-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Bielsk Podlaski - kolejne szczeniaki, prosimy o pomoc w znalezieniu domów.
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Wiem, odpisałam już, ale tak głupio odpisałam, bo prawdę mowiąc zgłupiałam. Ale pomyslałam, ze na pewno potrzebna, to taka ampułka jesli jest na 12 kg, to jak szczeniak taki malenki i wazy np kilogram, to resztę trzeba wykorzystac przeciez od razu, tak? A czy mozna ją podac w takim razie tym szczeniakom od amstaffki? Jak to sie robi? Bo ja mysle, ze jak sie otworzy ampułke, to trzeba ja zużyc od razu, tak? Czy ją sie podaje tylko zwierzakowi choremu, slabemu, wycienczonemu? czy rowniez mozna podac takiemu chudemu, niedozywionemu? bo jesli tak, to moznaby podac tym z Popław to co zostanie. Elu, dziękuję Ci pięknie. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] nr tel: 721544369[/QUOTE] Irenko, ogłoszenia wyjdą jutro. Czy Ty wymagasz zobowiązania się do sterylizacji/kastracji ? Jeśli tak, to trzeba byłoby dopisać to w ogłoszeniach. Czy odpowiada Ci taka treść ogłoszeń ? [B]Szczenięta poszukują nowych kochających domów. Maleństwa urodziły się w spartańskich warunkach, w polu gdzie ich bezdomna matka znalazła schronienie [/B] [B]Mieszkały pod paletami na gołej ziemi i bardzo się bały. [/B] [B]Na szczęście udało się je złapać i ocalić.Obecnie przebywają w domu tymczasowym. [/B] [B]Pieski będą raczej małego wzrostu, są bardzo ładne, mają dobre charaktery. [/B] [B]Zostały odrobaczone i zaszczepione. [/B] [B]Ich wiek to ok. 2,5m-ca. [/B] [B]Prosimy o kontakt pod nr 510242707 [/B] [B]lub 721544369 [/B] [B]Odleglosc nie stanowi problemu w adopcji pieska.[/B] [B]Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna[/B] [B]Pamiętaj! [/B] [B]Zwierzę nie jest rzeczą. [/B] [B]Zwierzę nie nadaje się na prezent jeśli osoba obdarowywana o tym nie wie i nie mogła sama zdecydować. [/B] [B]Zwierzę to obowiązek często na długie lata. [/B] [B]Zwierzę czuje, kocha, cierpi tak jak my. [/B] [B]Ratując jednego psa nie zmienimy świata, ale możemy zmienić świat tego jednego!!![/B] [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] nr tel: 721544369 Szukam odpowiedniego pociągu Kraków-Bielsko Biała -
Bielsk Podlaski - kolejne szczeniaki, prosimy o pomoc w znalezieniu domów.
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='CatAngel']Zaznaczę :) i dziękuję Elu za link :)[/QUOTE] Super psiaki, trzeba koniecznie je ogłosić. Zaraz podeślę Ci kolejna paczkę - następnych 6 psiaczków :) Bierz sie prędko do roboty :evil_lol: -
[quote name='buniaaga']...A ta surowica to taka rzecz że trzeba transport? nie można wysłać pocztą np?[/QUOTE] Pocztą nie można - cały czas musi być w niskiej temperaturze. Dzisiaj wysyłałam 2 ampułki do W-wy pocztą kurierską - obłożone lodem w pudełeczku plastikowym opakowanym gazetami w kopercie kropelkowej. [quote name='doris66']A może wysłać kurierem. Będzie najszybciej...[/QUOTE] Tylko kurierem, dlatego chcę wiedzieć, czy Pipi potrzebuje :)
-
Bielsk Podlaski - kolejne szczeniaki, prosimy o pomoc w znalezieniu domów.
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Pipi kochana na Twoim wątku napisałam, że jest dla Ciebie surowica tzn. dla psiaków :) Jeśli potrzebujesz, to Emilka2280 ma dla Ciebie 1 ampułkę - na 12 kg. Daj mi znać (najlepiej sms) to zorganizuje transport. Nie wiedziałam, że masz teraz takie wielkie stado ślicznych psiaków. Zamówię dla nich ogłoszenia, ale podaj nr tel. i e-mail do kontaktów. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
elik replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Witaj :)Piszę na prośbę Emilka2280, która jest w drodze i do wieczora nie będzie miała dostępu do kompa. Emilka odstąpiła dla potrzebujących maluchów 2 ampułki surowicy - koszt 12 euro za sztukę. Emilka chce przeznaczyć te pieniądze dla psiaków w potrzebie - Twoich psiaków. Prosiła, żebym w Jej imieniu zapytała Cię, czy zechcesz przyjąć tą kasę i jeśli tak, to prosi o podanie Jej nr konta, na które dziewczyna mogłaby wpłacić pieniądze za otrzymaną surowicę.Pozdrawiam serdecznie Ela O rety jak to się stało ? Pisałam PW do majga, a wpisało się na wątek, z którego weszłam na Jej profil, żeby wysłać wiadomość. Do tego edycja otwarła się html-em. Kolejny numerek dogo. -
Sznupka bez budy, bez miski miała tylko łańcuch, ma DS !!!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='margo001'][B]To samo chciałam dziś zapytać[/B] ;) U mnie też urwanie głowy...walczymy dalej....:shake:[/QUOTE] Ja też, ja też :) I zdjątka jakoweś bardzo by się przydały :p -
***RATUNKU ok.8- tyg. SZCZENIAKI- BUFO ma już dom :), BENIO NADAL CZEKA***
elik replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']ale fajnie :)[/QUOTE] Nooo :) Słodziak z tego Bufo okrutny. -
***RATUNKU ok.8- tyg. SZCZENIAKI- BUFO ma już dom :), BENIO NADAL CZEKA***
elik replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Celebrinfea']Nie ma problemu tylko podeślij mi zdjęcie, cobym wiedziała którego wypatrywać ;)[/QUOTE] Przyłączam się do prośby. Fajnie byłoby poznać pierwszego szczęśliwca. Za nim drugi prędko wyfrunie :) -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia'][B]pierdzoszki, prukoszki, pry pry pry[/B] :evil_lol::razz::lol: cudna dziewczyna:loveu:[/QUOTE] Nooooo :loveu: Jest naprawdę super sunia, tak fizycznie, jak i psychicznie. Nie mogę o niej zapomnieć, jak i nie mogę się doczekać ponownego spotkania. IlonaG zaprasza, ale obie wiemy, że to jeszcze za wcześnie. -
***RATUNKU ok.8- tyg. SZCZENIAKI- BUFO ma już dom :), BENIO NADAL CZEKA***
elik replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
Oby oba domki to były te DOMKI :) -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']jakie to scenie duze uroslo :crazyeye: a ja myslalam ze ona zawsze bédzie postury ratlera :p ksywe zábecki widac na ostatnich fotkach, dobrze pamiétalam- ma odrobiné cofniéte dole dwie jedyneczki- przeuroczo :lol:...[/QUOTE] Ksywe, ksywe, wcale ze nie :mad: Ślicne zobolki :loveu: [quote name='emilia2280']...i ten lysy brzuszek juz porasta :crazyeye: a ja tak lubilam lysiutki calowac a Elik to jeszcze wiécej z tym brzuszkiem robila hahaaaaaaa :eviltong:[/QUOTE] Skarżypyta ma kopyta, język lata.... Brzucholek taki śliczny, to co było robić, sie całowało i... no jak by tu powiedzieć... Mamy wiedzą co robią na brzuszkach swoich dzieciątek :p -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Jestem prawie szczęśliwa, [B]żeby jeszcze choć kilka zdjęć Dixi[/B] i byłaby pełnia szczęścia ;) [B]Za zdjęcia Bianki serdecznie dziękuję[/B] :Rose::Rose::Rose: [CENTER] Dzielę się z Wami słodką Bianką [/CENTER] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TdoaQbx4WXI/AAAAAAAACnU/c9ZFHb6UFuE/s640/105_2519.JPG[/IMG] [CENTER][CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TdoaMSJ3-OI/AAAAAAAACnQ/WcA49LTWVJY/s720/105_2520.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TdoaSd8bpaI/AAAAAAAACnY/NswQhyASetI/s640/105_2521.JPG[/IMG] Ale ma już zembole :crazyeye: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TdoaaBhPJCI/AAAAAAAACnk/1iL3HE0x1lc/s640/105_2524.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TdoaalW3ciI/AAAAAAAACno/NZeXJ1qUV_I/s640/105_2525.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Bezdomniaczki.Potrącił kota bo ich nie lubi! Złamana szczęka :(
elik replied to CatAngel's topic in Kotki już w nowych domach
Aaaaaa, tu Cie mam Kocie Złoty :) Witam na dogo :) Miałam do Cie na miau uderzyć, ale skoro tu jesteś, to tu zapytam. Ja mam też stado kotków, które dokarniam. Jest zdecydowanie mniejsze, bo liczy kilkanaście kociaków - 14, może 16. Niestety nie maja swoich stałych domków, bo ludziska nie chcą udostępnić kawałka swojej działki na domek dla kotków. Ja na swojej działce robie im domki na zimę, ale jestem w stanie zmieścić jedynie 5 domków - pod wiatą na samochód. Jeśli wchodzą po kilka, to się mieszczą :) Jeździmy tam co 2 tygodnie, jak zima sroga to częściej i zawozimy karmę. Tam jest zupoełne odludzie, nie miałyby szansy na przeżycie. Niestety w lecie likwiduję domki, bo mieszkamy tam przez okres od kwietnia do października i wiata musi zmienić przeznaczenie, a poza tym moje czipsy to tzw. psy na koty. Kotki są wtedy bezdomne, nocują gdzie się da :( W lecie gotuję im różności: wątróbki kurze, nóżki, serca, ryby, a zimą tylko sucha karma. Ale niestety jest to niemały wydatek. Czym Ty karmisz swoje kociaki ? -
***RATUNKU ok.8- tyg. SZCZENIAKI- BUFO ma już dom :), BENIO NADAL CZEKA***
elik replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='CatAngel']...Elu zmiana na wątku ogł :)[/QUOTE] Zobaczę, ale dopiero jutro. Jestem padnieęa :) -
***RATUNKU ok.8- tyg. SZCZENIAKI- BUFO ma już dom :), BENIO NADAL CZEKA***
elik replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
Kocie złoty, dziękujemy -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Mamy nowe zdjęcia Bianeczki :multi: Zaraz je wstawię :) [CENTER]Śliczna Bianka w ślicznym ogródku :)[/CENTER] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TdV4CmrVjWI/AAAAAAAACmA/-Z3NmgJvF1U/s640/105_2507.JPG[/IMG] [CENTER]Kochana pieguska zmożona zabawą[/CENTER] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TdV4CXu4M-I/AAAAAAAACl8/AyIqBJnmHWA/s640/105_2508.JPG[/IMG] [CENTER]Słodki, plamisty brzucholek - ulubiona poza Bianki :)[/CENTER] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TdV4InjN-KI/AAAAAAAACmQ/P4LsledM52A/s640/105_2512.JPG[/IMG] [CENTER]Jak urosła :crazyeye: [/CENTER] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TdV4KJcQrZI/AAAAAAAACmU/vgPwXYSjK4E/s640/105_2513.JPG[/IMG] [CENTER]Sen czy jawa ?[/CENTER] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TdV4K064LuI/AAAAAAAACmY/naJPAyBiL-0/s640/105_2514.JPG[/IMG] Bianeczka sporo urosła od czasu, kiedy widziałam ją ostatnio. Słodkie maleństwo :loveu: Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za jej zdjęcia. -
***RATUNKU ok.8- tyg. SZCZENIAKI- BUFO ma już dom :), BENIO NADAL CZEKA***
elik replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='evita.']Właścicielka adresu e-mail (czyli ja ;) ) na bieżąco aktywuje wsie linki, a jest ich od groma :multi:. Jeszcze raz piękne dzięki :iloveyou:[/QUOTE] Sory, myślałam, że enia, bo ina11 to na miau jest Jej nick :evil_lol: -
***RATUNKU ok.8- tyg. SZCZENIAKI- BUFO ma już dom :), BENIO NADAL CZEKA***
elik replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
Właścicielka adresu e-mail (widzi mi się, co enia) proszę się przygotować na aktywowanie kilkudziesięciu ogłoszeń. Linki przyjdą ze stron z ogłoszeniami na adres e-mail :) Trzeba je aktywować jak najprędzej - dopóki nie będą aktywowane, ogłoszenie nie ukaże się. Sory Cioteczko, bo chyba wiesz o tym, ale tak na wszelki wypadek podpowiadam :) Dostałam cynk, że jest już zrobione 70 ogłoszeń. Następne będą po chwili odpoczynku :) Jak będą wszystkie ogłoszenia, CatAngel wklei tu linki -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='IwonaG']Napisałam do Elik maila, czy doszedl? Zrobię nowe zdjęcia to też podeślę. Bianka szaleje, energia ją rozpiera.Mniej się drapie. I oczywiście pozdrawia:multi:[/QUOTE] Witaj IwonkoG :) Doszedł mail, doszedł, ale chcąc odpowiedzieć na pytanie w nim zaparte, usiłowałam skontaktować się przed odpowiedzią, z domem Dixi. Niestety kolejny dzień nie udaje się nam na siebie trafić. Ja dzwoniłam kilka razy - połączenie nie doszło do skutku. Wczoraj oddzwoniła Pańcia Dixi, ale nie wiem czemu, z