-
Posts
80999 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Lusia, słodzinko, do domku !! -
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[COLOR=black][COLOR=black][quote name='kobix']to ile godzin dziennie ja tu bedę nic nie ma do realnej sytuacji pomocy psom.piszę wtedy gdy mam coś konkretnego do przekazania...[/quote][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black][COLOR=black]Kobix, nie ma się co unosić. Jak widzisz, trzeba zaglądnąć do wątku nie tylko wtedy, gdy ma się coś do przekazania. Może ktoś Tobie chce coś przekazać. Przecież czekasz na pomoc, prawda ? Jak pisałaś, sama nie dasz rady.[/COLOR] [COLOR=black][quote name='kobix']…nie musze sie tłumaczyć...[/quote][/COLOR] [FONT=Verdana]Nie musisz i nie o to chodzi. Chodzi o to, żeby wyciągnąć z tego wniosek na przyszłość.[/FONT] [COLOR=black][quote name='kobix']…od siedzenia na necie żadnym psom się jeszcze nie pomogło. [/COLOR][COLOR=black]akurat za to ,że ludzie byli niesłowni i nieuczciwi-nie ponoszę żadnej odpowiedzialności.[/COLOR][/quote] [FONT=Verdana]Nikt nie ma do Ciebie pretensji o to, że ktoś tam był niesłowny. Jeśli chodzi o mnie, to ja wogóle nie mam do Ciebie żadnych pretensji, bo i o cóż miałabym mieć, ale psiaki... ?[/FONT] [FONT=Verdana]Zmarnowana została okazja zabezpieczenia jednego choćby psiaka.[/FONT] [FONT=Verdana]Nie liczyłabym na to, że uda się przewieźć wszystkie trzy psiaki jednocześnie. Zbyt wiele okoliczności musiałoby się zdarzyć w jednym czasie.[/FONT] [FONT=Verdana]Według mnie należy korzystać z każdej nadarzającej się okazji, a to wymaga niestety śledzenia tego co się dzieje na dogo.[/FONT] [FONT=Verdana]Kobix, założyłaś tym psiakom wątek i stworzyłaś traka dramaturgię, więc teraz nie dziw się, że ktoś żywo reaguje na niewykorzystaną okazję.[/FONT] [FONT=Verdana]Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Nie zamierzałam prawić Ci kazań, ale byłam wściekła, że okazja przeleciała psu koło nosa.[/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=navy][B]Proponuję skończyć na tym i skupić się na sprawie pomocy psom. [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=navy][B]Jeśli Porter porusza się samochodem po tamtym terenie, to może dałoby się to wykorzystać ?[/B][/COLOR][/FONT] [/COLOR] -
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
elik replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']Elik czytaj uwaznie- Psy jadą we wtorek po świętach...[/quote] Czytam uważnie i właśnie nie widzę ostatecznego terminu sterylki, a bez tego trudno jest ocenić czy ten termin wyjazdu jest odpowiedni. Myślę, że i Płotka też trzeba byłoby ciachnąć. Nie sądzę, żeby w tamtym terenie nie było suczynek, a mam nadzieję, że nie jest Wam obojętny los tamtejszych psiaków ? Płotek może wydatnie przyczynić się do wzrostu populacji bezpańskich psiaków w tamtym terenie. -
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='kobix']tym razem nawaliłam ja...[/quote] Nie da sie tego ukryć :mad::mad::mad: Kobix, założyłaś tym psiakom wątek, a ostatnio byłaś tu 4 dni temu. W ten sposób nie uda sie pomóc tym bidom. -
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
elik replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkich zainteresowanych losem tych psiaków :p Kochani czytam i oczom nie wierzę. Chcecie wieźć suńkę na rugi dzień po sterylce kilkaset kilometrów i zostawić ją gdzieś na wsi nie wiadomo jak daleko od najbliższego weta :crazyeye: Przecież to jazda po naszych wyboistych drogach. Ona może dostać krwotoku, mogą się jej szwy pozrywać itp A kontrola po zabiegu ? A co będzie jak powygryza sobie szwy, zanieczyści ranę ? Jeśli chodziłoby o mojego psa, nie ryzykowałabym przewozu wcześniej niż dopiero tydzień po zabiegu. Myślę, że nie wolno tak ryzykować życia psiny. [COLOR=navy][B]Co do kosztów transportu, dołożę 50 zł.[/B][/COLOR] Proszę tylko o wiadomość na PW, gdy transport dojdzie do skutku - mogę przeoczyć info. na wątku. Psiaki są super. Wspaniale, że pojawiła się perspektywa, że mogą być nadal razem poza schroniskiem. -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
elik replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Do góry sierotko, nie smuć się i dla ciebie zaświeci słonko -
[quote name='Jagienka']Może ładne zdjęcie wysłać chociaż do kundla, tak na pierwszy ogień?[/quote] To byłaby duża szansa dla Rendi :multi: A może to zdjęcie [IMG]http://czarny.lbh.pl/psy/P1000755.jpg[/IMG] albo to [IMG]http://czarny.lbh.pl/psy/P1000756.jpg[/IMG] albo [IMG]http://czarny.lbh.pl/psy/P1000752.jpg[/IMG] albo jeszcze inne - mam ich 12. [COLOR=Navy][B][SIZE=3] Może udałoby się ją pokazać w kundlu ? [/SIZE][/B][/COLOR]Ona już tak długo żyje w nienormalnych warunkach. Nie wspominając o tym, jak trudna jest ta sytuacja dla państwa Rendi. Znamy ją więc nie będę się powtarzać. Ona jest taka ładna, wysterylizowana, kochająca człowieka, nie wymagająca socjalizacji, że powinna szybko znaleźć nowy domek. Mogłabym ją dostarczyć do kundla.
-
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Acha Potter, czy to byłoby odpłatnie (jeśli tak, to ile ?), czy gratis (:Rose:) ? -
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='Potter']Jeśli są problemy z transportem, to dzisiaj wieczorem będę w Kielcach i mogę przewieźć jednego psa.[/quote] Potter, dziękujemy :multi: Kobix, co o tym sądzisz ? Dobre i to, choćby jeden psiak już był bezpieczny, a cała sfora suczek, bezpieczna od niego :evil_lol: -
14-letni SZNAUCER ŚREDNI już za TM :(
elik replied to maciaszek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Serce mi krwawi,jak czytam o takich staruszkach :placz: Gdybym tylko miała warunki.... -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Co za radość, tyle cioteczek u Lusinki :multi: To musi sie skończyć super domkiem dla małej :p -
[quote name='kalcia']...Elik, dla mnie to dziwna pozycja, Funia (sznaucerek miniaturka moich rodzicow) zwykle spi na "zabe" (rozkraczonymi tylnymi lapkami) lub na boku wiec dla mnie to bylo dosc komiczne :D Ale co na niego nie spojrze, to sie usmiecham, strasznie slodki maluch :)[/quote] Ja mam sznaucerka średniaka, który z kolei śpi często na grzbiecie z rozłożonymi szeroko łapkami. To dopiero śmieszny wygląd :lol:
-
Boksiowaty,przerazony Rodzynek-juz w domu! ...teraz Draz:)
elik replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niki-lidka']Natalia przeslij mi na maila ja wrzuce je tutaj:) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Super, że tak szybko udało się wyciągnąć Rodzynka ze schronu :p Wartałoby Nitko-lidko zdjąć Rodzynka z podpisu. Może zmieściłaby się tam inna Wasza bieda -
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Psiaki, meldować się w budce i czekać. Transport szybciutko po psiaki :mad: -
[quote name='kalcia']Jedno zdjecie spiacego Nobu, zeby udowodnic, ze lubi spac w dziwnych pozycjach...[/quote] To, to jest normalna psia pozycja wyjściowa do spania :evil_lol: Dziwne to Wy dopiero zobaczycie jak psiuniek się rozwinie. Teraz padł ze zmęczenia i nie miał czasu na pozycje :lol: Gratuluję decyzji o przyjęciu szczeniorka. Wzbogaciliście się o wiernego, bezinteresownego, szczerego, bezgranicznie i dozgonnie oddanego przyjaciela. [SIZE=3][COLOR=Navy][B]Szczeniaczek jest przeuroczy.[/B] :loveu:[/COLOR][/SIZE]
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
elik replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ja też wydrukuję i porozwieszam w Krakowie. Bidulki :-( -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
elik replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Podrzucanie ich tutaj to zbyt mało. Może przydatne byłyby ogłoszenia do pobrania i rozklejania przez dogomaniaków w całej Polsce, ogłoszenie w gazecie. Tutaj większość domków jest zapsiona do granic możliwości. Łatwiej jest zebrać kasę, niż znaleźć DT, czy DS. Może ktoś zrobiłby plakat. Wtedy chętni mogliby go wydrukować i rozklejać w swoim mieście. Biedne te psinki :-( -
[quote name='GrubbaRybba']Powodzenia Kalciu! :loveu:[/quote] I Kruczusiu :multi:
-
[quote name='Nadzieja Koziak']Hej,to ja ,ewentualny DT...:loveu:Pewnie,że poczekam!!!Ale coś mi w duszy pika,że KAPSELEK znajdzie DOM NA STAŁE!!!:loveu:[/quote] A w razie czego, Kapselek ma w odwodzie super DT u Nadziei Kozak. Tak, czy siak do Kapselka uśmiechnęło się szczęście :lol:
-
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='kobix']najważniejsze by wreszcie trafiły do azylu-budy są przecież do zrobienia.jak bedą na miejscu,będzie wiadomo na czym stoimy,psy bedą bezpieczne i wreszcie bedzie można coś o nich napisać... ...akcja tak wolno się toczy:evil_lol:,jak trafią do azylu,bedzie lepie...[/quote] Też tak uważam. A z jakiego powodu odwleka się przewiezienie psiaków do azylu ?? Czy chodzi o zebranie ich wszystkich razem, czy o zorganizowanie transportu ? -
niedowidzący Cezarek - uratowany! już w nowym domu!!!
elik replied to Dea's topic in Już w nowym domu
Hop do góry, niech cię zobaczą, jaki jesteś śliczny :lol: