Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Może ktoś z Was ma znajomych w firmach produkujących gadżety reklamowe? :cool3: Oni na pewno mają jakieś odpady, serie próbne, produkty odrzucone przez klienta, bo wyblakly napis, bo krzywy haft, itd. Ktoś może pomóc???:roll:
  2. Aniu, czy mi sie wydawało czy mialy byc wklejone wiesci z nowego domku:mad:
  3. Dzieki Beatko! Wysylam Ci plakat na maila. Cioteczki, moze juz na to dawno wpadlyscie (ja dopiero wczoraj :oops: ), ale oprocz lecznic swietnym miejscem do oplakatowania w sobote wieczorem lub niedziele rano jest Kosciol- tzn. droga do, okolice ogrodzenia, itd. Moj TZ w ramach porannego joggingu oplakatowal wczoraj rano nasz kosciol, a ja jak bylam na 11:30 to widzialam, ze pare kontaktow juz sie oderwalo :p Polecam! W niedziele ludzie maja czas i lubia sobie poczytac takie tam..
  4. Mycha, wysylam Ci plakat na emaila. MOze byc i czarno-biala wersja ;)
  5. Folenka? Jak tam z tym allegro? :cool3:
  6. O, Malgos, dzieki za wsparcie ;) Wrzuc mi na pw email do Ciebie. Dzieki :loveu:
  7. Moze ktos gustuje w Rudzielcach :cool3:
  8. Kontakt do Jo37, ja niestety nie mam telefonu... Moze napisz do Niej pw.
  9. Coś nam DOGO szwankowalo :roll: Cioteczki, jak tam, plakatujecie lecznice ( wedlug mnie to najlepsze miejsca - grupa docelowa idealna, a ponadto kazda lecznica ma tablice ogloszen)????:mad: Wpiszcie tu swoje rewiry, zobaczymy gdzie sa biale plamy. Ja: Warszawa Wawer (Miedzylesie, Wawer, Falenica, Radosc) + Centrum (Grzybowska, Prosta, okolice Ronda ONZ)
  10. A widzialyscie te portrety Tomiego zrobione przez dzieci ( u EMIRA w dziale 'nasi dobrodzieje') :-o ??? Wersja Tomiego a la rumak (autorstwa Mateusza) mnie rozlozyla :lol:
  11. Śliczne te zdjęcia, ale jaki model takie fotki ;) Piękna sunia! A Ty, Zdrojka, skoro masz już wprawę w rozliczaniu PITów -zaproponuj jeszcze komuś swoje usługi ;) Może jakas ciocia sie skusi :cool3: W imieniu Emira - :loveu:
  12. Co do tych tanich sterylek to mysle niesmialo o mamusi Nillki i Britt, ale kompletnie nie wiem z ktorej strony to nalezaloby ugryzc.:oops: Ale kiedys takie plany byly...
  13. O Farciku duzo nam nie wiadomo... Jak mozna poznac psa na łańcuchu, jego zachowania w stosunku do innych psow itd. jak psine uczepili kiedys i tak mu juz zostalo :placz:
  14. Przydadzą się, przydadzą ;) Głęboko to ich nie chowaj :lol: Aniu, sliczny ten Twój wątek: i z wyglądu i z tresci :p
  15. Rzucam haslo: [COLOR=red][B]OGOLNOPOLSKI DZIEN STERYLIZACJI ZWIERZAT[/B][/COLOR] Poczytajcie na : [URL="http://www.arka.strefa.pl"]www.arka.strefa.pl[/URL] W zwiazku z tym bedzie mozliwosc przeprowadzenia tanszych sterylek np. [B][COLOR=blue]SIEDLCE[/COLOR][/B] Przychodnia Dla Zwierząt Lek.wet. Krzysztof Lszczyński Ul. Jodłowa 34 Tel. (25) 644 37 70; 604 406 860 [B][COLOR=red]UWAGA![/COLOR] [/B]Akcja będzie [COLOR=red][B]trwać przez marzec i kwiecień[/B][/COLOR]. Sterylizacja kotki- 70 zł; suczki od 70 do 150zł, Kastracja kocura - 35 zł; psa 50-70 zł -- Przychodnia Weterynaryjna dla Zwierząt lek.wet. Marek Pasiak ul. Graniczna 25 tel:025 6447453, 0602610813 [URL="http://www.lekwet.siedlce.pl/"][COLOR=#3f702e]www.lekwet.siedlce.pl[/COLOR][/URL] [B][COLOR=red]UWAGA![/COLOR] [/B]Akcja odbędzie się :[B]26.03-06.04.2007[/B] Ceny:suki 100-150zł , kotki 90zl , psy 60-90zł , kocury 45zl --- [B][COLOR=blue]ŻABIA WOLA[/COLOR][/B] Gabinet Weterynaryjny ul. Ogrodowa 2 tel: 502 387 206 [B][COLOR=red]UWAGA![/COLOR] [/B]Akcja będzie w dniach 24 i 25 marca 2007r. i cala dluuuga warszawska lista... Co my na to? Moznaby wykorzystac te nizsze ceny :roll:
  16. Właśnie! Może ktoś ma ciocie, wujkow w biurach rozliczających ludkom PITy? Mogliby zawsze podetknac malusia uloteczke ;)
  17. Kreciu, nie ma to jak wziac sprawy we wlasne lapki :lol: Gamonie, bardzo bardzo sie ciesze, ze dojrzalyscie do tej decyzji ;)
  18. Ania, oczywiscie na tym zdjeciu ze schronu jest AMBER! Zapadl mi w pamieci ten jamnikowaty zwierz :cool1:
  19. Amber zostala wyciagnieta ze schronu w Wegrowie, nie z Ligoty.
  20. [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1802/amber5rp4.jpg[/IMG][/quote] A co! To zasluga mojej Panci Jo37, to Ona dala mi szanse:loveu: Ale czy znajdzie sie jakis domek, ktory mnie pokocha? :cool3: Jestem grzeczna dziewczynka...
  21. A tu -UCHOLE w stanie gotowosci, PANCIA ciacho chce po kryjomu zjesc?:mad: [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6382/lozko1jpgmk0.jpg[/IMG]
  22. Oto nasza KROLEWNA na lozu swym :p : [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7387/lozko2jpgdq6.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...