Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80990
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Prawda Wydaje mi się, że jest szczęśliwy. Myślałam, że akceptacja admina spowoduje, że mój ostatni post pojawi się dopiero jutro. Dobrze, że te akceptacje są teraz bardzo szybkie.
  2. Dodałam nowy post ze zdjęciami Dudusia i musi on być zatwierdzony przez admina. Zobaczycie go więc dopiero jutro.
  3. Oto, co Pani Edyta napisała na portalu Hotelu u Psiej Mamy: Falko dziś od samego rana miał jasną wizję – chciał poczuć na sobie… dotyk nieba. Jak przystało na prawdziwego strojnisia, nie mógł przecież wyjść byle jak. Wskoczył więc do szafy, a właściwie do wszystkich szaf z ubrankami, przekopał je z zapałem godnym archeologa i… TRIUMF! Wyciągnął swój błękitny, polarowy kubraczek – dokładnie w kolorze nieba. – „Ten albo żaden!” – oznajmił tupiąc łapką z miną nieznoszącą sprzeciwu. Nie było mowy, że: – za cienki, – że mróz – że zaraz się zamoczy… Falko stał twardo na swoim: bez błękitnego polarka na dwór nie wychodzi. Kropka. No cóż było robić… Skoro artysta ma swoją wizję, to stylistka (czytaj: Psia Mama) musi ją uszanować. I tak oto Falko, odziany w błękit nieba, wyruszył na spacer, dumny, elegancki i absolutnie przekonany, że wygląda dziś jak psia gwiazda wybiegów haute couture Bo u Falko pogoda się nie liczy. Liczy się STYL. Jak to dobrze, że istnieje coś takiego jak kopiowanie No i te zdjęcia Czy widzicie tern błysk w oku?
  4. Agatko deklaruję 30,00 zł miesięcznie. Wiem, że to niewiele, ale więcej nie dam rady Jak siły mi na to pozwolą, zrobię dla niego bazarek.
  5. Na prywatne konto Dudusia wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od mariusz pp I - 1.01.2026 r. 40,00 zł od Agnieszki znajomej elik I - 3.01. 10,00 zł od Radek I - 5.01. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 40,00 zł od elik I - 3.01.
  6. Witam rzadkiego, a miłego Gościa Oczywiście Twoja wpłata wpłynęła, jak zawsze, pierwsza w miesiącu za co serdecznie dziękuję. Nie mam pewności, ale mogę się domyślać czemu, do dzisiaj nie ma na wątku w bieżących postach informacji o wpłatach z pierwszych dni stycznia, choć taki wpis na wątku zamieściłam. Chciałam Ci go teraz zacytować, ale oczywiście nie znalazłam go. Zazwyczaj mam otwartych jednocześnie kilka wątków, na których coś tam robię. Prawdopodobnie zamknęłam przeglądarkę, nie zapisując wcześniej postu, jaki zrobiłam na wątku Dudusia. W bieżących informacjach brak powiadomienia o tych wpłatach, ale w poście rozliczeniowym, który jest widoczny dla wszystkich, wpłaty są zapisane: 30,00 - mariusz pp XII - 1.12. 10,00 - Radek XII - 1.12. 30,00 - elik XII - 3.12. 50,00 - Agnieszka od elik XII - 3.12. 30,00 - mariusz pp I - 1.01.2026 30,00 - elik I - 3.01. 40,00 - Agnieszka od elik I - 3.01. 10,00 - Radek I - 5.01. =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 7.437,00 zł Teraz posty rozliczeniowe są widoczne dla wszystkich w następnym dniu, po dokonaniu zmian w stanie finansów psiaka. Dzięki za informację Zaraz ponownie zapiszę wpłaty z początku stycznia.
  7. Tak, teraz posty są szybciej akceptowane n iż na początku tych wszystkich zmian
  8. Martusiu nie wiadomo co powoduje konieczność akceptacji. Ja wstawiam emotki, i różne popierdułki i post nie podlega akceptacji, a czasem nie wiem z jakiego powodu post musi być zaakceptowany. Chyba musimy się do tego przyzwyczaić.
  9. Będzie dobrze Psy wyczuwają intencje więc jeśli między nimi zaiskrzyło, znaczy psiak wyczuł w panu dobre intencje. Nadajesz się, nadajesz Tu o dobro psiaków idzie, a nie o nasze odczucia. Też zawsze bardzo przeżywałam rozstanie z każdym tymczasem, bez względu na to, jak długo z nami mieszkał. Widocznie te typy tak mają
  10. Wpłaty dla Neri na konto Fundacji ZEA: 20 zł - Pani Irena z Katowic XII - 12.12. 80 zł - Karen116 XII - 17.12. 60 zł - Pani Iwona z Sosnowa XII - 29.12. 100 z - Pani Katarzyna B. I.2026 - 2.01.26 Bardzo serdecznie dziękuję
  11. Po aktualizacji postu rozliczeniowego, post znowu się zaróżowił więc będzie niewidoczny, dlatego podaję aktualny stan finansów Wolficzka - 1.159,17 zł, bez należności za hotel XII.2025. Mam nadzieję, że tym razem wątek rozliczeniowy Wolfika będzie niewidoczny krótko, tak było z wątkiem rozliczeniowym Rewuni.
  12. 5.01.2026 na prywatne konto Dudusia wpłynęła kwota 10,00 zł - deklaracja za styczeń 2026 od Radek Bardzo serdecznie dziękuję
  13. Wpłaty na konto Fundacji ZEA dla Wolfika: 70 zł - Keyuta XII - 8.12. 30 zł - Aldrumka XII - 8.12. 30 zł - siostra elficzkowa XII - 9.12. 40 zł - Patrycja96 - 10.12. 10 zł - nina65 XI - 11.12. 50 zł - Livka XII - 16.12. 80 zł - Karen116 XII - 17.12. 40 zł - Dulska XII - 22.12. 50 zł - markofix1 I.2026 - 2.01. 26 Bardzo serdecznie dziękujemy
  14. Na konto Rewuni wpłynęły poniższe kwoty: 20,00 od jaguska II - 7.01. 10,00 od Nesiowata II - 7.01. 40,00 od limonka80 I - 7.01. Bardzo serdecznie dziękuję
×
×
  • Create New...