Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Olga, jestes moim drugim [B]JA[/B] :evil_lol: No ma wyjsc ogloszenie, jest juz numer kwietniowy??? Mial wyjsc chyba cos kolo 15 marca. 1 nr sie kupi i zawiezie Emirowi ;)
  2. A jak tam nasz marketing? PLAKATUJECIE lecznice i inne miejsca wysokiej ogladalnosci :cool3: ? Ludziki juz sie rozliczaja, wiem z pierwszej reki, ze sa juz wplywy z 1% :multi:
  3. No nieee, az sie zawstydzilam, bo ja o osiagnieciach moich dzieci tak nie opowiadam :oops: CUDNY DOMEK :loveu: Aniu - popros Pania o zalozenie adresowki! Koniecznie:mad: Toz to szczeniak dopiero, zdolnosci zdolnosciami ;)
  4. Aniu, mnostwo roznych cudakow podarowal ROMAS. Wczoraj przejrzalam, w zasadzie wszystko sie nadaje , dzisiaj troche sie upierzemy i beda jak nowki. Mysle, ze tak za 40 fantow bedzie.
  5. Aniu, u mnie juz czeka dla Ciebie przesylka od ROMASA :loveu:
  6. Jo37, czy AFN juz zaplacil za sterylke? Czy juz ta kwestia jest wyprostowana?
  7. Widze, widze ;) Hm, musze wykonac 1 tel przed jutrem :roll:
  8. Ojej, Cioteczki, dziekuje!!!!:lol: Enia - sliczny opisik :calus:
  9. Super ! A jak duzy piesek poszedl...to ...zwolnilo sie miejsce :roll:
  10. Cioteczki, a jak dotrzec do dystrybutorow filmow dla dzieci??? Oni to dopiero cudenka maja :crazyeye: Myslicie, ze to oficjalni dystrybutorzy to rozprowadzaja czy kto? Bo nie kina przeciez.
  11. Olga! Szeregowa Mośka melduje się w gotowości z "listem sponsorskim". Lezy i czeka az Marys ... zamelduje gotowa baze :cool3: Romas - wysle Ci pw. Przyjmujemy PLUSZAKI :loveu:
  12. Szczerze mowiac najlepszym rozwiazaniem ( poza domkiem oczywiscie) dla Farcika bylby tymczas bo... 1. finanse 2. możnaby lepiej poznać Farta, porobic proby na psa strozujacego, kotecki i dzieci, i takie tam. Wtedy moznaby ruszyc z akcja ogloszeniowa, ale ostatnio zaczelam juz wątpic w cokolwiek, skoro szczeniaki Żelki nie moga znalezc domu juz z 4 miesiace :placz: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32504&highlight=%C5%BBelki
  13. Hotel to super pomysl poza 1 aspektem... finansowym. Skarpete na AFN prawie wyczyscilysmy...
  14. Dziekujemy CIoteczce! A czy nie mozna by dodac do aukcji ktoregos z tych zdjec? Na tych lepiej Amberke i Jej cudne oczka widac ... [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8329/amber10hj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5719/amber2zc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6339/amber4tf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1802/amber5rp4.jpg[/IMG][/quote]
  15. Tanitka mieszka w Miedzylesiu, ale to i tak moj rewir. Napisze do Niej pw i sie jakos z Nia zmowie ;) Ten temat masz załatwiony. Trzeba troche odciażyc ta nasza Anie, bo tak sie ostro wziela do roboty, ze hej :crazyeye:
  16. Hallo, jak z allegro?? Amber na domek czeka! Folen :cool3:
  17. No takiego domku to ja jeszcze nie widzialam :crazyeye:
  18. Loteria loterią a jak tam z aktualizacją ogłoszen? Nie wygasły przypadkiem?:roll:
  19. Zerknijcie w te oczka :placz: TYMCZAS potrzebny!!! Farcik prosi:
  20. Marie, jako ze jestes troche z branzy sprobuj przygotowac taka mini baze, co :cool3: ? Olga, czy ty nie masz pisma wysylanego do firm? Wyslij mi na maila jak mozesz, a ja to dostosuje do potrzeb ;)
  21. Fart przebywa w schronisku w Wegrowie, 80 km od Warszawy, na lancuchu od 2 lat, bez jakiegokolwiek spaceru...:shake:
×
×
  • Create New...