Jump to content
Dogomania

Seaside

Members
  • Posts

    6239
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Seaside

  1. Dobcia ma domek A Nelson ponad 300 wejść i nic :(
  2. Jowitka się rozkręca :cool3: Ale wiesz, że jak kiedyś sobie zostawisz 3 kotka to w Bolesławcu masz przechlapane?? :diabloti: Oczywiście nie u mnie - ja cię będę wielbić do końca życia i dłużej :diabloti:
  3. mamy 28 wejść tylko, ale za to 1 obserwatora :cool3:
  4. nie mam szczegółowych wiadomości niestety :( Weterynarz musiał go uśpić :(
  5. Kuba odszedł w zeszły piątek :placz::placz::placz: [']['][']
  6. o to ja jakieś stare info mam ;) Ale możemy z małą spróbować :) A tymczasem Lola w górę!!!!
  7. A jamnisia ma już wątek?? Mam słabość do przegubowców...:( Może by tak ciotkę Beę zainteresować :cool3:
  8. modliszka, ale bidy macie w Pabianicach :-( Podnoszę Lolunię i już wędruje do mojego podpisu! I oby szybciuuutko do domku!!!!!!!
  9. Bandyta to prawdziwy elegant :) Pozdrawiamy cieplutko :)
  10. niestety :( W tej chwili 18 :( Może go do jakiejś rasy przyrównać?? I w tytule dopisać?? Co robić???????????????????
  11. Dziewczyny może tytuł allegro zmienić?? Miś ma tylko 15 wejść :(
  12. Ryczałam tydzień :placz::placz::placz::placz: Ale głowa do góry, jak pisałam znajdziesz następnego ;) No więc dziś weselimy się i oblewamy :laola: :drinking::drinking::drinking:
  13. eee wcale nie wielka - przecież to wszystko praca odtwórcza na podstawie tego co dziewczyny napisały na wątku :)
  14. Jowita nie katuj nas!!!!!!!!!!!
  15. Dobrze, że Yeti chociaż do domku pojechała :( Słuchajcie - narada wojenna - Nelson ma 280 wejść, żadnego obserwatora!! CO ROBIĆ???? kto może pomóc z innymi ogłoszeniami??
  16. Allegro dla Misia [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=262850524"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=262850524[/COLOR][/B][/URL] dziewczyny jeśli trzeba coś zmienić, poprawić, piszcie to zaraz naprawię :) Misiaku trzymam za ciebie mocno mocno kciuki :(
  17. nie martw się - znajdziesz nowego :eviltong:
  18. Magda może zapytać konkretnie Lilith o dziewczynę?? Bo ja już nie wiem czy ona tam jeszcze jest :(
  19. Madziu właśnie cały czas jest pełną nazwa :( I nic :( A TZ to nic innego jak Towarzysz Życia :) Czy coś takiego :roll:
  20. Mam problem z wejściem na swoje konto allegro, ale co chwilę próbuję i jak tylko wskoczę to założę aukcję Cały czas myślę o Misiaku :( Taka bida... jakoś mi z głowy wyjść nie może :(
  21. naprawdę nie ma problemu - jutro wymodzę bo dziś już późno. Mam nadzieję, że ruszy czyjeś serce :( Mam słąbość do tych psich staruszków :( NIestety z TZ mieszkamy jeszcze z rodzicami i więcej zwierząt ponad trójcę którą mamy nie wchodzi w grę :shake: A szkoda bo warunki są:-(
×
×
  • Create New...