Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80990
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Dzięki Staram się, ale jak to ze zdrowiem bywa, z różnym skutkiem
  2. Rozliczenie bazarku już rozesłane. Bardzo proszę sprawdzać poprawność naliczenia fantów. Dziękuję.
  3. koja przepraszam najmocniej - zapisałam Twoją licytację, a nie odpowiedziałam na post, nie podziękowałam. To wina mojej choroby. Cały czas, delikatnie mówiąc, nie czuję się komfortowo i mój mózg nie pracuje jak zwykle Dziękuję i przepraszam, że dopiero teraz
  4. Bardzo miła cegiełka A moje lajki, swoim zwyczajem, poszły sobie gdzieś
  5. Dzięki Kamilko za tak miłe słowa ale to Wy przyczyniacie się do tego, że bazarki takie właśnie są. Dziękuję Wam za to.
  6. No i mamy już pierwszą wpłatę 10,00 zł od Radka 19.04. Radku bardzo serdecznie dziękuję
  7. Pozostałą po adopcji Rysia kwotę 2.763,62 zł rozdzieliłam zgodnie z moją propozycją z dnia 7.04. Poniżej skany przelewów. Z dnia 4.04. - Czaruś 300,00 zł. Z dnia 20.04. - Nerunia 1.000,00 zł. Z dnia 20.04. - Duduś 1.000,00 zł. Z dnia 20.04. - Rewunia 463,62 zł.
  8. Jutro postaram się zrobić rozliczenie bazarku, a już dzisiaj, jak zwykle proszę o adresy do wysyłki wylicytowanych pozycji. Nr konta bazarku jest zawsze ten sam.
  9. O matulu, no tak to jeszcze nie było Teraz to już jest bardzo okrągła sumka, taka rocznicowa, srebrna Dzięki wielkie za tak piękne zakończenie licytacji
  10. Pani Ania G-R, którą cieplutko witam, prosi nr 27 i 28 oba w opcji K.T. Batrdzo serdecznie dziękuję
  11. Radku bardzo serdecznie dziękuję Tak nr konta jest ciągle ten sam
  12. Witam ponownie cieplutko i bardzo dziękuję za pomoc psiaczkom
×
×
  • Create New...