Pitty a kiedy zobaczymy jak wyglądasz??? :razz:
Co do adopcji prześlę wam pozytywną energię - w zeszłym tygodniu "poszło" 5 naszych jeleniogórskich bidek do adopcji, a dziś poniedziałek i po Kubusia przyjechali ludzie którzy zakochali się po zobaczeniu ogłoszenia :loveu:
Pijana jestem ze szcześcia, a jeszcze w czwartek do Tośki mają zainteresowani przyjechać.... Tf u tfu......
Więc łąże po wątkach i rozdaję pozytywne fluidy - Bosek jest taki śłiczny, że na 100% domek się znajdzie :) Mówię ci!!!!!!
PS. Paczka już doszła, ale tradycyjnie, póki nie zmniejszę objętość pozostałych, to trzymam zamkniętą :)
Kobieto złota - pomnik ci powinni wystawić, ale musisz zwolnić bo ja nie wyrabiam :eviltong: ;) :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: