Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80990
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='malagos']Ten ze zdjecia kudłatek to chłopiec, był u hycla, który [SIZE=3]odwozi psy do Krzyczek[/SIZE]...[/quote] Odwozi psy do Krzyczek ??? Przecież podobno przyjęcia psów do Krzyczek są wstrzymane. Czy ktoś wie jak to jest ? Przecież Krzyczki to mordownia psów :pissed: [COLOR=blue][B][SIZE=3][COLOR=blue]A porzede wszystkim czy ktoś wreszcie powie coś konkretnego w sprawie tej tytułowej sunieczki ?[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]Czy nie zdajecie sobie sprawy z tego, że stałyście się niewiarygodne i zainteresowanie dogomaniaków następnym psiakiem już się Wam tak łatwo nie uda ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Czyżby nie zależało Wam na losie innych psiaków ? To dla tych następnych powinnyście wyjaśnić sprawę tej suńki.[/COLOR][/B]
  2. [quote name='kobix']...[SIZE=5][COLOR=blue]czekamy na dalsze deklaracje pomocy dla "targowiczan":loveu:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=blue]-każda nawet niewielka kwota bedzie bardzo pomocna:lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] Podnoszę i przyłączam się do apelu. :Help_2::Help_2::Help_2: :modla::modla: :modla: :help1::help1::help1:
  3. [quote name='emilia2280']Cyrk normalnie, tu jest ich wátek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106176[/URL] Wlasnie walczé o nie.[/quote] Sorry za ofa. Uważam, że robisz słusznie. A gdzież ten TOZ był do tej pory ??? Czy ta suczka musiała zginąć ???? :-( To także za ich przyzwoleniem, z powodu ich opieszałości, zginęła. Okropność. Oby winnym nie udało sie uniknąć odpowiedzialności.
  4. Ona jest przepiękna. Będą się o nią domki biły. [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1570/jam477kl9.jpg[/IMG]
  5. [quote name='emilia2280']...wlasnie wziélam 6 ogromnych szczeniát (sytuacja byla wóz albo przewóz) na swoje konto zupelnie)[/quote] To niezłą gromadkę zgarnęłaś :lol: Mają wątek ?
  6. 100 zł/m-c potem 50zł mtf zalesie 100 zł/m-c kobix 70 zł/m-c emilia 228 [COLOR=Black]50 zł/m-c elik tyle na pewno, a jeśli będzie można, więcej[/COLOR] ------------------------ 320 zł/m-c przez 3 m-ce, potem 270 zł/m-c [B][COLOR=Blue] kastracja:[/COLOR][/B] 100,00 zł elik 100,00 zł emilia 2280 po 28.03. Czekamy na więcej :lol:
  7. [quote name='madzia828']no to szerokiej drogi;) czekamy na dalsze wieści:razz:[/quote] Na dalsze i tylko dobre wieści :multi::multi:
  8. Śląsk - DT dla pięknej kici od zaraz potrzebny !!
  9. [quote name='fizia']Dla malucha tylko ciepły, przytulny Domek!!;)[/quote] Pewnie, że tak. W budzie to niech sobie sami siedzą :mad::mad::mad::mad:
  10. Magdusiu, czemu tak długo zwlekałaś z ogłoszeniem takiej radosnej nowiny. Widać, że psinka jest bardzo szczęśliwa, a i Państwo także chociaż ich nie widać. Ale nie może być inaczej, jeśli psiaczek taki szczęśliwy. Magdusiu na przyszłość nie bądź taką egoistką, podziel się tym szczęściem z innymi. :lol: Psinka jest śliczna i wspaniale radosna. Zawdzięcza to Tobie Madziu :loveu:
  11. [quote name='lovefigaro']No właśnie Fiziu... Ta babka, u której byłam nie sprawdzała mikroskopem... ...Lusia została tam w celu pobrania jakichś prób do mikrobiologii i badania laryngologicznego...[/quote] Byłoby to zrozumiała, gdyby chodziło o rozpoznanie choroby, której nie można stwierdzić przeprowadzając proste badanie laboratoryjne. Ale przecież świerzbowiec do takich nie należy. Bardzo źle to świadczy o tamtejszych wetach. A swoją drogą po co oni ją zostawiają w szpitalu. Przecież i tak nic z tego nie wynika, a próby można pobrać na poczekaniu, nie koniecznie zostawiając psa w szpitalu.
  12. I dalej nic ?? Czy ktoś coś wie o psince ??
  13. 100 zł/m-c potem 50zł mtf zalesie 100 zł/m-c kobix 70 zł/m-c emilia 228 ------------------------ 270 zł/m-c [COLOR=Blue]50 zł/m-c ja tyle na pewno, a jeśli będzie można, więcej[/COLOR] ------------- 320 zł/m-c przez 3 m-ce, potem 270 zł/m-c - na razie, kto dołoży ?? :lol: Trzeba też będzie wykastrować naszych chłopców i to jak najszybciej. Wiosna tuż, tuż. Jeśli będzie organizowany zabieg zobowiązuję się dać na początek 100 zł.
