-
Posts
80983 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Ja wpłacałam na konto sue do kwietnia tego roku, ale wkurzył mnie brak rozliczeń oraz brak wiadomości o piesku i od maja nie wpłacam. Mam dużo wydatków związanych z chorobą więc nie zamierzam płacić "w ciemnio", zwłaszcza, że 4.04. wpłaciłam 300,00 zł na Jej konto i pomimo prośby, nie dostałam potwierdzenia otrzymania tej kwoty..
-
Na konto Rewuni wpłynęły poniższe kwoty: 40,00 od limonka80 VIII - 31.07. 20,00 od Dorcia01 VIII - 4.08. 10,00 od mara23 VIII - 4.08. 20,00 od Ewa Marta VIII - 4.08. 30,00 od Nuncek VIII - 4.08. 10,00 od Nesiowata IX - 4.08. 50,00 od Agnieszki znajomej elik VIII - 8.08. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 30,00 od elik VIII - 8.08.