Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. to mial byc tymczas, a przy 70 innych psach i braku takiego zadaszonego boksu to jest problem, niestety...
  2. okazalo sie ze FART byc moze pokonuje siatke i..to go zdyskwalifikowalo...:placz:
  3. Olga -marznie Twe sie spelnilo - widze ze juz bannerek STOP OKRUCIENSTWU dziala! SUPER
  4. Jak tam po weekendzie? Nie wiecie czy byla jakas adopcja? :razz: Zmysl, plusujesz ;)
  5. A ja sie wzruszam jak widze to zdjecie jak BEZIA taka wpatrzona.. we mnie ;)
  6. Aniu, w takim razie pamietaj o mnie jak juz bedziesz na etapie podziekowan ;)
  7. Widziałyscie? Sobotnie spotkanie z Bunią było ostatnim :-( Buniu [*] zapiamietam Cie jak walczyłas o miskę z Klusią ;) Aniu, czy jest coś w czym mogę Ci pomoc w związku z loterią ?
  8. Mośka

    Liczymy podpisy!

    Przestaję wierzyć w wymiar sprawiedliwości... :shake: A przeciez ma dawać obywatelom poczucie bezpieczeństwa. Nie wiem jak Wy, ale ja po takim wyroku i takich opiniach bieglych przestaje wierzyc w cokolwiek...
  9. Evitko, dziekujemy :loveu: :loveu: :loveu:
  10. Ho ho, Zmysł, chyba zaslużysz jednak na ten piknik z kolega ;)
  11. DZIEKUJEMY WSZYSTKIM [B][SIZE=3][COLOR=red]darczyńcom [/COLOR][/SIZE][/B]:loveu: No jak tam Zmysł - juz wiesz o co chodzi?:razz:
  12. Właściwie to jedna wielka niewiadoma:roll: Gdzies tam padlo haslo, ze Fart moze przeskakiwac siatke, ale na ile to jest prawdopodobne - nie mam pojecia... Psina stoi na lancuchu caly czas. Ale trzeba to brac ewentualnie pod uwage.
  13. Oj, nowe twarze sie pojawiaja :multi: A raczej rece (do pomocy) :diabloti: Witajcie w naszym skromnym gronie i cieszymy sie, ze chcecie nam pomoc. Zmysl, mozesz na PW umowic sie z Marysia co do plakatow i ulotek. Edyta- dzieki za najswiezsze njusy z Wegrowa! Grunt,ze psy nie gloduja!:roll: Mrozow juz nie bedzie, a zatem powinno byc tylko lepiej ;) Szukamy [SIZE=3][COLOR=red]domkow dla Wegrowiakow![/COLOR][/SIZE] Mamy coraz mniej czasu do zamkniecia schronu :roll: Psia oferta na 1 stronie!
  14. hi hi hi, no teraz obsmialam sie po pachy :lol: Niezla strategia marketingowa, eliminacja konkurencji :evil_lol:
  15. A nam Ciebie Marys brakowalo.... Szczerze mowiac male to nasze grono, zmiescilo sie przy zlozonym stole. A stol ma opcje rozkladana rowniez (jak sie potem okazalo :evil_lol: ), wiec szukamy sprzymierzencow :razz: Marys, a ubieraj sie, w co tylko chcesz, bogata garderobe mamy :lol: Ale ze Ty Osiolku tak gola latasz to az sie zdziwilam ;)
  16. Było świetnie, szkoda, ze tak krotko, bo i tak nie zdazylam zadac wszystkich pytan :evil_lol: (na moje szczescie):lol:
  17. Olga, to trzeba zacytowac w pismie do burmistrza. NIe ma bata, musi podac do publicznej wiadomosci!
  18. Enia - wstrzymajmy sie do soboty, to trzeba przedyskutowac :roll:
  19. O BOSHE! Dokopalysmy sie bagna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...