  14. [quote name='Patia']CUDNE KLUCHY :loveu: Może je już zacząć ogłaszać ?[/quote] Jasna sprawaaaa Nie ma na co czekać. Kluchy zara na panienki pójdą i tyle ich będziemy widzieć :lol:
  15. [quote name='fizia']Młoda, śliczna, grzeczna, całuśna - idealna!![/quote] Trzy, nie pięć razy TAK :loveu:
  16. Ja też i wcale tego nie żałuję, ani nie zazdroszczę psów "przy nodze". A szczęściem Dzielnej bardzo się raduję. Gratuluję Holly serca i odwagi :)
  17. Wiesz co Lidan, wychodzi na to, że chciałaś sobie pogadać i tyle. [quote name='Lidan']...Nie mam doświadczenia w organizowaniu transportu zwierząt na wielką skalę, ani na wielkie odległości...[/quote] No więc na jakiej podstawie zabierasz głos w tej kwestii ? [quote name='Lidan']...muszę przyznać, że wątki na dogomani mają tendencję do nadmiernego rozrastania się oraz zbaczania z bezpośredniego tematu co utrudnia powtórne znalezienie interesującej kwestii i wrócenie do niej...[/quote] Do czego jak widać wydatnie się przyczyniasz. [quote name='Lidan']...Nie chcę krytykować lub umniejszać niczyich zasług, ani mi to w głowie...[/quote] A jednak to robisz, bo czymże jest ten przydługawy elaborat ? [quote name='Lidan']...w przypadku przetransportowania Lusi było w ogóle dużo, hm... nazwijmy to niejasnościi...[/quote] No wielkie dzięki, pewnie same byśmy tego nie zauważyły. [quote name='Lidan']...pamiętam były kłopoty z kontaktowaniem się osób zaangażowanych w tą sprawę, problemy z ustaleniem adresu pobytu Lusi, kilkakrotnie padały pytania gdzie jest ta miejscowość, z której psa trzeba zabrać..[/quote] No cóż, my także pamiętamy, niektórzy nawet wiedzą jakie były tego powody. Niekiedy nie wszystko mówi się na forum, choć ci co muszą, wiedza co trzeba. [quote name='Lidan']...Trzymam kciuki za szybkie doprowadzenie psinki do jak najlepszego stanu i za znalezienie jej stałego domku. Postaram się też dorzucić jakiś grosik ze swej „zapomogi” na leczenie tej ślicznotki.[/quote] A my trzymamy Cię za słowo. [SIZE=3]Słowo, niby nic, a może tak wiele zrobić. Dlatego nie należy się nim bawić.[/SIZE]
  18. Co u Logana ? To ja pytałam na gg o adoptowaną psinkę (Idefix), na której wątku taka cisza.
  19. Czytałam w którymś z postów ile Lovefigaro zapłaciła za transport, a teraz kukam i kukam i nie mogę tego wykukać :crazyeye: Acha i jeszcze cuś. Pamietam o tym, gdy jestem z dala od netu, a jak siądę, to mi się ciągle zapomina. No a teraz mi przyszło do łeba, że [SIZE=3][COLOR=Blue]gdyby TZ Kasi nie poparł Jej pomysła, a Jej Kierowca nie zgodził się pojechać po Lusię, [/COLOR] [SIZE=2]to teraz nadal dreptalibyśmy w miejscu szukając transportu. [SIZE=5][COLOR=Blue]Tak więc wielkie dzięki dla TZ-ta Kasi i Jej Pana Kierowcy :Rose::Rose::Rose: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=5][COLOR=Blue]:sweetCyb:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=5][COLOR=Blue]:sweetCyb::sweetCyb: :buzi::buzi:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=5][COLOR=Blue]:buzi:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
  20. [quote name='lovefigaro']Dostałam następujące wpłaty: ... i dwie wpłaty nie podpisane: pani Ewa 30zł pani Elżbieta 50zł domyślam się, ze to elik i erka;)...[/quote] Elżbieta M-W Kraków, tak to elik :roll:
  21. [quote name='iwop']...[FONT=Verdana][B][I]Oczy psa [/I][/B][/FONT] [B][FONT=Verdana][I]Płaczą, bo nie mają kogo kochać [/I][/FONT][/B] [I][B][FONT=Verdana]Są niczym studnia miłości, bez dna...[/FONT][/B][/I][/quote] Piękny i wzruszający tekst :-( Czy mogłabym go wykorzystać przy robieniu allegro psiakom ?
  22. Lovefigaro, co u naszej panienki ??
  23. [quote name='lovefigaro']... To jest córka Lusi, jest dość agresywna, może dziabnąć.. Szczeniaki po Lusi są agresywne i szczekliwe.." Stąd wywnioskowałam, że Lusia juz była mamą.. Tylko ta jej niby córka byla już dorosła.. A w jednym z pierwszych postów tego wątku wyczytałam, że Lusia przebywała u tej pani tylko kilka miesięcy..:roll:[/quote] No to dobrze odczytałam Twoje poprzednie słowa. Nie wiem czemu miałam odczucie, że Lusia przybłąkała się do tej pani nie tak dawno, ale skoro potomstwo Lusi, to już dorosła psiaki, to jednak nie było to tak znowu niedawno :cool1: Ale w końcu nie ma to znaczenia. Ona na pewno nie powinna tam być. Myślę, że i pozostałe psy także potrzebują opieki weterynaryjnej. Pewnie gdybyś była tam w ciągu dnia, więcej mogłabyś zauważyć.
  24. [quote name='xxxx52']elik-:thumbs::thumbs::thumbs:[/quote] Dzięki, pomogło :evil_lol: Kotka już prawdopodobnie po sterylce. Ale teraz nie jestem już taka pewna, czy tego chciałam. Dokarmiałam tę kotkę przez zimę, przyzwyczaiłam się do niej, ona do mnie, a ja ją teraz tak podstępnie, na rybkę i ..... :placz: Smutno mi jak pomyślę, że już mnie nie będzie witała na działce :-(
×
×
  • Create New...