:placz::placz::placz::placz:
Fizia ja cię już proszę.... na oczy nie widzę.... :placz::placz::placz:
Zaczytałąm się w wątkach Bonki i Bajki. Edytko, Włodku i cała rodzinko, żadne słowa nie wyraż tego co czujemy :loveu::loveu:
A mam takie pytanie, czy te anielskie skrzydła nie przeszkadzają Wam w codziennym życiu?? ;)