Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80992
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Oczywiście proszę bardzo 3. Bluzka. Zapięcia na zatrzaski, podwijane rękawy. Rozm. XL ram. 42 cm p/p 53 cm długość: rękaw 62 bluzka 71 cm C.W. - 12,00 zł
  2. Bardzo proszę Eluniu i jeszcze raz serdecznie przepraszam 25. Muślinowa bluzeczka typu raglan. p/p 48 cm długość: rękaw 47 cm bluzka: przód 60 cm tył 67 cm C.W. - 5,00 zł
  3. Jestem, jestem. Przepraszam, ale musiałam trochu prywaty uskutecznić. Sytuacja zmusiła, ale już jestem i po kolei odpowiadam.
  4. O matko, faktycznie nie zauważyłam. Bardzo Cię przepraszam Eluniu Zmierzę jutro, bo pudło z fantami zostało w samochodzie. Poproszę męża, żeby przyniósł je jutro rano.
  5. Dzięki za pomoc psiaczkom Sprawa kolorów, to trudna sprawa Gdy chodzi o kolory nieoczywiste, to zdania mogą być podzielone. W tej spódnicy widzę czekoladowy brąz i ceglastą czerwień, ale zdecydowanie nie fiolet.
  6. Bardzo proszę 15. Indyjska efektowna spódnica. Na delikatnej podszewce, z tyłu zamek, 100% bawełna. pas 43 cm długość 85 cm C.W. - 9,00 zł
  7. A sukienka wisiała sobie cichutko na drzwiach i nie odezwała się małpa słowem, gdy jej szukałam. Zrobiłam zdjęcie sukienki wiszącej na drzwiach od strony pokoju. Pokój były zamknięty, żeby mi psiaki nie przeszkadzały, a po zrobieniu zdjęć, otwarłam go. Sukieneczka została pomiędzy drzwiami, a ścianą. Nie zdjęłam jej, żeby nie pomięła się w pudle. Dzisiaj doznałam olśnienia zaglądnęłam za drzwi no i ... Jezd! 89. Letnia sukienka, brak metki ze składem. ram. 35 cm p/p 49 cm długość 132 cm C.W. - 5,00 zł Podczas mierzenia zauważyłam ledwo widoczne plamki - żółte na żółtym tle. Zaznaczyłam czerwonym okręgiem. Sądzę, że zniknął po praniu, ale pewności nie mam.
  8. Pozwoliłam sobie zacytować mój wcześniejszy post, żeby jeszcze raz poprosić Was o pomoc dla tego maluszka. Chłopak od wczoraj jest w hotelu u Psiej Mamy. Miesięczny koszt pobytu to 600,00 zł. Dotychczas deklaracje dla niego złożyło 11 osób na kwotę 465,00 zł, w tym jedna do końca roku. Gorąco proszę o przeniesienie deklaracji z Kawki na tego piesia. Kto chce, może deklaracje dla niego nadal wpłacać na konto Fundacji ZEA z zaznaczeniem, że to dla tego pieska. Dzisiaj skończył się bazarek imienny zorganizowany przez agat21 i piesio otrzymał imię DUDUŚ i takie imię proszę podawać w tytule przelewu. Jeśli ktoś się zdecyduje przekazać deklarację na Piesia, to bardzo proszę o informację. Z góry serdecznie dziękuję Zapraszam na wątek Dudusia < L I N K >
×
×
  • Create New...