Jump to content
Dogomania

Seaside

Members
  • Posts

    6239
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Seaside

  1. ehhhh i w górę dziewczynko!!
  2. No kochani - przyciągacie bidy już na całego :cool3: Piękny psiak i gratuluję akcji :loveu: Mam nadzieję, że mimo wszystko się zgubił :( Jest przepiękny i taki duuuży
  3. Dawno do Kasiulki nie zaglądałam :oops: Ciągle na dogo z doskoku, a rzeczy od Madzi czekają na wystawienie na bazarku :oops::oops: Teraz cały czas poświęcam mojemu kociemu zbójowi, któremu rodzina bezskutecznie szuka domu - absolutnie się w to nie angażuję :diabloti: Dziś do niczego dzień - pierwsze wejście na dogo i tragiczne wieści o luni :placz: Nie mam siły .... nie rozumiem po prostu :placz::placz::placz:
  4. Nasze psiaki za TM zaopiekują się tobą Luniu :( Nestorku, Sawuś - dbajcie tam o nią :placz: Niech nie czuje się samotna :placz::placz: Marta - spotkacie się jeszcze :placz::placz::placz:
  5. szlag mnie trafi z tymi obserwatorami :angryy:
  6. :placz::placz::placz::placz: maleńka błekitnooka dziewczynko :placz::placz::placz::placz: nie mogę uwierzyć :placz::placz::placz: Martusiu nie wiń się :( - takich rzeczy nikt nie przewidzi :( Luneczko :placz::placz:
  7. Boże nawet nie wiemy czy ona tam jeszcze jest :-( Karcia nie odpisała na moje PW :( A wiem że się pojawia tu ..
  8. psiulka pewnie masz rację :( Oby tylko nie oddali go spowrotem :placz:
  9. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. Karcia to była nasza prawa ręka w Jeleniej, właśnie dzieki niej pozakładałyśmy wiele wątków :( NIestety od czerwaca nie udziela się na dogo :( MOżemy podawać jej dane na allegro bo w razie potrzeby zadziała, ale tak naprawde już nie wiemy jak często bywa w schronie - zero wiadomości :(
  11. sto lat sto lat!!!!!!! :iloveyou: :BIG: :BIG: :BIG: :laola: :cunao: Pitty dzięki Tobie możemy świętować takie okazje :loveu: :loveu: :loveu:
  12. a tytuł kto zmieni?? ;) alez się cieszę :multi: :multi: :multi:
  13. ale się panisko z niego robi nono... :D Może jakaś błękitna krew w nim płynie??? :cool3:
  14. że też tak mało nowych wieści :(
  15. Z kenią też trzeba coś wymyśleć - ma ponad 10 lat i ciągle w schronie :(
  16. o cholera :( Może spróbować powolutku aranżować spotkania mające na celu zakopanie topora wojennego???? tak przy wszystkich, najpierw z kagańcem i smyczą, powolutku..... :placz:
  17. Martka bardzo nam pomogła i zabrała tą chodzącą bidkę z Jeleniej Góry do siebie na tymczas. Już baaardzo dawno. Czarek u niej odżył :loveu: Zresztą widac po zdjęciach (najlepsze te w sweterku :cool3: ) Martka - bardzo bardzo mocno Ci dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: I agamice - czarodziejce :loveu: :loveu: :loveu: szczęście przynosisz naszym jeleniogórskim psiakom :loveu: Ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: szczęśliwy finał :loveu:
  18. odżyły wspomnienia :( ['][']['] Tęsknie Nestorku :(
×
×
  • Create New...