Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80999
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. To trzeba będzie prowadzić dwa osobne rozliczenia. I - dla kotków z działki, II - dla pozostałych.
  2. Mowa o założeniu wątku rozliczeniowego była przy omawianiu pomocy kotkom z działki - na nie zbierane były deklaracje. Czy coś się zmieniło?
  3. Bardzo dziękuję Elu za wyjaśnienie. Też bardzo się cieszę, że Guciu nie ma tej wersji złośliwej Dziękuję też za większe litery, nie musiałam czytać przez lupę. Mam nadzieję, że od przyszłego miesiąca skończą się moje problemy z czytaniem i pisaniem. Oby
  4. Sorki Ewuniu za dociekliwość, ale nie rozumiem, być może to zawiłości języka medycznego, ale nie gruczolak, tylko gruczolaki do obserwacji? Jaka to różnica?
  5. Taki sposób w znacznym stopniu obciąży Murka niepotrzebnymi obowiązkami. Będzie musiała wyszukiwać wpłaty deklarujących pomoc (pewnie spośród wielu innych wpłat) i pisać na wątku kto ile wpłacił, żeby Nesiowata mogła napisać rozliczenie. Nie mówiąc o zwiększonej ilości wpłat na konto Murka. Łatwiej będzie Nesiowata wyłapać w swoim koncie wpłaty deklaracji dla kotów i raz na tydzień, czy dwa zrobić wspólny przelew do Murka. Myślę, że tu decydujący głos powinna mieć Murka.
  6. Uważam, że nie wolno rezygnować z propozycji pomocy, bo to pomoc nie nam, ale kotom, które w razie braku pomocy będą cierpieć. Gdybym to ja była w takiej sytuacji, przyjęłabym pomoc.
  7. Zapowiada się, że będą miały wspaniałe życie
  8. Tak jak już napisałam na wątku Neruni, rozumiem trudną sytuację. Życzę, pozytywnego i szybkiego rozwiązania problemów. Równocześnie bardzo dziękuję za dotychczasowe użyczanie konta.
  9. Oczywiście rozumiem trudną sytuację. Życzę, pozytywnego i szybkiego rozwiązania problemów. Równocześnie bardzo dziękuję za dotychczasowe użyczanie konta.
  10. Wpłaty dla Neri na konto Fundacji ZEA: 70 zł - Nesiowata II - 10.02. 20 zł - Pani Irena z Katowic II - 11.02. 80 zł - Karen116 II - 17.02. Bardzo serdecznie dziękuję
  11. Wpłaty na konto ZEA dla Wolfika: 30 zł - siostra elficzkowa II - 9.02. 10 zł - nina65 I - 10.02. 60 zł - Gabi79 I-VI - 16.02. 50 zł - Livka II - 16.02. 80 zł - Karen116 II - 17.02. Bardzo serdecznie dziękujemy
×
×
  • Create New...