kolei ja nie odebrałam. Dopiero dzisiaj zauważyłam połączenie w nie odebranych :( Ale ponieważ temat dotyczy obu panienek i nie ma w tym nic tajnego, pozwolę sobie odpowiedzieć tu na forum. Sprawa dotyczy sterylizacji, która jest jednym z warunków umowy adopcyjnej. Umowa nie określa dokładnego terminu wykonania zabiegu, niemniej jednak, na pewno nie może ona być odkładana w czasie nie wiadomo z jakiego powodu. Niektórzy weterynarze twierdzą, że nie można wcześniej niż po pierwszej cieczce. Nie można ? Ano nie można, bowiem w naszym kraju weterynarze boją się przeprowadzać sterylizacji/kastracji wobec małych zwierząt z tej prostej przyczyny, że nie maja wprawy w wykonywaniu tych zabiegów u takich malutkich zwierzaczków. No i lepiej niech nie wykonują, skoro nie potrafią zrobić tego w sposób bezpieczny. Czekają na pierwszą cieczkę, jako że w tzw. międzyczasie ;) psiurek rośnie, a wraz z nim wszelkie narządy wewnętrzne. Wzrastają więc szanse na prawidłowy, bezpieczny przebieg zabiegu. Nie ma zdrowotnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu sterylizacji przed pierwsza cieczką. Jeśli jednak weterynarze deklarują się wykonać zabieg po pierwszej rujce, to ze względu na bezpieczeństwo sunieczek lepiej nie przyspieszać terminu. Jednak panienki mają już po 6 m-cy i może niedługo będą gotowe do rozrodu. Dlatego bardzo proszę oba Domki, aby sunie wyprowadzane były na spacerki pod specjalnym nadzorem :) Poświęcamy wiele wolnego czasu i własnych finansów, żeby bezdomnym psiakom znaleźć domy, dlatego tak wielką wagę przykładamy do tego, aby uratowane przez nas psiaki nie zwiększały puli bezdomnych zwierząt. Termin wykonania sterylizacji pozostawiam do rozwagi obu Paniom, jednak gorąco proszę o zwiększoną uwagę na spacerkach. W czasie rui, instynkt dyktuje suczkom różne przedziwne rozwiązania, często skuteczne. Serdecznie pozdrawiam Rodzinki, proszę podrapać sunieczki tam, gdzie one najbardziej to lubią. [CENTER] [B][SIZE=3][COLOR=purple]Bardzo proszę o choćby kilka zdjęć kochanych panienek :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [quote name='emilia2280']...Ela zabiegana z tego co wiem, ale maila jak doszedl to na pewno odczyta...[/QUOTE] Masz rację. Ten tydzień tak dał mi w kość, że nie wiem jak się nazywam. Bardzo dobrze, że to już końcówka, ale jutro czeka mniej najgorsze - zrobienie porządków po zimie w moim gospodarstwie rybnym ;) - ufffff :lookarou: :cry: :scared::help1: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Tak tu cicho.... A co u Dixuni ? -
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
elik replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Śliczne te banerki !!! Dziękuję przepięknie !!! Pomarańcz to jeden z moich ulubionych kolorów :) [B]BDT - bezpłatny dom tymczasowy[/B] :) ...[/QUOTE] Miło mi, że się podobają. To prawda, że warto pytać, dziękuję :) -
Dziwna i tajemnicza sprawa. Co z psiakami ?
-
***RATUNKU ok.8- tyg. SZCZENIAKI- BUFO ma już dom :), BENIO NADAL CZEKA***
elik replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='evita.']...Elu- nie masz za co przepraszać :) Fajnie, że o nas pamiętasz :lol: ... [FONT=Courier New][COLOR=black]tel. 600 873 492 lub 511 099 664 e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [FONT=Verdana]Póki co nie mamy innych fotek niż te, które są na allegro ([URL]http://allegro.pl/2-slodkie-szczeniaczki-szukaja-dobrych-domow-i1611301547.html[/URL]) i na wątku, więc te muszą na razie wystarczyć ;)[/FONT][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Wstydno mi, bo zamierzałam zamówić te ogłoszenia sporo wcześniej, ale jak wspomniałam, po prostu w natłoku obowiązków zapomniałam :oops: Zapożyczyłam tekst ten, który jest kilka wątków wyżej, a zdjęcia z allegra :) Kontakt, jak niżej Jeśli chcesz zaopiekować się maluszkami zadzwoń lub napisz: tel. 600 873 492 lub 511 099 664 e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Czyli zgodny z życzeniami. Mam nadzieję, że psiaczki znajdą domki. Dzięki ogłoszeniom tej Cioteczki z miau wszystkie moje koty i psiaki znalazły super kochające domki i to dość prędko :) -
Super się Dosi/Antosi trafiło. Jak widać to sunia kanapowo nakolankowa :loveu: