-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
Mośka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kto dostrzeze naszego Rudzielca i uchroni przed dalsza tulaczka po schroniskach??? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Olga, nie proznujesz :loveu: -
Dziewczyny, dzieki!:angel: :angel: :angel:
-
Dopiero teraz, po 2 latach, zazna rajskiego psiego zycia :multi: :multi: REd , pomecz DOrke o jakas fotke, co?
-
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
Mośka replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Sie Krecinie trafilo - jak slepej kurze ;) -
Czesc Mela!!!! Jak ja lubie Twoje wpisy :lol: Ja sobie plastycznie wyobrazilam tę kruszyne ;) przechodzaca przez Ciebie o 5 rano :evil_lol: No cierpca to Ty musisz miec :lol: Znaczy sie chodzimy spac z kurami, zeby pozwolic Melce na ranne sniegowe szalenstwa? P.S. Rodzinka Meli zrobi kariere ogolnopolska - fotka bedzie na ogloszeniu FUNDACJI EMIR w "Moim Psie" w kwietniowym nrze
-
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
Mośka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mi tez serce peka wlasnie na ten temat... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Jesli myslimy o tym samym psie- to wet wegrowski stwierdzil, ze ten pies ma cukrzyce. Jakis czas temu mial sie bardzo dobrze :roll: , teraz mowy o nim nie bylo. Aaa zapomnialam: dzis lub na dniach ma byc ekipa z Tygodnika Siedleckiego i obfocic psy. Beda je drukowac co tydzien - to chyba najlepsze info... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ale masa dobrych wiesci :multi: :multi: :multi: Chyba najbardziej ciesze sie z Dzekiego! A jak patrze na zdjecia Wiorki i Zaneci - to ciezko mi uwierzyc, ze to te same psy, ktore widzialam wiecie gdzie... A propos - jak co weekend zostalam zaszczycona nowa porcja info z Wegrowa:roll: . Sucho relacjonuje... -psow jest 72 -wszystkie zdrowiutenkie -nie ma szczeniakow -schron zasypany sniegiem -coraz wiecej jest walesajacych sie psow po Wegrowie... ale przeciez burmistrz ma problem z glowy- schron na jego terenie ma byc zamkniety..:shake: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No szok po prostu:crazyeye: Czy my o tym samym psie myslimy??? Enia, a tak a propos tego odżywania - mnie to cieszy, ze te bidy tak szybko zapominaja o przeszlosci... Tak globalnie teraz mysle :roll: OFF TOPIC [FONT=Verdana]Cytuje krótki artykul z Reader’s Digest:[/FONT] [B][FONT=Verdana][SIZE=3]Znajdź sobie czworonożnego przyjaciela[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Verdana][SIZE=3]Może to pora na nowego członka rodziny?[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3]Dowiedziono, że opieka nad czworonogiem poprawia zdrowie i nastrój.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3]Z badan wynika, ze wlasciciele psow i kotow rzadzej chodzą do lekarza, mają niższe ciśnienie i mniej kłopotów ze snem niż ci, którzy takiego przyjaciela nie maja.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana]Cioteczki, trza z tego użytek zrobić, dla Uniwersytetu Trzeciego Wielku i innych takich kampanie adopcyjna przygotowac ;) Co?[/FONT] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Beata, swietna robota:multi: Bardzo dziekujemy Ci za Twoja pomoc - ja trzymam kciuki, wszystko na dobrej drodze :roll: Czekamy na wiesci po kontroli w Bydgoszczy ;) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Cioteczki, ja na pewno w domku tez sie jakis cudakow dokopię -
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
Mośka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
teoretycznie tak, ale musi sie zwolnic miejsce dla niego (tzn. jak wyjdzie jakis psiak do adopcji i logistycznie da sie zalatwic transport to moze...) -
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
Mośka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
niestety nadal w schronie na lancuchu:shake: -
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
Mośka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Farciu, przeczekaj to! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No, wyglada na to, ze to swiadoma obowiazku i odpowiedzialna osoba. Kurcze, zebysmy tylko znaly Misie lub Malinke na tyle, by znac ich reakcje na dzieci. Mialyby super domek ... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No,no, Beatko ;) -
Śliczna biszkoptowa dziewczyna BEZA - wreszcie w swoim domu!
Mośka replied to enia's topic in Już w nowym domu
Szukamy domku dla Bezy, najlepiej bez innych psow :roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Czy ktos juz odpowiedzial na post Paros ponizej? -
No dziewczyny, jak sobie przypomne poczatek tego watku, to az mnie dreszcz przeszywa!!! Przyznam sie, ze nie wierzylam! Nie wierzylam w ten BOZONARODZENIOWY CUD :oops: :oops: :oops: Caly czas obserwowalam i dopingowalam Was z boku. OLBRZYMIE GRATULACJE :B-fly: :laola: I wlasnie dla takich watkow warto byc na [B]DOGO[/B] :angel: :angel: :angel:
-
Kto wreszcie spojrzy Zaneci w oczka i sie zakocha???? [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6081/zaneciadw0.jpg[/IMG]
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Boziu, jakie cuda nam Cioteczka Ania tu zaserwowala :loveu: Nie moglam przesunac sie wyzej, nosek mnie zahipnotyzowal :lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ciekawe co to znaczy "male dziecko"... Ale najwazniejsze jednak to wybadanie, a potem ewentulanie sprawdzenie domku przez jakiegos dogo z Bydgoszczy. Czy tam byl juz piesek ? Czy dziecko nie alergik? Plus to co cioteczki napisaly ponizej i inne takie :roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Beata - jesli chodzi wlasnie o te zabawy z dzieckiem - to faktycznie trzeba zaoferowac sprawdzonego psa. Misia jest w schronie i szczerze mowiac nie znamy jej reakcji na dzieci. Cioteczki, co poradzimy Beacie? Moze ktoregos ze szczeniorkow? Mamy ich pod dostatkiem :razz: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
O psie z problemami skornymi :roll: