Jump to content
Dogomania

asiamm

Members
  • Posts

    3257
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiamm

  1. hehe, ciotce spać nie damy iść :eviltong: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8011/beztytuubb8.jpg[/IMG]
  2. już doszły potfffory :loveu: zaraz pokażą się światu, sekundka...
  3. [quote name='Aggie']a to ja cioci asi wysle do wstawienia jedno zdjatko moich trzech dla unaocznienia że ja niestey koksika zatrzymać nie moge....[/quote] a to że niby o mnie mowa? bo nic nie dostalam :shake:
  4. wiecie cio ciotki? mi to on się bardziej taki podoba :loveu:
  5. [quote name='supergoga']...Wetke za bolesny zastrzyk dzisiaj - polizał w rękę...[/quote] Boziu, jaki kochany. Ja nie mogę patrzeć na to zdjęcie z odstającym noskiem, jak go musiało/musi boleć :-(
  6. wrzuć entery między zdjęcia bo się strasznie rozciągnęłoooo
  7. niestety boli, bo ta choroba polega na powstawaniu pęcherzy, które z czasem pękają i tworzą się rany :-(
  8. więc do góry, [B]po transport[/B] dla psiej figurki, która ożywa gdy tylko ma okazję dać dyla przez zamkniętą bramę ;)
  9. Anashar, wielkie dzięki za szybki odzew :loveu: Myślę, że tekst z pierwszego postu nadałby się nawet bez żadnych zmian, tylko z dopiskiem, że przebywa w Nowej Wsi pod Sochaczewem, woj. mazowieckie. A namiary: 603 837 761 I jeszcze, że będzie podpisywana umowa adopcyjna.
  10. Bardzo prosimy o Allegro! Domek potrzebny żeby psiak mógł ćwiczyć operowaną łapę. Siedząc w budynku gospodarczym nie ma na to szans :shake:
  11. [quote name='Aggie']nikt do nas nie zagląda... :mad: a ja o mało zawału nie dostałam - własnie 20 min temu miałam telefon od gosposi że Koksik przecisnąl sie przez pręty bramy (taki jest chudziutki) i dał nogę!!!! ... [/quote] a to łobuz!! :eviltong:
  12. tak wysoko skacze Marsik: [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/9572/p1010514hp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2775/p1010517nl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/3272/p1010515sf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/2839/p1010519nc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7351/p1010516ba4.jpg[/IMG]
  13. nic nie piszę ale czytam, zaraz wrzucę Malutka do podpisu
  14. [quote name='olenka_f']a gdyby Agatowa rodzinka chciała tu zaglądać i troszkę zdjęć nam pokazać to my byśmy płakały ze szczęścia wszystkie razem:cool3: :lol:[/quote] tak, tak, jestem ZA :)
  15. widzę że jeszcze nikt skoszonego Koksika nie wrzucił więc biorę się do roboty ;) [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/9905/16212459xo0.jpg[/IMG] [IMG]http://img461.imageshack.us/img461/3111/67180598xj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8638/45332837mi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/3553/49282547po1.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6337/58415676zw7.png[/IMG]
  16. Nikt nie zagląda a Farcik dalej szuka...
  17. Piękne foty!! Zwłaszcza ta pierwsza z latającymi smokami :loveu: A karasia ratujcie przed potttforem bo zeżre :evil_lol:
  18. Jaaaki pięknyyy :loveu: i do tego przytulaśny :loveu:
  19. To dobrze, że Koksik nie musiał długo czekać na nowy dom i przyzwyczajać się do Aggie, a Aggie do niego, choć wiem że już mocno 'przyzwyczajona' ;)
  20. [quote name='Anashar']Dobranoc Kochany :) Moze to juz Twoja ostatnia samotna noc? :)[/quote] Anashar, czy Ty coś sugerujesz :cool3: czy tylko masz nadzieję?
×
×
  • Create New...