-
Posts
80982 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
-
Kochani Deklarowicze złamałam rękę i to prawą więc pisanie sprawia mi dużą trudność. Uzupełnię wszystkie płaty, ale może to trochu potrwać. Za wszystkie wpłaty bardzo gorąco dziękuję Mam też przyjemną wiadomość - post rozliczeniowy Rewuni stracił swój różowy kolorek, można więc znowu obserwować, jak kształtują się jej finanse.
-
Kochani Deklarowicze złamałam rękę i to prawą więc pisanie sprawia mi dużą trudność. Uzupełnię wszystkie płaty, ale może to trochu potrwać. Za wszystkie wpłaty bardzo gorąco dziękuję Mam też przyjemną wiadomość - post rozliczeniowy Dudusia stracił swój różowy kolorek, można więc znowu obserwować, jak kształtują się jego finanse.
-
Kochani Deklarowicze złamałam rękę i to prawą więc pisanie sprawia mi dużą trudność. Uzupełnię wszystkie płaty, ale może to trochu potrwać. Za wszystkie wpłaty bardzo gorąco dziękuję Mam też przyjemną wiadomość - post rozliczeniowy Neruni stracił swój różowy kolorek, można więc znowu obserwować, jak kształtują się jej finanse.
-
Agatko złamałam rękę i to prawą więc pisanie sprawia mi dużą trudność. Uzupełnię wszystkie płaty, ale może to potrwać. Z przykrością muszę stwierdzić, że wątek rozliczeniowy Wolficzka jest nadal różowy, czyli niewidoczny. Mam jednak nadzieję, że wkrótce się to zmieni, bo dużo różowych wątków straciło swój kolorek i są widoczne dla wszystkich.
-
Już działa
-
łaaaałłłł superowo. To było przykre. Moje posty rozliczeniowe, z wyjątkiem wątku rozliczeniowego Wolfika też są odblokowane. Szkoda, że teraz ja mam problemy z pisaniem.
- 1565 replies
-
- 2
-
-
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
elik replied to mari23's topic in Psy do adopcji
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
elik replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Czego Tobie i sobie życzę -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
elik replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Bardzo współczuję Mari. Mój rok też był do kitu, a końcówka jeszcze gorsza. Ale jutro zaczynamy nowy, lepszy rok. Będzie dobrze. Musi być! -
W tym samym.