-
Posts
80990 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
elik replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tiger']Ja czekam ....... i czekam..... Tyle dni..... NA ZDJĘCIA!!!! Ale już mi się cierpliwośc kończy !!!!!:evil_lol: Liczę do trzech .... Raz............. Dwa.................. cdn............[/quote] No już, już Cioteczki Kochane. Pół godziny temu wyszła pierwsza transza :evil_lol: Soreczki, że tak późno, wcześniej nie dało się. Wybaczcie :modla: -
Spokojny i cichy Oluś o 21 pojechał do nowego domku :)
elik replied to Folen's topic in Już w nowym domu
[quote name='Folen']Elik prześlij mi foty na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i link do jej tematu jeśli taki jest, jak nie to jakiś tekst, to założymy jej temat..[/quote] Folen, Gallegro - nieśmiało i cichutko przypominam się z prośbą o pomoc w sprawie Delfinki :modla: :modla: Poniżej link do jej wątku. Plisssssssssssssss :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10097[/URL] Przepraszam, że wcinam się w ten wątek, tak wspaniale Wam poszło z domkiem dla Olusia. Może i Delfince przyniesiecie farta - czytaj: dobry domek :) -
Delfinka odeszła za TM ... nie tak to miało być ...
elik replied to MałGośka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Delfinko, mała psinko skikaj do góry :multi: -
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
elik replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
[quote name='anielica']czekam na zdjęcia :)[/quote] Sie robi :lol: Teraz tuptamy ze zwierzyńcem na kłucie pupek przeciwko zarazom wszelakim. Po powrocie zajmnę się zdjęciami. :p -
Spokojny i cichy Oluś o 21 pojechał do nowego domku :)
elik replied to Folen's topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']Niestety, jest to link do bieżącej strony :razz:.[/quote] O jeny, faktycznie. :oops: Byłam pewna, że wklejam ten do strony Delfinki. Soreczki, już się poprawiam. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10097[/URL] -
[quote name='Czarodziejka']GoniuP - oficjalnie piszę - jest tymczas dla Rexa. U mnie. Kilka słów, a jak wiele treści :multi: Prawdziwa czarodziejka, a do tego :lilangel: :klacz: :klacz: :Cool!: :Cool!::Rose: :Rose:
-
Delfinka odeszła za TM ... nie tak to miało być ...
elik replied to MałGośka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Coś mi się zdaje Tosko, że będzie nas więcej niż my dwie :lol: Kochane Dogomaniaczki obiecały pomoc w sprawie domku dla Delfinki. A na razie chopkaj malutka do góry, prosto do dobrego domku :multi: -
Spokojny i cichy Oluś o 21 pojechał do nowego domku :)
elik replied to Folen's topic in Już w nowym domu
[quote name='Folen']Elik prześlij mi foty na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i link do jej tematu jeśli taki jest, jak nie to jakiś tekst, to założymy jej temat..[/quote] Wiedziałam, że można na Was liczyć Kochane Dogomaniaczki :loveu: :multi: :klacz: :klacz: :iloveyou: :Cool!: :Cool!: :Rose: :Rose: :Rose: Link do strony, na której są zdjęcia Delfinki znajduje się na dole mojego poprzedniego postu. Zdjęcia z okresu tuż po przybyciu do schronu są na str. 1 na górze, ale już na dole tej stronki jest jej zdjęcie z raną na grzbiecie :placz: Zdjęcia sa też na str. 2 i 3-ciej - ładny pysiu we wnętrzu budy. Na str. 6 już smutna Delfinka :-( Może banerek, który "poprzyklejamy" sobie do podpisów, co o tym sądzicie ?? Jestem pewna że przy Waszej pomocy Delfinka znajdzie domek przed zimą. :lol: -
Dziewczyny, nie kłóćcie się !!! Na pierwszy rzut oka widać, że pies ze względu na łapkę, wymaga NATYCHMIASTOWEJ pomocy weta, nie mówiąc już o uszach. Nie trzeba go widzieć, żeby to stwierdzić na podstawie zdjęcia. Że w schronie nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc, też wiadomo. Nie pozostaje nic innego jak wydarcie go z tej umieralni. Szkoda czasu i inwencji na sprzeczki. On czeka na jak najszybszą pomoc - bardzo musi cierpieć. Zimno i wilgoć też są jego wrogami w tej chorobie. W tym przypadku czas działa na niekorzyść.
