Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80990
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Ale u nas gruchnęła znienacka ulewa. Były wyładowania pomiędzy chmurami i nagle niebo się otwarło Oby nie było gradu.
  2. Dziękuję Agatko Tak, w zestawieniu jest błąd. Widocznie słabo kliknęłam w dwójkę ale w moim ukochanym Excelu, którym się posługuję przy wybieraniu fantów, jest ok. W zestawieniu na wątku już poprawiłam
  3. O matko to jakiś leniwy kurier tam działa Może trzeba byłoby zgłosić to telefonicznie na InPost. mojej okolicy paczkomaty są częściej obsługiwane. Spieszę się, robię desant na działkę. Zaglądnę tu dopiero wieczorem.
  4. Dzisiaj, tj. 10.07. powędrowała przesyłka do bukowa - opłata 8,30 zł. Po otrzymaniu przesyłki bardzo proszę o wiadomość na wątku. Dziękuję.
  5. Nadziejeczko bardzo serdecznie dziękuję Ci za chęć pomocy Dudusiowi i za wszystkie dotychczasowe pomoce. Proszę przekaż dochód z tego bazarku innemu pieskowi, jest ich bardzo dużo. Bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc
  6. O rany, zupełnie zapomniałam o tym bazarku Przepraszam, że nie zaglądałam tu
  7. Na konto bazarkowe wpłynęły poniższe kwoty: 70,00 zł od tomcug - 5 i 8.07. 150,00 zł od Pani Ani G-R - 8.07. 45,00 zł od Koki-99 - 8.07. 10,00 zł od Radek - 8.07. 7,00 zł od Maria1959 - 8.07. 150,00 zł od Pani Irenki - 9.07. 40,00 zł od Martello - 9.07. Bardzo serdecznie dziękuję
  8. Fanty wędrują do: Pani Ani G-R od 8.07. opłata 22,80 zł Pani Irenki od 8.07. opłata 18,99 zł Livka od 9.07. opłata 18,99 zł Po otrzymaniu przesyłki bardzo proszę o wiadomość na wątku. Dziękuję.
  9. Grażynko, wszystkie Twoje fanty zmieściły się do kartonu o wymiarach odpowiadających najwyższej opłacie 20,99 zł. Myślałam, że włożę do paczkomatu już dzisiaj, ale figurka tańczącej pary została na działce więc jutro zabiorę Twoje fanty z powrotem na działkę i wyślę w czwartek.
  10. Nie kochana Twojego zakupu nie śmiałabym wycofać, ani nawet choćby tylko zaproponować. Dziękuję Iwonko za wspaniałomyślność
  11. Ach Iwonko, palnęłam głupstwo, ale się zreflektowałam. Chciałam wycofać pewien fant, bo ogromnie mi pasował do wyposażenia, ale zrobiło mi się głupio i zrezygnowałam, choć muszę się przyznać, że z bólem
×
×
  • Create New...