Potrafi nie puszczać tak kilka metrów i gdyby nie to że jest czarny widać by było jak się ufajdał :evil_lol: Acha - zdecydowanie ma coś z Twojego Drakula - KOCHA WODĘ!!! Tapla się we wszystkim co mokre :lol: A co do Zuzki.... urosło Ci Zuziu dieblę oj urosło :diabloti: Bunia kochana :loveu:
  2. Dalej to samo - wogóle nie wchodzi logowanie :placz::angryy::placz::angryy::placz: dziewczyny a jak u Was?? Działa?? Proszę jeśli działa niech któraś wystawi sunię - szkoda czasu - tak zimno teraz :( Będę jeszcze próbować, jak tylko mi się uda dam znać!!
  3. Nie wiem co się dzieje - ale od wczoraj n ie mogę wejść na swoją stronę na allegro :( Ciągle pojawia mi się stronka logowania :angryy:
  4. i pokazujemy się znów :(
  5. Ja nie wystawiałąm :( A na jakim ogólnym?? nadzieji dobermana?? Wystawię jej allegro co wy na to??
  6. [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/9354/daisy4qq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/760/daisy5gq7.jpg[/IMG]
  7. No to mamy pierwsze fotki z nowego domu :loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/4664/daisy1jv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1461/daisy2sx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/206/daisy3kd4.jpg[/IMG]
  8. I znów pokazujemy psiaka :(
  9. Januszku czekamy na wieści jak się dziewczyna sprawiła pierwszej nocy ;) Madzia - czekam na zdjęcia :) Ale sprawna akcja - a jaki finał :loveu::loveu:
  10. Ale niespodzianka :multi: Witamy serdecznie :loveu:
  11. I co? i co????? Można już kciukasy puścić?? ;) Ręce zdrętwiały ;) Niecierpliwie czekamy na relację :)
  12. trzeba chyba telefonicznie Justynę pomęczyć :diabloti:
  13. Magda całkowicie się zgadzam!!!! Ten gość jest podejrzany!!!! Może faktycznie wioska?? :cool3: Co do sterylki to też na 100% :) Ruszyły już bazarki i na razie wprawdzie ok 30 zł i do spłaty dług Rożka ale to dopiero 1 dzień ;)
  14. Bazarek dla psiaków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91251[/URL]
  15. no to dzisiaj świętujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Magda a próbowaliście ogłoszenia?? Bo może ona się zgubiła :( Jest prześliczna :(
×
×
  • Create New...