-
Delfinka odeszła za TM ... nie tak to miało być ...
elik replied to MałGośka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biegnij maleńka Delfinko po swój domek.:Dog_run: -
Spokojny i cichy Oluś o 21 pojechał do nowego domku :)
elik replied to Folen's topic in Już w nowym domu
[quote name='gamoń']Przed chwilka odebrałam telefon w sprawie Olusia .Dzwoniła nastepna chetna. Dorcia pisz,pisz bo porwiemy Ci Ola:lol: :lol: :lol: :cool3: :cool3: :cool3: . Zaproponowalam aby śledzila ogloszenia pieknych psiaków z Wegrowa. Moze spodoba sie którys.[/quote] Kochany Gamoniu, od stycznia ubiegłego roku piękna Delfinka, białoczarna, mała psiczka czeka z utęsknieniem na kogoś kto ją pokocha i zabierze do domku. Na początku pobytu w schronie wesolutka trzpiotka, a z upływem czasu, po poryzieniu, coraz bardziej smutna i zrezygnowana. Aż dziw, że dotąd nikt jej nie wstawił na inne fora, czy na allegro. Ja nie potrafię. Nie umię także wkleić tu jej zdjęcia, a warto ją zobaczyć. Mało kto do niej wogóle zagląda. :-( Bardzo Was proszę, pomóżcie biedzie znaleźć kochającego właściciela, plissssssss. Sami wiecie, że bez pomocy pozostanie w tym schronie do końca swoich dni, czyli do zagryzienia, zejścia z wygłodzenia, wyziębienia lub z powodu jakiegoś choróbska. :placz: :placz: :placz: To naprawdę malutka psinka. Musimy jej znaleźć odpowiedni dom. Poniżej wkleiłam adres strony, na której Delfinka tęsknie czeka. Zobaczcie sami - rzadko kto tam do niej zagląda, jak więc ma znaleźć domek ??? Pomóżcie plisssssss. Ja ze swej strony obiecuję wsparcie finansowe. Wprawdzie nic wielkiego, ale... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31971&page=13"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31971&page=13[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] -
[quote name='przyjaciel_koni']Prosimy o wpłaty - każda kwota pomoże Sabci!!!!quote] Nie jestem w dobrej kondycji finansowej, sama niedawno otrzymałam od Was pomoc - wpłatę na sterylkę Bellusi, wyratowanej z lubelskiego schronu - ale dołożę cegiełkę na sterylkę Sabci. Przed chwilą zrobiłam przelew - 60 zetów na konto 31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 z dopiskiem SABCIA Z BUDOWY WARSZAWA-REMBERTÓW - NA STERYLIZACJĘ Pewnie z powodu soboty wpłynie na konto Sabci dopiero w poniedziałek.
-
Delfinka odeszła za TM ... nie tak to miało być ...
elik replied to MałGośka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochana psiczka. Ma tak ujmujący pyszczek. Myślę, że przydałoby się jej wystawienie na alegro, a może nawet jakiś plakacik. A na pewno więcej zainteresowania i więcej "szumu" wokół tej uroczej panienki. Gorąco życzę znalezienia dobrego, kochającego domku. Obiecuję tu zaglądać. :lol: Tosko, może razem będzie szybciej ;) -
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
elik replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tiger']Hallo!!!! A Bellusia to już zapomniała o swoich starych ciotkach ,tak ???!!!:mad:[/quote] Alesz, skądszesz, jakszesz bym mogła ???? :roll: Tylko cały czas jestem mocno zajęta :razz: Muszę przecież jakoś ustawić się w domku. Pańcia, Pańciu, ten kundel bury Bingo, ileż to problemów !!! Ale Kochane (a nie stare !!!) Cioteczki :loveu: powiem Wam - jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej :multi: Wkrótce prześlę Cioci anielicy zdjęcia z prośbą o wstawienie na dogo -
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
elik replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tiger']Miejmy nadzieję, że nasza księzniczka po zdjęciu szwów rozrusza się zupełnie i przestanie się nad sobą użalać ......bo jej zdecydowanie potrzeba jest ruchu...... Jask to wszystkim starszym kościom .....:evil_lol:[/quote] No i moje podejrzenia potwierdziły się :angryy::crazyeye: Bellucha wygryzła sobie jeden szew :mad: i prawdopodobnie część nylonowej nici pozostała w jej brzuszku :-( Być może zrobi się ropień i nić "wyjdzie" razem z ropą, a być może ona go sobie już wyjęła. Czas pokaże. Co do potrzeb starych kostek :lol: to Bellusia po wyjęciu szwów, a raczej myślę, że po zdjęciu kaftanika, radykalnie zmieniła upodobania co do miejsca leżenia. Teraz łazi za mną, rozkłada się obok, gdy tylko się zatrzymam i podtyka to brzucho, to pyszczek do myziania :lol: -
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
