Oj, nowe twarze sie pojawiaja :multi: A raczej rece (do pomocy) :diabloti:
Witajcie w naszym skromnym gronie i cieszymy sie, ze chcecie nam pomoc.
Zmysl, mozesz na PW umowic sie z Marysia co do plakatow i ulotek.
Edyta- dzieki za najswiezsze njusy z Wegrowa! Grunt,ze psy nie gloduja!:roll:
Mrozow juz nie bedzie, a zatem powinno byc tylko lepiej ;)
Szukamy [SIZE=3][COLOR=red]domkow dla Wegrowiakow![/COLOR][/SIZE] Mamy coraz mniej czasu do zamkniecia schronu :roll: Psia oferta na 1 stronie!