Jump to content
Dogomania

Seaside

Members
  • Posts

    6239
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Seaside

  1. Misiek ma nowe allegro- walczymy do oporu!!!!
  2. I jak?? Był mały spacerek?? :cool3: Pysio ma ponad 250 wejść na allegro
  3. Kto późno wstaje ten spóźnia się na takie wiadomości i zdjęcia :lol: Ehhh... jak miło w końcu popłakać sobie ze szczęścia :placz::placz: Dla wszystkich zaangażowanych :Rose::Rose::Rose::Rose: Kochany psiaku dziś pierwszy dzień Twojego nowego życia:new-bday: :BIG::BIG: :tort: :laola::drink1::drink1::drink1:
  4. bardzo bardzo schudła :placz::placz::placz:
  5. NO i co tam u Ciebie słodziaku?? Jego po prostu aż chce się tulić :(
  6. dopiero odkryłam ten wątek - ryczę jak bóbr. Z żalu nad jego byłym już losem i z wdzięczności dla Was :placz::placz::placz::placz: Takie historie dają energie by trwać w tym co robimy!
  7. totalna porażka :placz::placz:
  8. tylko dlaczego nie mamy konkretnów?? :shake:
  9. no włąśnie ja niewiele o nim wiem :( :shake:
  10. a ja standardowo odpadam - tysiące powodów przeciw :placz::placz::placz::placz: Ale zgłaszam się na ochotnika na robienie allegro!!! I ogłoszenia gdzie się da!!!!!!!! Że też cholera hotelik odpadł :(
  11. Ponad setka na razie, ale 0 obserwatorów. Chociaż z tymi obserwatorami to różnie :/
  12. Chciałąbym uzyskać od dziewczyn 100% pewną odpowiedź czy ona tam jeszcze jest, i Kenia i Makary... Bo Nelson jest na pewno :(
  13. Gosiu a Lilith nie mówiła nic więcej o jakimś konkretnym psiaku?? To jest tragiczne - klatki 1x1 :placz::placz::placz::placz::placz: Co zrobić żeby ruszyć jakoś z miejsca tą akcję???? Chociaż po 1 - 2 psiaki. :placz::placz::placz::placz: Magda ostatnio pisała do Lilith na gg ale nie odpisała :(
  14. tak mało osób tu zagląda :placz:
  15. Gosiu z wypowiedzi na wątku rotki rozumiem, że masę bid jest, którym pomagają odejść .... bardzo bardzo szkoda, że na bieżąco dziewczyny nie podsuwają nam piesków które wymagają szybkiej interwencji... Strona schroniska jest mocno nieaktualna...
  16. łapcie takie rottkowate :( Boże jaka ona biedna :placz:
  17. no tak, ale to jeszcze nie 10 ;) A tak wogóle to dzięki za wieści :)
  18. młody jeszcze - mają czas żeby zadziałąć i coś z tym zrobić :(
  19. Gosiu Ty ją widziałaś - jesteś przekonana że to ona?? :(
  20. pokazujemy słodziaka na 1 stronie :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...