Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Konto Rewuni zasiliły poniższe wpłaty: 20,00 od Livka VIII - 18.08. 60,00 od helli VIII - 19.08. 60,00 od Pani Ani G-R X - 20.08. Bardzo serdecznie dziękuję
  2. Wpłaty dla Dudusia na konto Fundacji ZEA 10 zł - Nesiowata VIII - 4.08. 50 zł - koja VIII - 5.08. 100 zł - agat21 VIII - 6.08. 50 zł - jaguska VIII - 14.08. Bardzo serdecznie dziękuję
  3. Na koncie Rewuni pojawiły się poniższe wpłaty: 40,00 zł od markofix1 VIII - 12.08. 20,00 zł od jaguska IX - 14.08. Bardzo serdecznie dziękuję
  4. Ja wpłacałam na konto sue do kwietnia tego roku, ale wkurzył mnie brak rozliczeń oraz brak wiadomości o piesku i od maja nie wpłacam. Mam dużo wydatków związanych z chorobą więc nie zamierzam płacić "w ciemnio", zwłaszcza, że 4.04. wpłaciłam 300,00 zł na Jej konto i pomimo prośby, nie dostałam potwierdzenia otrzymania tej kwoty..
  5. Reniu proszę o numer konta, przeleję swoją cegiełkę. Kasia prosiła o decyzję w sprawie przedłużania miejsca pochówku Shili na kolejne lata.
  6. Na prywatnym koncie Neruni pojawiły się poniższe wpłaty: 50,00 zł od Pana Mateusza R. - 3.08. 50,00 zł od Agnieszki znajomej elik VIII - 8.08. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 30,00 zł od elik VIII - 8.08.
  7. Na konto Rewuni wpłynęły poniższe kwoty: 40,00 od limonka80 VIII - 31.07. 20,00 od Dorcia01 VIII - 4.08. 10,00 od mara23 VIII - 4.08. 20,00 od Ewa Marta VIII - 4.08. 30,00 od Nuncek VIII - 4.08. 10,00 od Nesiowata IX - 4.08. 50,00 od Agnieszki znajomej elik VIII - 8.08. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 30,00 od elik VIII - 8.08.
  8. Wpłaty na konto ZEA dla Wolfika 30 zł - Patrycja96 14.07. 50zł - Livka VII - 16.07. 80 zł - Karen116 VII - 17.07. 40 zł - Dulska VII - 23.07. 100 zł - rodzina Aleksa na konto Fadusia - 30.07. 20 zł - Mazowszanka14 VIII-IX - 1.08. 50 zł - markofix1 VIII - 1.08 Bardzo serdecznie dziękujemy
  9. Na konto Rewuni wpłynęły poniższe kwoty: 60,00 od Pani Ani G-R VIII - 23.06. 40,00 od limonka80 VII - 30.06. 10,00 od ludwa - 1.07. 20,00 od Dorcia01 VII - 2.07. 10,00 od Ewa Marta VII - 2.07. 50,00 od Agnieszki Znajomej elik VII - 2.07. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 30,00 od elik VII - 1.07.
  10. Bardzo dziękuję za wiadomość i przepraszam, że dopiero dzisiaj ją odczytałam
×
×
  • Create New...