-
Posts
80992 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
A sukienka wisiała sobie cichutko na drzwiach i nie odezwała się małpa słowem, gdy jej szukałam. Zrobiłam zdjęcie sukienki wiszącej na drzwiach od strony pokoju. Pokój były zamknięty, żeby mi psiaki nie przeszkadzały, a po zrobieniu zdjęć, otwarłam go. Sukieneczka została pomiędzy drzwiami, a ścianą. Nie zdjęłam jej, żeby nie pomięła się w pudle. Dzisiaj doznałam olśnienia zaglądnęłam za drzwi no i ... Jezd! 89. Letnia sukienka, brak metki ze składem. ram. 35 cm p/p 49 cm długość 132 cm C.W. - 5,00 zł Podczas mierzenia zauważyłam ledwo widoczne plamki - żółte na żółtym tle. Zaznaczyłam czerwonym okręgiem. Sądzę, że zniknął po praniu, ale pewności nie mam.
-
Pozwoliłam sobie zacytować mój wcześniejszy post, żeby jeszcze raz poprosić Was o pomoc dla tego maluszka. Chłopak od wczoraj jest w hotelu u Psiej Mamy. Miesięczny koszt pobytu to 600,00 zł. Dotychczas deklaracje dla niego złożyło 11 osób na kwotę 465,00 zł, w tym jedna do końca roku. Gorąco proszę o przeniesienie deklaracji z Kawki na tego piesia. Kto chce, może deklaracje dla niego nadal wpłacać na konto Fundacji ZEA z zaznaczeniem, że to dla tego pieska. Dzisiaj skończył się bazarek imienny zorganizowany przez agat21 i piesio otrzymał imię DUDUŚ i takie imię proszę podawać w tytule przelewu. Jeśli ktoś się zdecyduje przekazać deklarację na Piesia, to bardzo proszę o informację. Z góry serdecznie dziękuję Zapraszam na wątek Dudusia < L I N K >