Jump to content
Dogomania

Seaside

Members
  • Posts

    6239
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Seaside

  1. [quote name='zuziaM']Jejciu, nie byla Lilith u maluszka ? ? ? Biedaczek malenki. Jest slodki i sliczny..... moze jednak ktos sie zakocha ? ? ?[/quote] Ona tam wogóle chodzi?? :( Bo ostatnio jakoś wszyscy rezygnują niestety :( :(
  2. szkoda :( pewnie szybko do schroniska nie zawita :(
  3. czekamy na wieści :)
  4. no no! jamników to mi tu proszę nie "tykać" :mad: ;)
  5. tyle razy przeglądałąm stronę schroniska i wogóle nie zauważyłam braku łapki :shake: biedny malec :-(
  6. No i wygrałam - tygrysek zostaje :multi: Niestety pozbawiono mnie możliwości nadania imienia :roll: Jakoś to przeżyję, ważne, że jest :eviltong: Od dziś w książeczce którą dała nam 2 tyg temu pani doktor figuruje jako.... Igor :lol: wcześniej kazali zostawić puste miejsce jakby się znalazł dla niego domek - oczywiście bardzo się postarałam, żeby się nie znalazł ;):diabloti: Gosiu, nie dzwoniła do mnie ta babeczka w związku z karmą. Kontaktowała się z Tobą jeszcze??
  7. Piękna figurka Dawidku :loveu::loveu::loveu::loveu: No to ciocia się pochwali jakie małe diablątko jej się przypałętało miesiąc temu do domu i zostało ;) [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4418/p8250003on2.jpg[/IMG]
  8. co za jakiś cholerny pech.... :(
  9. super wieścii z tym telefonem :) - ja ostatnio zakręcona jestem, bo oprócz pracy to jeszcze rodziciel z wojaży wrócił :oops:
  10. już nawet obserwatorów na allegro nie ma :( :shake:
  11. [quote name='zuziaM']No to Was jeszcze poinformuje, ze aktualne ceny hotelu w Lwowku to : za duzego psa ( konkretnie za dobermana ) - 20 zl /doba bez jedzenia - 25 zl / doba z jedzeniem I pani Ania stwierdzila tylko, .......... ze to chyba dla mnie nie do przyjecia..... ............ bez komentarza :angryy: [/quote] :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: masz rację Małgosiu bez komentarza... Ciśnienie mi sie podniosło... co za ludzie :mad::mad:
  12. pamiętam, że byłą Lilith ale nie mam żadnych namiarów :(
  13. plakaty, duuuużo plakatów trzeba porozwieszać
  14. dziękujemy Figa :-( Lunieczko po prostu nie wierzę, że Cię z nami już nie ma :(
  15. z gorszymi rzeczami dawałyśmy radę :)
×
×
  • Create New...