elik replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tiger']Czy nasza księzniczka już rozruszała sie trochę ???[/quote] Bellusia nadal rzadko kiedy wstaje z fotela :cool3: Jej wysiłki skierowane są głównie na wydostanie się z kaftanika i wylizywanie brzuszka :mad: W piątek wieczór zakleiłam jej szwy poloplastrem i myślałam, że problem brzuszka mam z głowy. Co za naiwność. Wczoraj rano Bellusia przyszła do mnie całkiem goła :lol: bez kubraczka i bez plastra, za to z czerwonym od wylizywania brzuszkiem. Co z tego, że pilnujemy ją cały dzień, jak ona w nocy robi co chce :shake: Tak na mój gust, to "wylizała" sobie jeden szew, ale na szczęście cięcie już się zrosło. Jutro idziemy na wyciąganie szwów, ufffff :lol: -
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
elik replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
[quote name='anielica']Hurra, Belusia Krakowianką :multi: :multi: :multi:[/quote] A tak :lol: ale obiecujemy zdjęcia od czasu do czasu, o ile oczywiście chcecie je oglądać :razz: My także sie cieszymy :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: -
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
elik replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
[COLOR=black][quote name='Tiger']No to teraz my już umywamy rączki ....... [/quote][/COLOR] [COLOR=black]No, no, no, żadne umywanie rączek !!! A serwis pogwarancyjny to co ???? :mad: :mad: :mad: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR] [COLOR=black]Mam nadzieję, że zawsze będziemy w kontakcie :lol: [/COLOR] [quote name='Tiger'][COLOR=black]Dziękujemy Ci Elu[/COLOR][COLOR=black] jeszcze raz za uratowanie zycia Wirce - Bellusi, za podarowanie jej domu , ciepła , miłości , opieki no i wspaniałego towarzysza - Bingusia !!!!! [/COLOR][/quote] [COLOR=black]No nie wiem, nie wiem kto, komu, co podarował ;) [/COLOR] [COLOR=black]My z Binguśkiem dziękujemy Wam za kochaną dziewuszkę :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: [/COLOR] Wszyscy żałujcie, że nie zaprosiliście Jej do swojego domku :eviltong: :eviltong: :eviltong: [COLOR=black]Jak posiądę odpowiednie środki, wykupię wszystkie zwierzaki ze wszystkich schronów [COLOR=black][FONT=Times New Roman]:p :p :p[/FONT][/COLOR][/COLOR] -
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
elik replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
[quote name='outsi']Wróciłam właśnie po weekendowych wojażach i obiecuję, że jutro wyślę :loveu: .[/quote] [CENTER]Outsi stanęła na wysokości zadania, wysłała umowę adopcyjną priorytetem [/CENTER] [CENTER]i [/CENTER] [SIZE=3][COLOR=blue][B]JUŻ BELLUŚKA JEST KRAKUSKA, CZYLI NASZA DZIEWUSZKA[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Dzięki.[/COLOR] [COLOR=black]Życzę Wam, Wspaniałe Dogomaniaczki, aby wszystkie Wasze akcje miały conajmniej równie pozytywne zakończenie.[/COLOR] -
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
elik replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Nawet jak sobie wyliże to nie bój się, już nie rozliże szwów, w tej chwili one już są pewnie w większej części wchłonięte.quote] Niestety nie są to szwy wchłaniające się :shake: W poniedziałek mamy się zgłosić do ich wyciągnięcia. Teraz sterczą jej plastikowe nici, które ona usiłuje sobie wyciągnąć [quote name='Neris']W ostateczności, jak będzie skubać, możesz zakleić szew plastrem z opatrunkiem. Ja tak zrobiłam z Mają. A na to oczywiście ubranko. Wtedy zdążysz zareagować jakby się dobierała.[/quote] Tak też zrobiłam :evil_lol: :evil_lol: Wczoraj wpadłam na pomysł ściągnięcia nogawek gumką, ale ponieważ jej nie miałam, tymczasowo zakleiłam szew plastrem. A że w przypadku Bellusi, "tymczas" nie jest tymczasowy :lol: pozostaniemy przy plastrze. Jest pewniejszy. Gumka mogłaby utrudniać prawidłowe ukrwienie, a spryciucha Bellucha i tak mogłaby się dostać do brzuszka. -
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
elik replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tiger']Elik......musisz zrobić coś ....żeby nie mogła się dostać do szwów..... moja Łacia ściągała sobie ubranko od strony pupy......i musiałam zastosować różne sploty żeby jej to uniemożliwić..... Życzę powodzenia....[/quote] Rzecz w tym, że Bellusia dostaje się do brzusia poprzez rozciągnięty otwór na nogę. Uprałam kubraczek w nadzieji, że się skurczy i Bellusia nie będzie mogła wsadzić tam pysia. Niestety już jest tak samo rozciągnięty :cool3: Nie mam pomsłu jak temu zaradzić :shake: Ooooooo, dopiero teraz zauważyłam nowy tytuł wątku ;-) super