[quote name='szajbus']Witam was kochani. Ciesze się, że wszystko u was w porządku, bo ja mam doła. Wczoraj dowiedziałam sie, że sunia z pobliskiego schroniska, której pomagałam w leczeniu została zagryziona. Niech to wszystko szlag....
Cholera, nie mogę dojść do siebie.
Seaside, twój zwierzyniec jest wspaniały. Tylko pozazdrościć. A Niunią się nie zamartwiaj. Czasami drzewo, które skrzypi długo stoi. Moja Psonia nigdy nie chorowała i odeszła w wieku 10 lat. Życzę twojej suni wiele zdrówka.
I jeszcze jedno. Czy zna ktoś sposób na wydłużenie doby? Bo jakoś ostatnio mi czasu brakuje.[/quote]
Szajbus ja cały czas obserwuję wasze wątki łódkie - wspaniale że tak się to rozbujało. wczoraj się tak cieszyłam, że Miśka domek znalazłą, a potem wiadomość o Neli .... :(
Trzymam kciuki za Erę, Melanża i Canona. W miarę możliwości też je ogłaszam, ale ostatnio zastój w Jeleniej jakiś mamy i też dołoa cholernego mam .... :wallbash:
Wyściskałąm wczoraj Sarcię od wszystkicvh dogomaniaków, aaaaale się wyrywała mówię Wam :stupid: Ale myślę że w głebi kudłatego ciałka pomyślała sobie " ale super że tyle ciotek mam- poudaję tylko trochę, że mi to zwisa, żeby w piórka nie obrosły :eviltong: "
kot zwiał, generalnie nie było szans na sesję zdjęciową żeby wcelować w niebieskie oko :shake: