Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80991
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. U mnie zawsze niskie C.W. dlatego K.T. to 100% aktualnej ceny Zapraszam już teraz na kolejny bazarek. Zawsze można coś dla siebie lub piesia znaleźć
  2. Dzięki Pomyślimy jak to zrobić, żeby było jak najmniej kombinacji. Może byłoby możliwe wpłaty na konto ZEA. Porozmawiam w tej sprawie z Martusią. Twoją deklarację piesio na pewno otrzyma.
  3. Serdecznie dziękuję za przyjęcia zaproszenia. Szkoda, że już zakupione, no ale jak to mówią, kto późno przychodzi... Też jestem pod wrażeniem, zwłaszcza tej ślicznej tkaniny zasłonowej, a właściwie zasłony, bo to już uszyta zasłona.
  4. Musiałam jechać na działkę i szybko wracać, ale udało się wszystko szczęśliwie dograć. Maluszek ma już jutro koło godz. 10 być w hotelu. Imię potrzebne na wczoraj. Lece założyć wątek dla psinki.
  5. Faktycznie ten kubraczek jest super, ale ma nieco inny krój niż te, które najczęściej kupujemy. Ten kubraczek ma przypinany ocieplacz więc może być stosowany także późną jesienią. Góra jest dość obszerna, ale ma zachodzić aż na brzuszek, a od szyi biegnie pas materiału, który kończy się przed tylnymi łapkami i zapina na grzbiecie. Na metce jest napisane, że to rozmiar 40.
  6. Ewuniu, nie masz za co przepraszać. Mamy obowiązki i w pierwszej kolejności musimy je zabezpieczyć. Bardzo serdecznie dziękuję Ci za wspieranie suni i życzę zdrowia dla Gucia i dziękuję za informację
  7. Ufffff nareszcie jestem. Ugotowana, ale wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik. Rehabilitacja odbyta, telefon odzyskany, transport zaklepany Jutro maluch jedzie do hotelu Teraz mogę spokojnie zająć się bazarkiem
  8. Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Wpłacałaś deklaracje dla Fadusia, wystarczy więc zmienić w tytule imię pieska.
  9. Pozostały majątek Fadusia [*] Agat21 podzieliła pomiędzy Wilfika i maluszka, który jeszcze jest w schronie, a który ostatecznie pojedzie jutro do hotelu u Psiej Mamy. Część Wolfika przelałam na jego konto w ZEA, a na koncie, które dotychczas należało do Fadusia pozostała część dla tego malca. Tak więc maluszek obsiądzie i konto i jego pozostałość. Roześlę nr konta.
  10. Pojawiła się szansa na transport, ale ja kiciała zostawiłam telefon na działce, a mam jeszcze coś dograć. Bez telefonu to niemożliwe. Jutro rano jadę po telefon. Muszę wrócić przed 12-tą, bo o 12-tej właśnie mam zabiegi rehabilitacyjne. Od kilku dni tak mi się wszystko zwala na kupę i jeszcze teraz ten telefon wrrrrrr
  11. Witam ponownie Grażynko i na początek bardzo gorąco przepraszam, za ciągły brak informacji odnośnie sukieneczki nr 89. Nie mogę jej znaleźć, a i ciągłe przeprowadzki nie ułatwiają sprawy. Przykro mi tym bardziej, że to akurat na Ciebie padło Myślę o jeszcze jednym miejscu i mam nadzieję, że jutro uda mi się to sprawdzić. Za zakupy bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Grażynko
  12. Są na prawdę ładne Poz. 9 ma podane wymiary wiec proszę zadecyduj Moim zdaniem ta bluzeczka jest na osobę o obfitych kształtach. Poz. 17 nabyła w opcji K.T. Gruba Berta 21. Spodnie na lato. W pasie szlufki na pasek. 100% bawełna. Nowe. Szer.: pas 43 cm, udo 29 cm dł. nogawka 95/72 cm C.W. - 10,00 zł Biodrówki to z pewnością nie są
  13. Kochane Dziewczynki, muszę zwolnić. Za dużo i za szybko chcę zrobić na raz Z tego pośpiechu zapomniałam zabrać z działki telefon, a jestem w trakcie dogrywania transportu dla maluszka Na szczęście podałam już SMS-em adres i nr telefonu do hotelu, ale jeszcze jest kilka spraw do dogrania. Jutro rano jadę na działkę i szybko muszę wracać, bo o 12-tej mam zabiegi rehabilitacyjne, na których bardzo mi zależy. Tak więc jutro pojawię się na bazarku prawdopodobnie grubo po południu. Z góry przepraszam, ale nic mi nie ucieknie, wszystko zanotuję. Żeby tylko było co Kurcze, bez telefonu, to człowiek taki zagubiony.
×
×
  • Create New...