Jump to content
Dogomania

Seaside

Members
  • Posts

    6239
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Seaside

  1. Spóźnione sto lat dla Petera :loveu: A Wam kochani gratulacje z powodu kolejnej udanej akcji :loveu::loveu::loveu::multi:
  2. tamdaradam!!!!!!!! Za 18 min wielki dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:
  3. nie mam pojęcia ale zdaje mi się że można coś z tym zrobić ... Nie wiem jak z operacją :( na dzień dzisiejszy mamy problem nawet z usyskaniem informacji i nim :( Wiemy tylko, że jeszcze tam jest :(
  4. jakiś dobry los postawił Was dziewczyny na drodze Lwóweckich psiaków :loveu::loveu::loveu:
  5. jeszcze nie wstawiłam :oops: Z doskoku znów jestem :oops::oops:
  6. Gosia do czwartku nie ma internetu, więc dopiero za dwa dni napisze więcej. Mówiłą, że zapowiada się bardzo dobry doemk ze znajomością rzeczy ;) No to jak?? Szukamy transportu??? Karcia ma porozmawiać z kierownikiem schroniska, żeby "zaklepał" małego :) Na prośbę Gosi zmieniam tytuł, może na transport do Łodzi?? więcej osób może się znajdzie :) Mamy czas do przyszłego piątku :)
  7. DZWONIŁA ZUZIAM!!! JEST DOMEK DLA ROŻKA!!!!!!! dzwoniła do niej dziewczyna z Piotrkowa Trybunalskiego, niedawno stracili jamniczkę bez łapki i zakochali się w Rożku!!! :multi::multi: Mieszkają w mieszkaniu i chcieliby mieć Rożka już w przyszły weekend :) NIe ten bo niestety jadą gdzieś do dziadków dziewczyny :)
  8. ja tez podniose :(
  9. Ale fajne zdjątka :loveu: Dawno mnie nie było a tu taaakie wieści :multi::multi: Ciśnie mi się na usta.... : A nie mówiłam, że tak będzie? ;):diabloti:
  10. o kurcze - całkiem mi wyleciało z głowy :oops::oops::oops: Dawidku - duuuża buźka :loveu::loveu::loveu:
  11. Długo nikt do Makarego nie zaglądał :(
  12. W górę Kenia :(
  13. Jolu co u pięknej Sisi??
  14. madziu i co?? odezwała się lilith jeszcze??
×
×
  • Create New...