Kto późno wstaje ten spóźnia się na takie wiadomości i zdjęcia :lol:
Ehhh... jak miło w końcu popłakać sobie ze szczęścia :placz::placz:
Dla wszystkich zaangażowanych :Rose::Rose::Rose::Rose:
Kochany psiaku dziś pierwszy dzień Twojego nowego życia:new-bday:
:BIG::BIG: :tort:
:laola::drink1::drink1::drink1:
dopiero odkryłam ten wątek - ryczę jak bóbr. Z żalu nad jego byłym już losem i z wdzięczności dla Was :placz::placz::placz::placz:
Takie historie dają energie by trwać w tym co robimy!
a ja standardowo odpadam - tysiące powodów przeciw :placz::placz::placz::placz:
Ale zgłaszam się na ochotnika na robienie allegro!!! I ogłoszenia gdzie się da!!!!!!!!
Że też cholera hotelik odpadł :(
Gosiu a Lilith nie mówiła nic więcej o jakimś konkretnym psiaku??
To jest tragiczne - klatki 1x1 :placz::placz::placz::placz::placz:
Co zrobić żeby ruszyć jakoś z miejsca tą akcję????
Chociaż po 1 - 2 psiaki. :placz::placz::placz::placz:
Magda ostatnio pisała do Lilith na gg ale nie odpisała :(
Gosiu z wypowiedzi na wątku rotki rozumiem, że masę bid jest, którym pomagają odejść ....
bardzo bardzo szkoda, że na bieżąco dziewczyny nie podsuwają nam piesków które wymagają szybkiej interwencji...
Strona schroniska jest mocno nieaktualna...