Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80999
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Agatko, może pomimo wielu bardzo rozmaitych obowiązków zechciałabyś zrobić dla malutkiej bazarek imienny? No bo , Pchełerczka, cóż to za imię dla tak uroczej istotki??? Plissssss
  2. Bardzo proszę zrób jej te testy najprędzej, jak będziesz mogła. Nie ma sensu, żeby sunia cierpiała, jeśli można będzie jej pomóc.
  3. Dzień dobry Murko Wiem, że to bardzo krótki czas, jak na ewidentną poprawę stanu skóry Pchełeczki, ale może pojawiły się choć pierwsze symptomy poprawy?
  4. Wpłaty dla Pchełki na konto Zea 50,00, zł - jaguska IV - 4.04. 10,00, zł - Ellig IV - 5.04. 40,00, zł - limonka80 IV - 8.04. Bardzo serdecznie dziękuję
  5. Uwzględnię Fadusia w najbliższym bazarku. Jeśli masz jakieś fanty i chciałabyś przeznaczyć je dla Fado, to możesz podesłać mi zdjęcia. Dochód z tych fantów będzie w 100% dla Fado.
  6. Nic się nie stało Agatko Na szczęście Faduś ma jeszcze zapasik kasiorki, ale będziemy musiały postarać się o przypływ gotówki, bo zapas się kurczy. Aktualnie brakuje Fadusiowi deklaracji na kwotę 70,00 zł do pokrycia należności za miesięczny pobyt w hotelu.
  7. Ja ciężko pracuję na działce żeby już wkrótce można było przenieść się na całe lato i jesień. I w domu i w ogrodzie wszystko wymaga pracy. Sił nie starcza na wszystko i dnia mało
  8. Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 20,00 zł od Aldrumka IV - 6.04. 30,00 zł od Siostry elficzkowa IV - 6.04. 50,00 zł od ania75 III - 10.04. 30,00 zł od Pani Małgorzaty K/B IV - 11.04. Bardzo serdecznie dziękujemy
  9. Na osobowiste konto Pchełeczki wpłynęły poniższe kwoty: 40,00 zł od markofix1 IV - 11.04. 30,00 zł od Siostry elficzkowa IV - 11.04. Bardzo serdecznie dziękuję
×
×
  • Create New...