Jump to content
Dogomania

Seaside

Members
  • Posts

    6239
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Seaside

  1. Kochany chłopak :) :loveu: Witchpati Ty go lepiej pilnuj, bo ani się obejrzysz a całą chałupę przybłęd będziesz miała ;)
  2. A w Jeleniej już mróz i śnieg :placz::placz::placz:
  3. I znów podnosimy - ale muli strona :(
  4. Odwiedzają ciotki Lolcię ale dogo do doooopy działą :/
  5. Serce mi się kroi jak wchodze na ten wątek :(
  6. dogo padło i nie było wirtualnych odwiedzin u Pysia :(
  7. NO to jeszcze aldona b i kasiakasiakasia. Gosiu sprawdź proszę, może jednak przyszły od dziewczyn pieniążki. Bo to już trochę czasu mineło....
  8. Prawie 400 wejść ma Pysio na allegro .... :roll:
  9. prawie 400 wejść na allegro ma Pysio .....:roll:
  10. [quote name='Klaudus__'][I]Niebawem ktoś Cię zabierze do domeczku... :-)[/I][/quote] Miejmy nadzieję :(
  11. może warto spróbować ... :oops:
  12. W górę Kenia :(
  13. to fajnie :) Słodki jest :loveu:
  14. :placz::placz::placz::placz: Fizia ja cię już proszę.... na oczy nie widzę.... :placz::placz::placz: Zaczytałąm się w wątkach Bonki i Bajki. Edytko, Włodku i cała rodzinko, żadne słowa nie wyraż tego co czujemy :loveu::loveu: A mam takie pytanie, czy te anielskie skrzydła nie przeszkadzają Wam w codziennym życiu?? ;)
  15. chyba napiszę maila do Magdy, tej pierwszej wolontariuszki.... Zobaczymy...
  16. kiepsko niestety :( bez obserwatorów i tylko 30 wejść :placz: Dziewczyny - przejżyjcie tekst i tytuł. Może musimy coś zmienić :(
  17. A czy Lola jest na owczarkach?? Dzieki temu portalowi Brajl z wyłupanymi oczkami od wczoraj ma domek - może Loli się uda :(
×
×
  • Create New...